Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siatkówka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co by nie gadać o Żygadle bo ma i swoje zalety ( blok gdy jest w pierwszej linii) Zagumny to klasa sam dla siebie.
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Ale ich rozjebali! Czapki z głów, tyle w temacie.

Komentarz

• W tym sezonie na 5 meczów z Brazylią 4 wygrane. Jestem pod wrażeniem, ale prawdziwy test będzie jutro, bo Canarinhos chyba trochę pod formą.

Komentarz

• Kurek łapie piłki na nieprawdopodobnym pułapie :O
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
            W tym sezonie na 5 meczów z Brazylią 4 wygrane. Jestem pod wrażeniem, ale prawdziwy test będzie jutro, bo Canarinhos chyba trochę pod formą.
            Jaki test? Jutro to jest mecz o nic.

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
              Jaki test? Jutro to jest mecz o nic.
              O 1. miejsce w grupie i potencjalnie łatwiejszego rywala w półfinale.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                O 1. miejsce w grupie i potencjalnie łatwiejszego rywala w półfinale.
                Taaa. Taka stawka wielka, że równie dobrze Andrea może wyjść drugą szóstką i nic się nie stanie.
                Testem to będzie mecz o poważną stawkę - półfinał, a nie mecz "o nic".
                Ostatnio edytowany przez jajcarz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kozacki meczyk dzisiaj.Szkoda, że dopiero w tie breaku-miejmy nadzieję, że nie przełoży się to na kondyche w następnych meczach.Ale emocji troszkę było. ;p Wg. mnie dzisiaj wygraliśmy przyjęciem.Igła w sumie wymiatał.

Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                  Taaa. Taka stawka wielka, że równie dobrze Andrea może wyjść drugą szóstką i nic się nie stanie.
                  Testem to będzie mecz o poważną stawkę - półfinał, a nie mecz "o nic".

Nie zależnie od tego kogo trafią w półfinale to mają wygrać.
                  Jutro gra o pietruszkę.Mają zagrać/wygrać najmniejszym kosztem sił.

Komentarz

• dzisiaj nasi powieźli 3-0 Kube. jak USA wygra 3-2 z Bułgarią, to gramy z Amerykanami, każde inne zwycięstwo USA - gramy z Bułgarami, a w przypadku wygranej gospodarzy trafiamy na Niemców

jak dla mnie najlepiej byłoby w półfinale zlać dupę helmutom

Komentarz

• Czyli jutro bulgaria, ktora dzis zagrala tragicznie z USA. Nie widze innej opcji niz latwy awans do finalu.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                        Czyli jutro bulgaria, ktora dzis zagrala tragicznie z USA. Nie widze innej opcji niz latwy awans do finalu.
                        Mimo wszystko Bułgaria gra u siebie i spacerkiem jutrzejszy mecz na pewno nie będzie.

Komentarz

• Mi to wygląda na razie na wygranie w cuglach LŚ, a potem zadyszkę w 1/4 IO.
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• i gdzie jest Zimoch z duma narodową ja sie pytam ?
                            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                              i gdzie jest Zimoch z duma narodową ja sie pytam ?
                              I flagi ni ma.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• nie widze innej opcji jak wygrana max 3:1.Rozumiem,ze Bulgarzy u siebie itd.,ale na tym poziomie z 1 opcja w ataku (atakujacym Sokolovem) nie mozna na wiecej liczyc.Dobry poczatek,a potem z gorki.Bulgarzy pod presja,po kilku swoich bledach sami se w koncu poddadza.

Z - tego sie wlasnie obawiam.Wygraja LS,potem balon podpompowany do granic mozliwosci,a potem wszystko peknie.Juz w ostatnich latach bylo kilka tskich podjarek,ale mam nadzieje,ze oni sa naprawde tak silni psychicznie,na jakich obecnie wygladaja.Jesli sie nic nie zmieni,sa w stanie zdobyc min. brazowy medal.
                                Ostatnio edytowany przez maatek; [ARG:4 UNDEFINED].
                                „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                                Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                                Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                                Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

Pracuję...
                                X