Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moja druzyna nie zyje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moja druzyna nie zyje

Do tej pory nigdy nie wiedzialem co to jest urwac sobie kawal serca. Dzis sie stalo... moja druzyna nie zyje... To jest okropny bol i zalamanie. Ogromny.
    Только ЛОКО, только победа!

Wielka tragedia...
    Rosyjski samolot z drużyną hokejową byłego mistrza kraju na pokładzie rozbił się w środę przy starcie z lotniska w zachodniej Rosji. 36 osób nie żyje, jedna jest poważnie ranna. Bramkarz Lokomotiwu Patryk Liv jest z pochodzenia Polakiem.

Rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych poinformowało, że pasażerski Jak-42 rozbił się na Wołdze tuż po starcie z lotniska w pobliżu Jarosławia, 240 km od Moskwy. Jedna osoba przeżyła katastrofę - to członek załogi samolotu - ale jej stan jest poważny.

Ministerstwo potwierdziło, że na pokładzie znajdowali się hokeiści zespołu z Jarosławia.

Jak poinformował później przedstawiciel klubu, na pokładzie znajdowali się wszyscy zawodnicy podstawowej kadry, a także czterech członków drużyny młodzieżowej.

Drużyna zmierzała do Mińska, stolicy Białorusi, gdzie miała zagrać w czwartek z Dynamem Mińsk mecz otwarcia sezonu KHL (ligi kontynentalnej, zrzeszającej kluby z Rosji, Białorusi, Łotwy, Kazachstanu i Słowacji.

Lokomotiw to mistrz Rosji z 1997, 2002 i 2003 r. Od tego czasu nie zbliżył się do największych sukcesów, ale dwa lata temu i trzy lata temu sięgał po tytuł wicemistrza. W zeszłym roku w sezonie zasadniczym zespół mógł pochwalić się drugim wynikiem w KHL. Jest aktualnym brązowym medalistą KHL.

W tym roku do Lokomotiwu z Sibiru Nowosybirsk przeszedł Stefan Patryk Liv, urodzony w Gdyni jako Patryk Śliz. Wcześniej grał w lidze szwedzkiej i amerykańskiej. Na koncie obok mistrzostwa Szwecji miał m.in. złoty medal olimpijski i złoty medal mistrzostw świata zdobyty z reprezentacją Szwecji w 2006 r.

Agencja Interfax donosi, że pracownik ochrony lotniska opowiadał, że po wypadku maszyna stanęła w płomieniach.

Premier Władimir Putin nakazał ministrowi transportu Igorowi Lewitinowi natychmiastowe udanie się na miejsce katastrofy.

W Jarosławiu odbywa się właśnie międzynarodowe forum polityczne, na które miał w tym tygodniu przyjechać prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew.

Komentarz

szok. Demitra, Rachunek, Salei to pierwsi zawodnicy, którzy przychodzą mi do głowy.

Komentarz

No tak kolejna katastrofa samolotowa i kolejna na terenie Rosji...

Komentarz

Podobno Ruslan Salei nie leciał tym samolotem, bo był już w Mińsku.

Jedna osoba przeżyła katastrofę - to członek załogi samolotu - ale jej stan jest poważny.
          Przeżył zawodnik - Aleksander Galimov. Ma 90% poparzeń ciała i jest w stanie krytycznym.

Fatalny dzień. Ogromna strata dla hokeja. Nie wyobrażam sobie jak czują się teraz kibice Lokomotiwu.
          Na wieki wieków
          LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez capital Zobacz posta
            Fatalny dzień. Ogromna strata dla hokeja. Nie wyobrażam sobie jak czują się teraz kibice Lokomotiwu.
            Przyjedz do Milanowka i zajrzyj mi w oczy

Komentarz

Zamieszczone przez hummel155 Zobacz posta
              No tak kolejna katastrofa samolotowa i kolejna na terenie Rosji...
              Akurat w Rosji to raz na trzy dni się coś rozbija. Do nas docierają tylko informacje o katastrofach dużych samolotów.

Komentarz

Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                Akurat w Rosji to raz na trzy dni się coś rozbija. Do nas docierają tylko informacje o katastrofach dużych samolotów.
                Czy w takim razie, ktos sprawdza te samoloty przed wylotem ?
                ***** to nie pojete,ze samolot ledwo co uniósł sie na 0,5 km i sie rozwalił.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Ja bardzo szanuje Legie Warszawa i jej kibicow. Ale nie moge zrozumiec jednego - szukacie powodu? Robicie rownoleglosc do innych tragedii? Sprobujcie sobie choc na mgniecie wyobrazic co czujemy teraz, kiedy CHLOPAKI, ktorymi zylismy, ktorzy zyli nami odeszli... Ich juz nie ma. Nie ma.

Komentarz

Straszna tragedia ... to się w głowie nie mieści. Tak po prostu.
                    Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Vodka i lzy, wszystko co mi zostalo...

Komentarz

Tylko z tą wódką to uważaj, bo raz Ci pomoże, bedziesz sięgał po nią częściej w kłopotach, a to nie jest dobre rozwiązanie.
                        HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

KHL zawiesiło rozgrywki.

W Lokomitivie grali naprawdę wielcy zawodnicy z wielu krajów. Medaliści igrzysk i mistrzostw świata, część to wręcz legendy hokeja jak Demitra - kilkukrotny uczestnik meczu gwiazd NHL. Niewyobrażalne...

Komentarz

Homer, wybacz, ale w rano mialem milosc, mialem marzenia, mialem ich, tych chlopcow, tych cudownych chlopcow... Teraz nie mam tego czym zylem. To co w Polsce bylo dla mnie kawalkiem mojej ojczyzny, to co uwielbialem, dzieki czemu znalazlem siebie przy krazku i lyzwach... to wszystko splonelo w skrzydlach Jaku...

Komentarz

Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
                              KHL zawiesiło rozgrywki.

W Lokomitivie grali naprawdę wielcy zawodnicy z wielu krajów. Medaliści igrzysk i mistrzostw świata, część to wręcz legendy hokeja jak Demitra - kilkukrotny uczestnik meczu gwiazd NHL. Niewyobrażalne...
                              Rachunek, Salej, Marek, Demitra ... .

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Pracuję...
                              X