Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

25 kolejka ekstraklasy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

to tak :
    wisla -odra mecz zasluzenie wygrala wisla bez zadnej dyskusi 4-0 wynik mowi sam za siebie !
    ruch- szczakowianka ruch nadla nie potrawi wygrac i jak bedzie remisowl chyba sie nie utrzyma w lidze
    pogon -polonia- co wiecej chyba polonia zapewnila se juz utrzymanie tym zwyciestwem
    zaglebie -lech tu myslem ze lech wygra ale widac zaglebie nadal walczy o pozostanie w 1 lidze
    kszo- amca wygrala druzyna lepsza wiadomo mogla wygrac wiecej
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Powiem krótko - na dzień dzisiejszy Wisła ma +7pkt. przewagi na pięć kolejek do końca

A dzisiaj było i Odra na kolanach.
      Jestem, a tak jakby mnie nie było...
      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Życie jest piękne
        http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpFz0pce.jpg

WISŁA MISTRZ 2003 !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Scorpion
          Życie jest piękne
          rok temu mowiliscie chyba innaczej

Komentarz

No to teraz chłopaki naprawdę muszą wygrać a przewaga zespołów Groclinu i Odry spadnie do zera punktów - będzie wicemistrzostwo!!!
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
              Życie jest piękne
              rok temu mówilismy, że za rok będzie lepiej...

...i jest

WISŁA MISTRZ 2003 !!!

Komentarz

Życie jest piękne

...i jest
                nie mow hop :P

Komentarz

Życie jest piękne

...i jest
                  nie mow hop :P

no narazie jest... a do końca jeszcze wszystko może się zdarzyć :/ ale...

Nasza wiara niezachwiana, bo jest w Tobie zakochana.. i my ufamy Ci...

WISŁA MISTRZ 2003 !!!

Komentarz

Do dupy z tym wszystkim : ale chyba i tak lepiej przejebać ligę z Wisłą niż z Odrą 8o .

:cz:

Komentarz

Jak widać biedny klub nie jest w stanie zdobyć mistrza 2 razy z rzędu. Na prawdę - gdyby Legia w tym sezonie zdobyła mistrzostwo to bym do Częstochowy na kolanach poszedł. Będzie kasa - będą mistrzostwa.
                      Przynajmniej Sven Hannawald wie jaki polski klub jest wizytówką naszego kraju!
                      Po dzisiejszym wystąpieniu Svena w telewizji w szaliku Legii bardzo polubiłem gościa! Jest na prawdę spoko i wie jaki klub jest polskim Realem Madryt! Żeby Wisła miałą taką reputację Legia musiałaby chyba do drugiej ligi spaść na 10 lat
                      Bez urazy wiślacy, ale chyba wiecie, że Legia to potęga jest...

Komentarz

Odra strasznie mnie rozczarowała, w całym meczu chyba ze dwie sytuacje do strzelenia gola, no a gadki o słabej formie Wisły to chyba była zasłona dymna.
                        I tak wszystko przez Piłkarzyki, ostatnio co zmienię skład to zaskakują sprzedani przeze mnie piłkarze. W piątek pozbyłam się Kuźby :/ teraz chyba opylę Svitlicę :>
                        Only You

Komentarz

kurde, ale ten mecz był bez sensu, nic nie wyszło na nim tak jak bym chciała. nie wiem co sie stało z tymi piłkarzami ale nabrali jakiejs dziwnej formy i prawie wszystko im wychodziło, bleee...
                          Legia Warszawa
                          "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                            Odra strasznie mnie rozczarowała, w całym meczu chyba ze dwie sytuacje do strzelenia gola, no a gadki o słabej formie Wisły to chyba była zasłona dymna.
                            I tak wszystko przez Piłkarzyki, ostatnio co zmienię skład to zaskakują sprzedani przeze mnie piłkarze. W piątek pozbyłam się Kuźby :/
                            Też chciałem, ale coś mnie tknęło '8

W każdm razie wydaje się , że jest juz posprzątane....
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                              Przynajmniej Sven Hannawald wie jaki polski klub jest wizytówką naszego kraju!
                              Po dzisiejszym wystąpieniu Svena w telewizji w szaliku Legii bardzo polubiłem gościa! Jest na prawdę spoko i wie jaki klub jest polskim Realem Madryt!
                              jakby mecz byl w Krakowie to by paradowal w szaliku Wisły, w Łodzi w Widzewa, a w Poznaniu w Lecha
                              http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

Na meczyku Z Odrą było mega czadowo.
                                W końcu zadebiutowały kartony z wcale niezłym rezultatem(jak na pierwszy raz)
                                Po mojemu trawa w koncu zaczęła przypominać trawę i zaczeli chłopaki grać z pierwszej piłki ,co w ostatnich meczach wcale nie było takie oczywiste
                                Na pewno sprawe ustawiła szybko strzelona bramka bo potem grali już na wielkim luzie.
                                Z pewną taką nutą niepewności spiewałem dzisiaj o zdobytym mistrzu , bo jakoś dla mnie to troszke jeszcze za wcześnie na opiewanie tytułu. Lepiej dmuchać na zimne i poczekać jeszcze te 2-3 kolejki :/

P.S
                                A wogóle to witam na forumie back !! '8

Komentarz

Pracuję...
                                X