Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła Kraków NEWS2

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wisła Kraków NEWS2

Smuda zastąpi Kasperczaka?!

Ostatnio coraz częstszym gościem Bogusława Cupiała, właściciela Wisły Kraków SSA, jest były szkoleniowiec tego zespołu Franciszek Smuda, który obecnie jest na trenerskim bezrobociu. Czy oznacza to, że "Franz" zmieni wkrótce Henryka Kasperczaka?!

Nie jest to wykluczone, jednak Cupiał, w przypadku zwolnienia Kasperczaka, musiałby zapłacić mu niemałe odszkodowanie - podobno milion dolarów).

"Z Cupiałem znamy się doskonale. Rozmawialiśmy dużo o przeszłości i przyszłości. Prezes zgodził się ze mną, że szansa awansu do Ligi Mistrzów w tym sezonie była w tym roku nadspodziewanie łatwa. I długo może się taka nie powtórzyć. Kiedy z Widzewem wchodziłem do Ligi Mistrzów to musiałem pokonać Broendby Kopenhaga. Prezes oceniał, że był to trudniejszy zespół od Anderlechtu" - powiedział Smuda na łamach "Super Expressu".

"Wiem, że Cupiał nie był zadowolony z tego, co się stało. Ja potrafiłem się z nim dogadać. Znam prezesa Cupiała doskonale i wiem, że się nie podda. Będzie walczył o mistrzostwo Polski i znowu o Ligę Mistrzów. Tylko musi wyciągnąć wnioski z tego, co się stało" - dodał.

Smuda zapytany o to, czy Cupiał poprosi go do współpracy, odparł: "Nigdy nie mów nigdy. Wszystko może się zdarzyć. Czekam na propozycję klubu z ambicjami pokazania się w Europie".
    I to będzie już koniec! :: .

PS

SE news ::/::

Re: Wisła Kraków NEWS2

Zamieszczone przez MaxyM

I to będzie już koniec! :: .

PS

SE news ::/::
    moze to tylko SE news. w koncu nie lubia Kasperczaka, choc ostatnio i Blonski zostal przepedzony z trenigu.
    a Sumda ostatnio wyazal milosc do barw Widzewa.
    ale fakt, gdyby SMuda tam sie pojawil to Wisla ma problem. chociaz juz go ma. dwa tygodnie wystarczyly, zeby wszyscy zobaczyli ile naprawde warta jest Wisla (pilkarsko) w Europie.
    a jeszcze Zuraw. ciekawe czy to przyspieszyloby jego decyzje?
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Żurawskiego szanuje, dobry piłkarz i porządny człowiek... Dlatego niech wyjedzie i zrobi karierę na zachodzie, bo inaczej się zmarnuje. :>

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
        Żurawskiego szanuje, dobry piłkarz i porządny człowiek... Dlatego niech wyjedzie i zrobi karierę na zachodzie, bo inaczej się zmarnuje. :>
        tez tak uwazam, Zuraw jest ok i ma jeszcze szanse powalczyc w dobrym klubie europejskim. tylko ze podpisal kontrakt niedawno. mam nadzieje, ze sie zabezpieczyl odpowiednio. szkoda by byla wielka gdyby sie zmarnowal.

Komentarz

Kasperczak zwołuje konferencje prasową....albo odchodzi albo bedzie dziennikarzy opieprzał... tak czy siak bedzie ciekawie

Komentarz

Zamieszczone przez Pirx
            Kasperczak zwołuje konferencje prasową....albo odchodzi albo bedzie dziennikarzy opieprzał... tak czy siak bedzie ciekawie
            to ze SE I Blonski uslysza kilka cieplych slow to pewne niemal. moze wyczul ze to juz by bylo na tyle jesli chodzi o Wisle i europejskie aspiracje

Komentarz

Henryk do kadry ,Smuda do Wisły i

Pożyjemy zobaczymy, w końcu SE to tylko szmatławiec.[/b]

Komentarz

Narazie to jest dla mnie SF z SE
                Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Grabo
                  Henryk do kadry jest nawet niezlym pomyslem. tylko do naszej kadry a nie nigeryjskiej.

Komentarz

sa dwa scenariusze albo Heniek szykuje sie na trenera kadry albo SE znowu plotkuje

Komentarz

SE plotkuje tak czy inaczej, ale oto fragment ostatniej wypowiedzi Janasa dla Wyborczaej

Czy piłkarze mają świadomość, że złe wyniki z Łotwą i Szwecją będą dla wielu z nich końcem gry w kadrze?

- Sam im powiedziałem, że jeśli przegramy, to może nie będziemy pracować w tym samym gronie.

Miał pan na myśli odejście z kadry piłkarzy czy swoje?

- Powiedziałem to tak ogólnie.

Ale swego czasu miał Pan zapewnienie ze strony prezesa Listkiewicza, że może Pan pracować spokojnie...

- Zapewnienia zapewnieniami, ale trenera bronią tylko wyniki. Nikt mi nie mówił, że ja coś muszę. Ale sam to czuję.

i w tym wywiadzie jest cos co mnie poruszylo:

Dariusz Tuzimek: Podobno prezes PZPN Michał Listkiewicz obiecał dodatkowe premie za zwycięstwa z Łotwą i Szwecją?

Paweł Janas: Kwestie nagrody za awans do finałów mistrzostw Europy były ustalone już dawno, jeszcze gdy kadrę prowadził Zbigniew Boniek. Teraz jednak prezes zapowiedział piłkarzom, że jeśli będą dobre wyniki w dwóch najbliższych meczach, to możemy liczyć na dodatkowe premie. Ale konkretów nie ustalaliśmy, nie pora na to.

jeszcze im musza dodatkowe premie dawac zeby zechcieli wygrac z Łotwa i Szwecja, dwa mecze o 2 miejsce grupie i walke w barazach. po prostu skandal.

Komentarz

Zamieszczone przez Grabo

Pożyjemy zobaczymy, w końcu SE to tylko szmatławiec.
                        Tak szmatławiec, ale on pierwszy wywęszył, że Kuś przechodzi do Legii. Czasami więc mówi prawdę.

A taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Przypominam, że konferencja będzie dopiero w poniedziałek. Jak przegramy jutro z Łotwą, w sobotę Janas podaje się do dymisji (albo zostaje zwolniony), w owy pon Kasperczak może zostac selekcjonerem. Niemożliwe? A jednak.
                        A ewentualny Smuda w Wiśle? Zgadzam się. Wtedy mistzrostwo nasze.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                          A taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Przypominam, że konferencja będzie dopiero w poniedziałek. Jak przegramy jutro z Łotwą, w sobotę Janas podaje się do dymisji (albo zostaje zwolniony), w owy pon Kasperczak może zostac selekcjonerem. Niemożliwe? A jednak.
                          A ewentualny Smuda w Wiśle? Zgadzam się. Wtedy mistzrostwo nasze.
                          nawet jesli nie przegramy, a np. zremisujemy to tez Janas bedzie mial problem.
                          najlepiej bedzie jesli kadre przejmie ktos kto ma pomysl, doswiadczenie i przejmie ja w momencie kiedy spokojnie i bez presji wyniku moze przeprowadzic eksperymenty tak jak to zrobil Engel.

Komentarz

jezeli po tych dwoch meczach nie bedzie szans na awans to do konca elimnacji powinnien kadre prowadzic nowy trener aby juz budowac druzyne...

Komentarz

boze spraw zeby przegrali i zeby kadre objal henio k. i rozpocal budowe repry na ms 2006 :+:

Komentarz

Pracuję...
                              X