Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kobieta w Serie A!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kobieta w Serie A!

Perugia chce zatrudnić kobietę!

Hanna Ljungberg może zostać pierwszą kobietą grającą w piłkarskiej lidze włoskiej. O możliwości zatrudnienia szwedzkiej piłkarki poinformował prezes pierwszoligowej Perugii, Luciano Gaucci.

W tym roku klub z Perugii podpisał już jeden kontrowersyjny kontrakt, z synem libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego - Saadim. W lipcu pojawiły się pierwsze pogłoski o zatrudnieniu pierwszej kobiety w lidze włoskiej.

Reprezentantka kobiecej kadry Szwecji wydaje się być idealną kandydatką. 24-letnia Hanna Ljungberg w 88 meczach międzynarodowych zdobyła dla swojej drużyny 48 bramek.

Prezes Perugii oświadczył na łamach włoskiej Gazzetta dello Sport, że w najbliższym miesiącu chce mieć w składzie drużyny kobietę.

"Brzmi to niewiarygodnie. Dlaczego szukają właśnie kobiety? - powiedziała Ljungberg szwedzkiej gazecie Aftonbladet. - Poczekam aż złożą mi ofertę. Będę zaszczycona jeśli rzeczywiście się ze mną skontaktują."

Mierząca 160 cm wzrostu Ljungberg występuje na razie w barwach Umea IK, z którym triumfowała w rozgrywkach kobiecego pucharu UEFA.

Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1416506&kat=2193

Ja jestem stanowczo przeciw!!! To nie jest sport dla bab!

Koniec Świata jak w T3.

Komentarz

będzie miała spoko w szatni :>

Komentarz

bez sensu, zupelnie bez sensu. przeciez jak trafi na drwala w druzynie przeciwnej to bedzie koniec. a poza tym dl a jednej zawodniczki beda za kazdym razie oddzielna szatnie przygotowywac?
        to chyba jednak taka forma promocji klubu dziwna ale jednak. ciekawe co na to zawodnicy?
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Niezłą jazdę będzie miał koleś, który przegra rywalizację o miejsce w pierwszym składzie z babą!

Usiadł na ławie, bo sprowadzili kobitę! Co on powie żonie? ho:

Komentarz

Co wy, ci w szatni nie dadzą jej spokoju i nie chodzi mi o molestowanie, ale o mobing.

Komentarz

z drugiej strony jest kwestia "ripleja" w przypadku strzelonej przez nia bramki. niewatplwie wszystkie telewizje swiata beda chcialy to pokazac, a kasa za prawa poleci do klubu

Komentarz

czy dzisiaj jest 1 IV??

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                  z drugiej strony jest kwestia "ripleja" w przypadku strzelonej przez nia bramki.
                  To jak w seksmisji.hehe
                  A ja bym woał odwrotnie ,ja sam z cała drużyną panien w szatni.Ciekawe jak by było.

Zatrudnienie tej Ljungbergowej ,to tylko chwyt marketingowy.Czy pisalibyśmy o jakiejś tam Perugii gdyby nie to,że chcą zatrudnić kobietę?

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                    czy dzisiaj jest 1 IV??
                    Szczepan przespales troche
                    dzis jest 4 IX

Komentarz

Re: Kobieta w Serie A!

Zamieszczone przez Marko
                      Perugia chce zatrudnić kobietę!

Hanna Ljungberg może zostać pierwszą kobietą grającą w piłkarskiej lidze włoskiej.

Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1416506&kat=2193

Ja jestem stanowczo przeciw!!! To nie jest sport dla bab!
                      Ja tak nie uważam - pewnie widziałeś jakieś mecze kobiet i co? źle grają? myśle, że sporo grajków ligowych mogłoby się nauczyć kilku tricków od zawodniczek np. reprezentacji Brazylii 8- .
                      Uważam natomiast, że kobieca piłka nożna w straciu z męską raczej szans nie ma - chociaż... "to jest sport" 8-

A co z szatniami, toaletami... wspólne 8-

Tak jak Grabo uważam, że to chwyt marketingowy, albo szukają "czirliderek"

p.s. Ale ja czekam na jakiś głos feministek w tej sparwie '8
                      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                        bez sensu, zupelnie bez sensu. przeciez jak trafi na drwala w druzynie przeciwnej to bedzie koniec.
                        Jacuś "prosta buźka" Wiśniewski albo Tomuś hajto i po karierze.
                        a to jeżeli ona moze grać w lidze męskiej to faceci mogą grać z żeńskiej? niektórzy napewno by się tam przydali -> Piekarski

Komentarz

Żaden drwal nie jest potrzebny. Wystraczy zwykła gra. Przeciez w piłce normalne sa łokcie, kopniecia czy inne tego typu chwyty. Watpie zeby kobitka sobie z tym poradziła.
                          A tak wogóle to my juz mam jedna babe w lidze. Nazywa sie Szymkowiak. Dla tych co nie pamietają podczas ostatniego meczu Wisła-L. latał do sędziego jak mały chłopczyk na skarge.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Właśnie na eurosport news widziałem iż w drugiej lidze fińskiej ligi męskiej hokejowej podpisali kontrakt z jedną z liderek reprezentacji Finlandi womens 8-

Tam to dopiero może być masakra bo

raz drugi ucieknie ...za trzecim ją skasują.
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

cienka ta Hania . przypomina troche Zolę .

http://www.umeafotbollsfestival.com/en/hanna_en.htm

Komentarz

Pracuję...
                              X