Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kluby MILICYJNE!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Zamieszczone przez legart
    do rodziny klubów milicyjnych należała także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia
    Aż korci mnie żeby coś napisać :> Kumaci :P wiedzą o co chodzi
    Pamięć jest krótka i wybiórcza, powiem tylko.
    hehehe skąś musiałem to wiedzieć

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    do rodziny klubów milicyjnych należała także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia
    Aż korci mnie żeby coś napisać :> Kumaci :P wiedzą o co chodzi
    Pamięć jest krótka i wybiórcza, powiem tylko.

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    do rodziny klubów milicyjnych należła także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia, a za naszą wschodnią granicą każde dynamo było podłączone do pionu KGB
    ..hehe..swego czasu w Legionovii grało w tamtejszej sekcji rugby sporo policjantów i mecz rugby był miejscem gdzie mozna było legalnie dojebać [plicjantowi

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    do rodziny klubów milicyjnych należła także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia, a za naszą wschodnią granicą każde dynamo było podłączone do pionu KGB

Zostaw komentarz:

• Pesto
    odpowiedział(a)
    no chyba że to nawiązanie do ck monarchii :buhaha:

ale w takim razie gdzie ten polski patriotyzm deklarowany przez krakowskie menelstwo ?

Zostaw komentarz:

• Sharn
    odpowiedział(a)
    Złaszcza korona... :buhaha: Powstali przecie chyba 1906... '8

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pesto
    [...]PS Dowody komleksów gts - śmieszna korona nad herbem i odwrócenie barw.
    Chyba do końca nie wiesz o czym mówisz, albo tylko udajesz...

Zostaw komentarz:

• Pesto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Tak (niecałkiem :>) poza tematem ...
    Pesto anty-gwardzisto, kiedy widziałeś ostatnio milicjanta? W ogóle kiedykolwiek w życiu widziałeś jakiegoś? :>
    ostatnio w czerwcu , w Petersburgu

a w Polsce widywałem ich , dopóki nie skończyłem 8 lat - wtedy się przemianowali

PS Dowody komleksów gts - śmieszna korona nad herbem i odwrócenie barw.

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Ech... Trochę obiektywizmu, jak już pisałem nie bronię milicji, ale nie można uważąć, że LWP dokonywało samych szlachetnych czynów, bo różnie to bywało w naszej historii.
    bylo i na szczescie minelo. Wisla miala zwiazki z milicja, Legia miala zwiazki z wojskiem. fakty sa faktami i tyle. bylo minelo.

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Joker
    przede wszystkim wojsko nigdy nie było, nie jest i nigdy nie bedzie służba porządkową. To jest zadanie milicji/policji. Poza tym SB to była Milicja(policja) POLITYCZNA porównywalna z Gestapo w III Rzeszy i NKWD w Zwiazku Radzieckim, wiec moim zdaniem porównywanie LWP do SB jest jak najbardziej nie na miejscu. Wisła była klubem milicyjnyma w zwiazku z tym była zwiazana z SB (UB). chwalenie sie tym uwazam ze nie jest na miejscu. Tyle!!!

PS móglby ktoś cos napisac bardziej szczegołowo o jakichs innych klubach milicyjnych niz Wisła?? :armia: :armia: :armia:
    Ja się nie chwalę związkiem Wisły z milicją, ale taka była historia klubu.

Oczywiście jak LWP z innymi bratnimi armiami wkraczało do Czech to było super i wcale nie było w tym związków z polityką 8-

Ech... Trochę obiektywizmu, jak już pisałem nie bronię milicji, ale nie można uważąć, że LWP dokonywało samych szlachetnych czynów, bo różnie to bywało w naszej historii.

Zostaw komentarz:

• Joker
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico

Nie musisz mnie uczyć historii - chyba sam w to nie wierzysz, że np. wojenna i powojenna walka LWP z byłą akowską partyzantką, była tylko walką w obronie polskich granic 8-

Bynajmniej nie bronię milicji. Zarówno wojsko jak i wszystkie inne służby porządkowe (w tym milicja) były narzędziem władz w PRL.
    przede wszystkim wojsko nigdy nie było, nie jest i nigdy nie bedzie służba porządkową. To jest zadanie milicji/policji. Poza tym SB to była Milicja(policja) POLITYCZNA porównywalna z Gestapo w III Rzeszy i NKWD w Zwiazku Radzieckim, wiec moim zdaniem porównywanie LWP do SB jest jak najbardziej nie na miejscu. wisła była klubem milicyjnyma w zwiazku z tym była zwiazana z SB (UB). chwalenie sie tym uwazam ze nie jest na miejscu. Tyle!!!

PS móglby ktoś cos napisac bardziej szczegołowo o jakichs innych klubach milicyjnych niz Wisła?? :armia: :armia: :armia:

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Joker
    No jeżeli porównujesz LWP do SB to gratuluje!!! Porównujesz morderców i katów, którzy bili i zabijali za przekonania polityczne (polecam wydawnictwo Karta z sierpnia tego roku bys mógl zobaczyc jak działało SB) z ludzmi którzy strzegli w tym czasie naszych granic. Nie mam wiecej pytan!!

Temat sie rozmył!! piszcie o klubach milicyjnych!!!
    Nie musisz mnie uczyć historii - chyba sam w to nie wierzysz, że np. wojenna i powojenna walka LWP z byłą akowską partyzantką, była tylko walką w obronie polskich granic 8-

Bynajmniej nie bronię milicji. Zarówno wojsko jak i wszystkie inne służby porządkowe (w tym milicja) były narzędziem władz w PRL.

Ok, to już koniec polityki, bo w sumie nie o tym jest ten temat.

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Dlatego nie mieszajcie polityki ze sportem.
    Co racja to racja...

Zostaw komentarz:

• Joker
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Ciekawi mnie czy Ty wymazujesz historię Legii po II wojnie światowej?... Bo przecież wtedy to nasze wojsko... hmmm... ludowe też nie zapisało się najciekawiej w naszej historii. Mogę napisaać to samo podmieniając SB na LWP i będzie "... w czasie kiedy w Polsce szalał terror stalinowski, kiedy LWP walczyło z Akowcami i wieloma uczciwymi Polakami, Ty mówisz ze Ciebie to nie rusza..."

No jeżeli porównujesz LWP do SB to gratuluje!!! Porównujesz morderców i katów, którzy bili i zabijali za przekonania polityczne (polecam wydawnictwo Karta z sierpnia tego roku bys mógl zobaczyc jak działało SB) z ludzmi którzy strzegli w tym czasie naszych granic. Nie mam wiecej pytan!!

Temat sie rozmył!! piszcie o klubach milicyjnych!!!

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Joker
    [...] Poza tym piszesz ze "przygody z pionem gwardysjkim nie ukrywamy Wspólczuje!! w czasie kiedy w Polsce szalał terror stalinowski, kiedy SB katowało w aresztach Akowców i wielu uczciwych Polaków, Ty mówisz ze Ciebie to nie rusza i ze fajnie sie spiewa GTS!! A SB było kojarzone z Milicją i poniekad napewno z GTS!! ciekawe bo na twoim miejscu to chciałbym chyba zapomniec o tej niechlubnej historii! :fu: No ale mozesz meic inne zdanie w koncu od tego jest forum.
    Ciekawi mnie czy Ty wymazujesz historię Legii po II wojnie światowej?... Bo przecież wtedy to nasze wojsko... hmmm... ludowe też nie zapisało się najciekawiej w naszej historii. Mogę napisaać to samo podmieniając SB na LWP i będzie "... w czasie kiedy w Polsce szalał terror stalinowski, kiedy LWP walczyło z Akowcami i wieloma uczciwymi Polakami, Ty mówisz ze Ciebie to nie rusza..."

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X