Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kluby MILICYJNE!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Joker
    przede wszystkim wojsko nigdy nie było, nie jest i nigdy nie bedzie służba porządkową. To jest zadanie milicji/policji. Poza tym SB to była Milicja(policja) POLITYCZNA porównywalna z Gestapo w III Rzeszy i NKWD w Zwiazku Radzieckim, wiec moim zdaniem porównywanie LWP do SB jest jak najbardziej nie na miejscu. Wisła była klubem milicyjnyma w zwiazku z tym była zwiazana z SB (UB). chwalenie sie tym uwazam ze nie jest na miejscu. Tyle!!!

PS móglby ktoś cos napisac bardziej szczegołowo o jakichs innych klubach milicyjnych niz Wisła?? :armia: :armia: :armia:
    Ja się nie chwalę związkiem Wisły z milicją, ale taka była historia klubu.

Oczywiście jak LWP z innymi bratnimi armiami wkraczało do Czech to było super i wcale nie było w tym związków z polityką 8-

Ech... Trochę obiektywizmu, jak już pisałem nie bronię milicji, ale nie można uważąć, że LWP dokonywało samych szlachetnych czynów, bo różnie to bywało w naszej historii.
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
      Ech... Trochę obiektywizmu, jak już pisałem nie bronię milicji, ale nie można uważąć, że LWP dokonywało samych szlachetnych czynów, bo różnie to bywało w naszej historii.
      bylo i na szczescie minelo. Wisla miala zwiazki z milicja, Legia miala zwiazki z wojskiem. fakty sa faktami i tyle. bylo minelo.
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
        Tak (niecałkiem :>) poza tematem ...
        Pesto anty-gwardzisto, kiedy widziałeś ostatnio milicjanta? W ogóle kiedykolwiek w życiu widziałeś jakiegoś? :>
        ostatnio w czerwcu , w Petersburgu

a w Polsce widywałem ich , dopóki nie skończyłem 8 lat - wtedy się przemianowali

PS Dowody komleksów gts - śmieszna korona nad herbem i odwrócenie barw.
        bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
          [...]PS Dowody komleksów gts - śmieszna korona nad herbem i odwrócenie barw.
          Chyba do końca nie wiesz o czym mówisz, albo tylko udajesz...
          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Złaszcza korona... :buhaha: Powstali przecie chyba 1906... '8
            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

no chyba że to nawiązanie do ck monarchii :buhaha:

ale w takim razie gdzie ten polski patriotyzm deklarowany przez krakowskie menelstwo ?
              bana mu , temu pestu

Komentarz

do rodziny klubów milicyjnych należła także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia, a za naszą wschodnią granicą każde dynamo było podłączone do pionu KGB

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                  do rodziny klubów milicyjnych należła także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia, a za naszą wschodnią granicą każde dynamo było podłączone do pionu KGB
                  ..hehe..swego czasu w Legionovii grało w tamtejszej sekcji rugby sporo policjantów i mecz rugby był miejscem gdzie mozna było legalnie dojebać [plicjantowi
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

do rodziny klubów milicyjnych należała także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia
                    Aż korci mnie żeby coś napisać :> Kumaci :P wiedzą o co chodzi
                    Pamięć jest krótka i wybiórcza, powiem tylko.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                      do rodziny klubów milicyjnych należała także Gwardia Legionowo obecnie Legionovia
                      Aż korci mnie żeby coś napisać :> Kumaci :P wiedzą o co chodzi
                      Pamięć jest krótka i wybiórcza, powiem tylko.
                      hehehe skąś musiałem to wiedzieć

Komentarz

Pracuję...
                      X