Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inne ligi (holenderska, portugalska itp.)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zenit Burger King?
    https://twitter.com/confortistefano/...rc=twsrc%5Etfw

Komentarz

• http://weszlo.com/2017/04/24/4-zespo...tajcie-belgii/
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ciekawa sytuacja była w Holandii przed 33 kolejką.
        Wystarczyło, że Feyenoord wygra derbowy meczu z Excelsior i dzięki temu zapewni sobie mistrza przed ostatnią kolejką - miał 4 pkt przewagi nad Ajaxem.
        No i oczywiście przegrali 0-3, a Ajax wygrał swój mecz i jest 1 pkt różnicy. Powtórka z poprzedniego roku, gdzie Ajax się wyłożył w ostatniej kolejce i PSV dzięki temu wygrało mistrza?
        Emocje do ostatniej kolejki

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
          Emocje do ostatniej kolejki
          I to bez podziału punktów przed rundą finałową.

Komentarz

• W TV przemknęła mi scena z Jurkiem Dudkiem wręczającym paterę. Oprócz tego, że grał tam, przeszedł za parę ładnych baniek do L'poolu są jeszcze jakieś szczególne powody?

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
              W TV przemknęła mi scena z Jurkiem Dudkiem wręczającym paterę. Oprócz tego, że grał tam, przeszedł za parę ładnych baniek do L'poolu są jeszcze jakieś szczególne powody?
              Pewnie chodzi o to, że ostatnie Mistrzostwo zdobyli z nim w składzie.
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Monaco może w praktyce już świętować mistrzostwo Francji . Właściciele PSG muszą mieć kocie mordy , zwolnili Blanca który w zeszłym sezonie miał na koniec rozgrywek 31 punktów przewagi nad drugim Lyonem i dotarł do ćwierćfinału LM. Emery nie dość że nie obroni mistrzostwa to jeszcze skompromitował klub w LM kończąc na 1/8 . Lepsze wrogiem dobrego . Edyta ; Nie zauważyłem tematu ligi francuskiej.
                Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Klaas-Jan Huntelaar podpisał roczny kontrakt z Ajaksem Amsterdam. Napastnik wypełnił umowę z Schalke i przeniósł się do wicemistrza Holandii".

Komentarz

• Zamieszczone przez Cela Zobacz posta
                    chyba mogę tutaj zapytać, ma ktoś może linka do streama meczu Bhutan - Sri Lanka?

Zaczął się dopiero, Bhutan broni jednobramkowej zaliczki, a jest to najsłabsza drużyna świata. Jak wygra dwumecz to trafi do grupy eliminacyjnej o MŚ w Rosji!

ed. już 1:0 jedzieeemy
                    Inverness Caledonian Thistle zdobyło po raz pierwszy w historii Puchar Szkocji.W finale pokonali 2-1 Falkirk F.C.
                    tôi yêu kinh doanh nhung không biet kinh doanh gi vÃ* tôi muon ho tro cac ban dang ky logo công ty nhanh nhat. cac ban hay nhanh chóng dang ky nhan hieu hang hoa de bao ve tai san tri tue cua minh. Hay dang ky thuong hieu lÃ* viec lam can thiet va cap bach cua moi ng

Komentarz

• Podobno Sparta bierze Biabiane z Interu, a Slavia robi zakusy na Konoplyanke. Trochę nam ci Czesi odjechali.

Komentarz

• W Slavie hajs ładują chinole więc nic dziwnego.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Za to w Sparcie jest Czech, który sie wk.urwil slabymi wynikami i podwoil im budżet z dnia na dzień.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                            Za to w Sparcie jest Czech, który sie wk.urwil slabymi wynikami i podwoil im budżet z dnia na dzień.
                            Zgadza się. Transfery zaczęli zapinać zaraz po zakończeniu sezonu - Stetina z Dukli Praga za milion euro, Civić ze Slovacka za 800 tys euro, Vukadinović ze Zlina za 600 tys euro, Janko z wolnego transferu, ale duża pensja. Teraz Biabiany za 2-3 mln euro. Za stery zasiadł Stramaccioni. Kręcą bardzo mocną ekipę. Do tego Slavia, Viktoria. Z roku na rok coraz ciekawiej, już dwie drużyny w eliminacjach do Ligi Mistrzów, trzy w Lidze Europy.
                            Zamieszczone przez Bary89
                            Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                              Zgadza się. Transfery zaczęli zapinać zaraz po zakończeniu sezonu - Stetina z Dukli Praga za milion euro, Civić ze Slovacka za 800 tys euro, Vukadinović ze Zlina za 600 tys euro, Janko z wolnego transferu, ale duża pensja. Teraz Biabiany za 2-3 mln euro. Za stery zasiadł Stramaccioni. Kręcą bardzo mocną ekipę. Do tego Slavia, Viktoria. Z roku na rok coraz ciekawiej, już dwie drużyny w eliminacjach do Ligi Mistrzów, trzy w Lidze Europy.
                              Ciąg dalszy bardzo dużych transferów - rekordowe 2,7 mln euro za Ben Haima z Maccabii do Sparty. Kolejne 1,5 mln euro ma kosztować Plavsic, którego można było oglądać na Euro U21.

Slavia dzisiaj przedstawi Altintopa z Augsburga i Dannyego z Zenitu. Możliwy jest również transfer Ruslana Rotana.
                              Zamieszczone przez Bary89
                              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Czesi grubo kupują. Tyle mogą dać mocni konkurenci w lidze.

Komentarz

Pracuję...
                                X