Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła Kraków na liście ukaranych przez UEFA

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez szczepan
    ale czy rasistowskie teksty musza isc w strone czarnych?
    muszą 8o
    jak beda zoltki u nas grac to w ich strone tez beda isc rasistowskie teksty

Maxxxim: jest logika dla mnie murzyn grajacy w Wisle nie istnieje, nie ciesze sie z jego bramek , gry itp.. tak jak by go niebyło
    Wisła Kraków

Komentarz

Zamieszczone przez lol
      Zamieszczone przez szczepan
      ale czy rasistowskie teksty musza isc w strone czarnych?
      muszą 8o
      jak beda zoltki u nas grac to w ich strone tez beda isc rasistowskie teksty

Maxxxim: jest logika dla mnie murzyn grajacy w Wisle nie istnieje, nie ciesze sie z jego bramek , gry itp.. tak jak by go niebyło
      MO CY TRES

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
        E tam brak logiki - ja tam jestem też narodowy, ale na stadionie się hamuję ...

To zależy od człowieka i organizacji...
        Adolf tez byl.

Zamieszczone przez lol
        i pewnie tez byles oburzony, kiedy gral w poprzednim sezonie w PUEFA.
        widac byla ta zlosc kibicow Wisly. szczegolnie w pierwszym meczu z Lazio.
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
          Zamieszczone przez lol
          i pewnie tez byles oburzony, kiedy gral w poprzednim sezonie w PUEFA.
          widac byla ta zlosc kibicow Wisly. szczegolnie w pierwszym meczu z Lazio.
          tak nie cieszylem sie z jego bramek i gry. Nie jestem wszystkimi kibicami Wisły wiekszosc sie cieszyla a po tym co teraz ostatnio zrobil to nie lubia czarnych i to jest dla mnie dziwne musze przyznac :/
          Wisła Kraków

Komentarz

Jeszcze niedawno było w Krakowie takie oburzenie jak Uche opluł Marka Zieńczuka.Prawie wszyscy jechali po piłkarzu Amiki trzymając strone swojego grajka ,a teraz sami widzimy co się dzieje.Jak to ludziom się wszystko odmienia.

Komentarz

Pracuję...
            X