Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolarskie MŚ itp

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolarskie MŚ itp

Już wkrótce kolarskie MŚ.

Ponieważ startuje tylko 4 polskich kolarzy, to warto się zastanowić, którzy powinni jechać.
    Więcej będzie można rzecz jasna powiedzieć dopiero po TdP.
    Na dzień dzisiejszy powinni jak dla mnie jechać młodzi zawodnicy z zagranicznych klubów: Rutkiewicz i Szmyd, oraz Brożyna z CCC i Piątek z Mroza.
    Zwyżkę formy prezentował ostatnio także Zamana. Pokazał się także jakiś czas temu Przydział, ale obu zawodników bałbym się wystawiać zewzględu na wpadki dopingowe.

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś miał informacje na temat trasy MŚ. Górzysta, czy raczej płaska? Mój zestaw jest raczej na góry.
    koko koko Skorza spoko...

A tak wogóle to jak sprawuje sie w tym roku gwiazdorska ekipa CCC?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Średnio na jeża(28. -spadkowe- miejsce w 1. dywizji). Tonkowa już nie ma w grupie.

Trasa MŚ jest pagórkowata, choć nie ekstremalnie trudna. Runda ma 12 km, są na niej 2 podjazdy: na 3. km (1,6 km / 5,1%) i potem na 10. km( 2,3 km / 4,9%). Potem zjazd prawie do samej mety (najbardziej stromy na końcu), dopiero ostatnie 350 metrów płaskie (na samej mecie 2% pod górę). To maże spowodować, że do mety wcale nie dojedzie duża grupa, gdyż może nie mieć się gdzie "zebrać"
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

No to dobrze wybrałem. Bo się zastanawiałem, czy jakiegoś lepszego sprintera nie należałoby wystawić.

Komentarz

Yevaud nie wiem czy wiesz, ale zdanie które masz w podpisie jest nielogiczne...

Komentarz

Jakto nielogiczne ?
            Gdyby był tobą marzyłby o tym by byc sobą
            "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Doprawdy? Gdybym wyglądał jak Danny de Vito, wolałbym wyglądać jak Johny Depp. Gdybym był gorszy, wolałbym być lepszy. Albo dalej; gdybym się kochał z Whoopie Goldberg, to wolałbym być w łóżku z C. Zetą-Jones.

Komentarz

a tu coś z MŚ kolarzy górskich:

Środa była wspaniałym dniem dla polskich kolarzy górskich, którzy na MŚ wywalczyli już drugi złoty medal - tym razem w sztafecie. Nieźle w wyścigu cross country spisała się także juniorka Marlena Prygies, która była 6. - pisze "Życie Warszawy".

Młoda Polka dokonała jednak niecodziennego wyczynu, bowiem dużą część trasy jechała z wybitymi dwoma przednimi zębami.

"Trasa była wyjątkowo trudna. Marlena przewróciła się i uderzyła twarzą w kamień. Nie chciała się jednak wycofać i zakrwawiona dotarła do mety" - powiedział Kryspin Prygies, brat Marleny, który był w składzie "złotej" sztafety.

Polak potrafi.
                i Polka też.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                  a tu coś z MŚ kolarzy górskich:

Środa była wspaniałym dniem dla polskich kolarzy górskich, którzy na MŚ wywalczyli już drugi złoty medal - tym razem w sztafecie. Nieźle w wyścigu cross country spisała się także juniorka Marlena Prygies, która była 6. - pisze "Życie Warszawy".

Młoda Polka dokonała jednak niecodziennego wyczynu, bowiem dużą część trasy jechała z wybitymi dwoma przednimi zębami.

"Trasa była wyjątkowo trudna. Marlena przewróciła się i uderzyła twarzą w kamień. Nie chciała się jednak wycofać i zakrwawiona dotarła do mety" - powiedział Kryspin Prygies, brat Marleny, który był w składzie "złotej" sztafety.

Polak potrafi.
                  i Polka też.
                  Też nieźle. Mam nadzieję, że te dwa zęby, to mleczaki jeszcze były . Bo wyobraźmy sobie, co będzie, jak ona zacznie się na podium uśmiechać?
                  Oby te ząbki odrosły...

Jak się ładnie prezentują Szafraniec, Sadłecka, czy Włoszczowska,
                  oby i ta juniorka miała się czym uśmiechać (i czym oddychać przy okazji).

Komentarz

W zasadzie o formie niektórych będzie wiadomo więcej po TdP, ale ja bym tam puścił Brożynę, Piątka, i....Nad resztą bym się jeszcze zastanowił
                    Forma Rutkiewiczqa jest dla mnie zagadką. Poza tym myślę o jakimś kolarzu, który jest zarówno szybki jak i radzi sobie z podjazdami. Radosz? Wadecki?

PS Na stronie:
                    http://szosa.rowery.org/konkurs/index.php

Można już się (DO JUTRA, 16.00 !!!) zgłaszać się do konkursu "Wygraj swoją Vueltę". Może komuś uda siępowtórzyć sukcesy Sinuhe z letniej edycji.
                    SERDECZNIE ZAPRASZAM do wzięcia udziału.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                      W zasadzie o formie niektórych będzie wiadomo więcej po TdP, ale ja bym tam puścił Brożynę, Piątka, i....Nad resztą bym się jeszcze zastanowił
                      Forma Rutkiewiczqa jest dla mnie zagadką. Poza tym myślę o jakimś kolarzu, który jest zarówno szybki jak i radzi sobie z podjazdami. Radosz? Wadecki?

PS Na stronie:
                      http://szosa.rowery.org/konkurs/index.php

Można już się (DO JUTRA, 16.00 !!!) zgłaszać się do konkursu "Wygraj swoją Vueltę". Może komuś uda siępowtórzyć sukcesy Sinuhe z letniej edycji.
                      SERDECZNIE ZAPRASZAM do wzięcia udziału.
                      Rutkiewicz całkiem poprawnie spisał się niedawno w Tour d`Lain (2.3), gdzie zajął 7 miejsce (12-15. 0.
                      Wadecki jest po kontuzjach i jego forma jest dopiero wielką zagadką, tym bardziej, że w tym sezonie prawie wcale nie startował. Dość szybkim zawodnikiem, który radzi sobie z podjazdami jest Zamana, ale w przypadku Zamany i Przydziała odstraszają wpadki dopingowe.

Komentarz

Tak, tu mnie przekonał nieco (i faktycznie z Wadeckim jest jeszcze gorzej)
                        ale potem w Poitou znowu mnie załamał...
                        Z drugiej strony walczy o kontrakt na następny rok, który jest wybitnie zagrożony, i moźe pokaże więcej; acz obecność Moncoutie działą chyba na jego niekorzyść

PS Rosoliński złamał obojczyk, więc Servisco zostaje z 2 góralami (no, 2 1/2 jeśli liczyć Krasińskiego)

PS 2: Już się zapisałem. Mam dziwne wrażenie, że ciężko jest dobrać większą ilość dobrych górali (??)

Raff Team
                        Zawodnik 1 Roberto Heras
                        Zawodnik 2 Angel Edo
                        Zawodnik 3 Fabian Jeker
                        Zawodnik 4 Eladio Jimenez
                        Zawodnik 5 Manuel Beltran
                        Zawodnik 6 Giovanni Lombardi
                        Zawodnik 7 Alejandro Valverde
                        Zawodnik 8 Matteo Tosatto
                        Zawodnik 9 Marcos Serrano
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

A oto moja drużyna:
                          dragons

1 - Igor Gonzalez de Galdeano
                          2 - Alessandro Petacchi
                          3 - Jose Azevedo
                          4 - David Etxebarria
                          5 - Francisco Mancebo
                          6 - Steffen Wesemann
                          7 - Unai Etxebarria
                          8 - Jan Hruska
                          9 - Guido Trentin

Petacchi wygrywał w Giro i TdF, myślę, że będzie chciał zaliczyć i trzeci wielki Tour z conajmniej jednym etapowym sukcesem.
                          Azevedo kiepsko pojechał Tour, będzie chciał się odbić, Podobnie Mancebo. Hruska dobry czasowiec, Baskowie będą chciali jak zwykle wygrać conajmniej etap.
                          Do boju.

Komentarz

qva. Petaccchi. Ten mutant faktycznie jest w stanie to zrobić. Fuck.
                            Po tygodniu się wycofa ale przedtem zdąży wygrać 4 etapy. Dowaliłem z tym Tossatto . Chyba że przetrwa dłużej od Petacchiego, czego jemu i sobie życzę. Tak we ogóle to w tym roku jest wiele atrakcji dla czasowców - jedna drużynówka i trzy indywiodualne (w tym jedna krótsza, ale za to pod górę).
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

no dobra to jedziemy z moim teamem - tradycyjnie nazywa sie fc crolicks

1 - Aitor Gonzalez
                              2 - Alessandro Petacchi
                              3 - Jose Azevedo
                              4 - David Etxebarria
                              5 - Francisco Mancebo
                              6 - Jose Garcia Acosta
                              7 - George Hincapie
                              8 - Benjamin Noval
                              9 - Marcos Serrano

sklad reprezentuje sie na papierze wyjatkowo silnie. zobaczymy jak bedzie na trasie

swoja droga mancebo w 5 koszyq, a serrano w 9 8-

btw nie macie gdzies zapisanych koncowych wynikow z tdf?! [tzn konkursu ]

Komentarz

Pracuję...
                              X