Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolarskie MŚ itp

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

wyniki etapu:

1. unai etxebarria
    2. david etxebarria 0:44
    3. felix cardenas
    4. francisco guttierez
    5. jurgen van goolen
    6. isidrio nozal
    7. oskar laguna 1:05
    8. erik zabel 1:34
    9. julian dean
    10. patrick calcgani

nowym liderem zostal nozal

pkt:
    yevaud - 120
    crolick - 50
    raffi - 0 [pech z tym jekkerem ]

po 4 etapach:
    yevaud - 274
    crolick - 184
    raffi - 95

Komentarz

Brawa z mojej strony dla chłopaków z Euskatel, ale z drugiej strony cholera mnie biuerze. Mam w składzie aż trzech członków ONCE. I co? Tylko przez dzieńmiałem lidera, choć Once lidera ma cały czas, i niemal codzień jest nim ktoś inny.
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Czy wiadomo, kiedy zaczną wreszcie publikowac wyniki? A nie, że my tu sami musimy nieoficjalne obliczenia poczynać. Tym bardziej, że wiemy wtedy tylko ile sami mamy punktów, nic nam to natomiast nie mówi o "miejscu w tabeli".

Komentarz

Zamieszczone przez crolick
          po 4 etapach:
          yevaud - 274
          crolick - 184
          raffi - 95
          Hehe. Na TdF to w sumie po zakończeniu całego wyścigu miałem może 450. To juz teraz ponad połowa.
          Spreawdziła się przepoiwednia, że wczorajszy etap dla uciekinierów. To i dziś zaryzykuję.
          Etap dla sprinterów. Wygra Petacchi przed Zabelem.

Komentarz

Ano sprinterzy dziś zarządzą....

Podejrzewam że wyniki będą jutro albo pojutrze, bo strasznie męczyli sięz reaktywacja forum (notabene - na forum jeden gość napisał, że jego zawodnicy zajęli wcoraj 1,2,3 i 8. miejsce ( 8- 8- ) [=158 punktów] i jak tu z takimi wygrać 8o
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Kosmala podał skład.
              Sławomir Kohut, Brożyna z CCC
              Piątek, Zamana, Huzarski z Mroza
              Szmyd, Rutkiewicz
              i Zugaj (Bonda) - ten ostatni do czasówki.

Spśród pozostałych 4 będzie się ścigać w wyścigu głównym.

Komentarz

Zwycięstwo Petacchiego.
                Kolejne 70 punkcików na moje i crollica konto.
                to razem mam nieco ponad 340, no nie?

Tylko z tym Erikiem Zabelem nie zgadłem

Komentarz

Zabel 4-ty
                  A ja 52 p. za Edo i Valverde
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

W czołówce był jeszcze David Etxebarria (12-13). Powinien być na wysokim miejscu w klasyfikacji punktowej. Narazie na 2 za Petacchim. Ale będą jeszcze góry, gdzie David może coś zdobędzie, a boski Alessandro pożegan się z wyścigiem.

Komentarz

Jutro jazda na czas. Ja trzymam kciuki za Hruskę i Galdeano.
                      Dla tych, co stawiali na Millara to chyba jedyna szansa na zapunktowanie (choc będą jeszcze czasówki).

Komentarz

Po kraksie Jekera :\ mogę tylko liczyć może na 7-10 miejsce Valverde na czasówce....

PS Coś montują przy konkursie hyba dziś będzie aktualizacja :>
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

yevaud - 344
                          crolick - 254
                          raffi - 147

yevaud niebezpiecznie mi odjezdza ale tradycyjnie dzieki klasyfikacji koncowej pojade w gore i go przegonie

raffi znow pech - lombardi na 11 miejscu

etxebarria mial 1 miejsce w klasyfikacji pkt, ale teraz pewnie petacchi i zabel go wyprzedzili. zabel raczej dojedzie i pewnie zdobedzie ta kszulke. btw jak sie liczy pkt do tej klasyfikacji?! [chyba inaczej niz w tdf, bo nie ma lotnych premii, i pkt za wygrana jest jakby mniej :> ] i co to jest klasyfikacja laczna??

a w czasowce licze na aitora gonzalesa. a inni moze za pkt - etxebarria, azevedo, serrano, mancebo. jest szansa na duzo pkt

no i najwazniejsze czy ktos moze zrobic przewodnik po klasyfikacjach tdp?? co to jest, z czym to sie je i jak sie zdobywa tam pkt. dla mnie to czarna magia 8-

Komentarz

Klas. górska - wiadomo.
                            Klas. punktowa: punkty za lotne premie i metę
                            klas. na najaktywniejszego: lotne premie
                            klas. na najwszechstronniejszego: klas. górska+ lotne premie
                            Klas. drużynowa: suma czasów 3 najlepszych zawodników na każdym etapie

Etap czwartkowy wbrew pozorom może być trudny, bo na tej trasie prawie zawsze wieje silny boczny wiatr i peleton może się na trasie podzielić, trzeba będzie mocno uważać dodajmy do tego padający deszcz i trudny finisz (końcówka na kostce brukowej - i to takiej prawdziwej, nie to co wczoraj - i lekko pod górę) - nawierzchnia w połączeniu z deszczem może spowodować, że upadków będzie sporo - chociaż na samej mecie akurat ma nie padać.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

Cholera.
                              Hruska o 6 sekund za Millarem.
                              Jeśli de Galdeano nic nie zdizała wielkiego (a chyba nie) to zostanie 50 punktów, a nie 70. Ale Galdeano ma szanse wyjść na lidera - czyli +20 i będzie 70

Komentarz

Wygląda no to, że:
                                1. Nozal
                                2. Millar
                                3. Hruska
                                4. de Galdeano

Czyli nie mam 50 punktów za Hruskę, ani 20 za liderowanie Igora Gonzalesa de Galdeano.

Tylko 3 i 4 miejsce, ale to też sporo punktów - 55

344 i 55 to 399.

Jak tam crollic u Ciebie z punktami??

Dobra jest sytuacja w ONCE. Inni muszą atakować, a Nozal i Galdeano razem pilnują. Szczególnie dobrze ma Galdeano. Atakowany Nozal, a Igor tylko jeździ na doczepkę.

Komentarz

Pracuję...
                                X