Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mundial w RPA 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cóż, wybór tych państw to potwierdzenie całkowitego zaprzedania się komercji. Szkoda.
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Od dawna wybory gospodarzy ms/me/io to czysta polityka.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
        Rosja jeszcze jakoś przejdzie, choć w sumie nie wiem gdzie te stadiony wybudują? 4 w Moskwie?
        MOSKWA
        • liczba ludności (2010) - 10 509 592
        • gęstość - 9 722 os./km²
        • aglomeracja - 14 416 700

KATAR
        • liczba ludności (2008.) 928 635
        • gęstość - 81 os./km²

podobno tylko 2 stadiony będą poza Dauhą

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
          Najgorzej z możliwych...
          Liczyłem na Anglię i Australie.

Edit: widać kto najwięcej sypnął
          Mam podobne odczucia, Anglia z Australią to też byli moi faworyci...
          Po pierwsze, ruskich nie lubię, więc ich kandydatura mi nie pasi, za to Katar... Katar i piłka nożna? Przecież ten wybór to jakaś paranoja. Ale cóż, bogaty szejk miał kaprys, a przede wszystkim kasę, to padło na nich.
          Jak powiedział stary góral
          będzie Polska aż po Ural
          za Uralem będą Chiny
          was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Co mnie na myśl przychodzi, to że FIFA wybiera coraz to ciekawsze "demokracje".
            RPA. Polska+Ukraina. Rosja. Katar. Co będzie dalej? Wenezuela, Białoruś, Kuba i Korea Płn. na deser?
            "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Taa najlepiej niech non stop Mundial czy Euro ogranizuja Włosi, Niemcy, Francuzi i Anglicy.

Fakt ze wybor Kataru jest dla mnie smieszny i wolałem Australie, ale wybor Rosji? Mimo wrodzonej niecheci do tego narodu ciesze sie poprostu ze FIFA mnie nie uraczyła Mundialem na jakis Camp Nołach, Santiagach, czy innych Old Traffordach czy Anfieldach. Ileż można.
              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tak, rzeczywiście wymienieni przez Ciebie na okrągło organizują ME i MŚ
                "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                  Taa najlepiej niech non stop Mundial czy Euro ogranizuja Włosi, Niemcy, Francuzi i Anglicy.
                  Mi tam by to pasowało

Pewnie ze względu na sentyment do turniejów kiedyś tam organizowanych i piłkarzy wówczas grających Dlatego cieszy mnie wybór żabojadów do organizaji Euro 2016 - ze względu na wspomnienia z najlepszych mistrzostw jakie widziałem czyli France'98
                  "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Mnie wystarczy coroczna Liga Mistrzów, zeby być szczesliwy ze te kraje nie beda w najblizszej przyszłości organizować Mistrzostw Swiata.

Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/5638

ostatni stadion

Komentarz

• cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190475547737

I tyle w temacie. Mundial jest potrzebny Australii jak tlen w tym momencie. Piłka kopana upadnie na psy przez następne kilka i AFL, Rugby league i rugby union zacierają ręce ze szczęścia.
                        Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                        X