Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mundial w RPA 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mundial w RPA 2010

Nie widzę tematu... więc

Ruscy polegli w Mariborze, Irlandia prowadzi z Francją, Ukraina też za burtą, Algieria i Nowa Zelandia w MŚ. Ludzie żyją tym!
    167
    Nie wyjdzie z grupy
    15,57%
    26
    Artur Boruc King
    70,66%
    118
    Nie widzę, nie chcę widzieć
    13,77%
    23

Algieria,Chile,Korea Pln,Nowa Zelandia,Honduras-troche egzotyki bedzie
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Zamieszczone przez qk Zobacz posta
      Nie widzę tematu... więc

Ruscy polegli w Mariborze, Irlandia prowadzi z Francją, Ukraina też za burtą, Algieria i Nowa Zelandia w MŚ. Ludzie żyją tym!
      brawo dla Słoweńców Serbia gra na mundialu, więc będzie komu kibicować. Jeszcze Irlandia niech coś wrzuci żabojadom (prywatna kosa, rozumiecie - poza tym duża sympatia do Zielonej Wyspy) i będzie git.
      nowy podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
        Algieria,Chile,Korea Pln,Nowa Zelandia,Honduras-troche egzotyki bedzie
        Słowacja, Słowenia, być możne Irlandia. Pełna egzotyka hehe.

Ciekawa sprawa, że sposób wyżej wymienionych 5 ekip cztery z nich (Algieria, Chile, Nowa Zelandia i Honduras) grały na tych samych mistrzostwach - Espana 82.
        Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; [ARG:4 UNDEFINED].
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

bezczelna ręka Henryka w polu karnym i 1:1

Komentarz

Jak zawsze Francja kwalifikuje sie w ostatniej chwili.

P.S Irlandczykow ostro wykrecili,reka jak .uj
            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Ale złodzieje. Na euro 2008 mi Włosi przekrecili Szkotów, a teraz afrykańska Francja Irlandczyków.

Ale i tak nie powinno być weryfikacji powtórki
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Jak nie chcą powtórek to już niech dadzą tych sędziów za bramkami jak w Lidze Europejskiej. Jeszcze lepiej jakichś na poprzeczkach, wiszących nad murawą, latających wokół boiska, bo to co we Francji wykręcili to parodia.

Komentarz

Zamieszczone przez gem Zobacz posta
                  Jak nie chcą powtórek to już niech dadzą tych sędziów za bramkami jak w Lidze Europejskiej. Jeszcze lepiej jakichś na poprzeczkach, wiszących nad murawą, latających wokół boiska, bo to co we Francji wykręcili to parodia.
                  Gdzieś słyszałem/czytałem że się UEFA spodobał ten pomysł z dodatkowymi sędziami za bramkami i że pomysł ma być kontynuowany.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Gruba akcja z tą Słowenią,można było pewnie niezłe hajsy wyciągnąć przed barażem.
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

I tak Włochy wygrają
                      jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Nie lubię włoskiej reprezentacji za nastawienie mocno defensywne. Wg mnie mistrzem bedzie.... hmm... Argentyna!
                        ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
                        A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
                        Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
                        A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

Tylko, że ta Argentyna to ledwo weszła na mundial
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

"Oddajemy pieniądze za Irlandię!W związku z kontrowersyjną bramką wyrównującą w spotkaniu Irlandia - Francja,Sportingbet zwraca stawkę osobom, które typowały Irlandię do zakwalifikowania się na MŚ. Wszyscy, którzy postawili singla na Irlandię dostaną Zakład Bez Ryzyka o wartości postawionego wczoraj zakładu – do kwoty 100zł."

takie cos znalazlem obstawiajac kolejke na stronie glownej Sportingbetu 8o
                            "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                              Tylko, że ta Argentyna to ledwo weszła na mundial
                              To już zupełnie co innego Eliminacje a turniej to różnica
                              ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
                              A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
                              Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
                              A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

Pracuję...
                              X