Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykówka po polsku

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Berisha ma matkę Polkę.

Komentarz

• Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to się stało, że w ostatniej kwarcie meczu Hiszpania - Turcja Hiszpanie zdobyli 2 (słownie: dwa) punkty? Przecież to jakieś kpiny. Wpuścili masażystów na parkiet czy jak?
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• A za to z Litwą walczyli jak nigdy, nawet jak prowadzili 30pkt to grali jakby przegrywali. Postawili u buków może

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
          Taki Gortat pod koszem i byśmy wygrali bez problemów. Zdominowali nas w zbiórkach, Deng robił sobie co chciał. Teraz to sobie można gdybać tylko.
          Gortat to niech ssie za ten tekst:

Niech pojadą, zobaczą, jak to jest grać na najwyższym poziomie. Myślę, że przegrane mecze 20 punktami pokażą im miejsce w szeregu - powiedział Marcin Gortat o szansach reprezentacji Polski na ME na Litwie. Sam w turnieju nie zagra, bo nie udało się załatwić odpowiedniego ubezpieczenia.
          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Ssać ma za to, że prawidłowo podsumował związek kosza? bo o to mu chodziło.
            http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Zamieszczone przez Mro Zobacz posta
              Ssać ma za to, że prawidłowo podsumował związek kosza? bo o to mu chodziło.
              Bardziej to podsumował kolegów z reprezentacji a nie związek.

Komentarz

• Racja. Związek nie wychodzi na parkiet, tylko jego koledzy z drużyny. Mobilizujące to nie było...
                A jak to jest z tym jego ubezpieczeniem? Rzeczywiście nie mógł przyjechać czy to wymówka a'la Radwańska?
                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• A co takiego złego zrobił związek? Tym razem akurat nie dali dupy, bo hajs mieli na ubezpieczenie od dawna. Po prostu nie znalazł się taki ubezpieczyciel, który dałby taką polisę jaką chciał MG.

Komentarz

• Brawa dla chłopaków za walkę i determinację!
                    Bezcenne doświadczenie zaprocentuje w przyszłości,a dyskusje o MG i PZKoszu teraz to musztarda po obiedzie.

Mecz z Turcją będzie wspominany jeszcze długo! Pozdrawiam fanów basketu i zapraszam w moje skromne progi!

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                      A co takiego złego zrobił związek? Tym razem akurat nie dali dupy, bo hajs mieli na ubezpieczenie od dawna. Po prostu nie znalazł się taki ubezpieczyciel, który dałby taką polisę jaką chciał MG.
                      A ktoś zna dokładne tło tego?
                      Nie orientuje się dokładnie w sumach takich ubezpieczeń ale to trochę dziwne, że inne gwiazdy NBA znalazły ubezpieczyciela a my nie. Może po prostu adekwatnie śmieszne pieniądze związek wykładał. Gortat wydawał się bardzo chętny na grę raczej wątpię, żeby on wymagał więcej niż inni.

edit: Właśnie tej wypowiedzi mi brakowało. Ok teraz jasne.
                      Ostatnio edytowany przez Aryam; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na przeszkodzie występu Gortata w mistrzostwach Europy stoi brak firmy ubezpieczeniowej, która pokryłaby, w razie kontuzji, równowartość trzyletniego kontraktu Polaka z Phoenix Suns (22 mln dolarów).

- Nie są to jakieś wygórowane wymagania. Niektórzy zawodnicy z NBA zgodzili się grać na innych warunkach, mój agent Guy Zucker mi na to nie pozwoli. Na pewno nie jest to sprawa PZKosz., który jest gotowy opłacić polisę. Pieniądze są, tylko czekamy na odpowiednią ofertę - zapewnił 27-letni gracz.
                        Związek dawał tyle ile było trzeba, czyli 900 tyś. zł. Po prostu nie znalazł się chętny co da taką polisę.

Komentarz

• Niech ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi... Pokonujemy Turcję po świetnym meczu, przychodzi do meczu z Wielką Brytanią, gdzie gra praktycznie jeden człowiek, dostajemy w plecy i pakujemy manatki.
                          Wszystko o Legii w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...legia_warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez dev80 Zobacz posta
                            Niech ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi... Pokonujemy Turcję po świetnym meczu, przychodzi do meczu z Wielką Brytanią, gdzie gra praktycznie jeden człowiek, dostajemy w plecy i pakujemy manatki.
                            Bo jak nagle przychodzi presja wyniku, to nasze zespoły z reguły robią w majtki.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• z tego co widzę, to nikt jeszcze nie wspomniał o tym, że Asseco Prokom Gdynia nie będzie grało w polskiej lidze Tzn będzie grało, ale dopiero od fazy play off. Ten kto się na to zgodził to powinien zostać wypier****ny dyscyplinarnie, a samo Asseco (kolejne już cyrki z ich udziałem) w ogóle nie dopuszczone do drugiej fazy rozgrywek. Skandal.

Polska Liga Koszykówki oficjalnie zadecydowała, Asseco Prokom Gdynia nie będzie musiał grać kilkudziesięciu spotkań w sezonie zasadniczym, a i tak awansuje do II etapu.

Wniosek o zwolnienie z całego sezonu zasadniczego, który wystosowali kilka tygodni temu działacze Asseco Prokomu Gdynia, został przyjęty. Podopieczni Tomasa Pacesasa nie muszą grać w pierwszej rundzie rozgrywek, a... i tak znajdą się w drugim etapie rywalizacji, czyli w tzw. szóstkach. Wszystkie inne zespoły zagrają na normalnych, sportowych zasadach. Gdyński klub argumentuje swoją decyzję występami w Eurolidze oraz Zjednoczonej Lidze VTB, czyli prywatnych rozgrywkach.

Dlaczego Asseco Prokom nie został w takim razie wykluczony z całego sezonu w Polskiej Lidze Koszykówki?

Tego nie wiadomo. Nie wiadomo także w jaki sposób Prokom awansuje do II etapu skoro nie będzie zdobywał punktów w pierwszym? Sytuacja dość zdumiewająca, która już wywołuje wielkie poruszenie w całej koszykarskiej Polsce. Przypomnijmy, że Asseco Prokom ma zakontraktowanych dopiero kilku zawodników przed nowym sezonem i nadal nie można przewidzieć jak będzie wyglądała ta drużyna, wiadomo natomiast, że na pewno awansuje już przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
                              list senatora Andrzeja Persona w tej sprawie do ministra sportu:
                              http://probasket.pl/news/plk-person-...ministra-39993
                              Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                                Bo jak nagle przychodzi presja wyniku, to nasze zespoły z reguły robią w majtki.
                                Presję wyniku mieli z Turcją i wygrali. Może wydawało im się że Brytyjczycy to kelnerzy, smutne.
                                Wszystko o Legii w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...legia_warszawa

Komentarz

Pracuję...
                                X