Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

II liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• II liga

Pogoń Szczecin rozgromiła na własnym stadionie Polar Wrocław 7:1 w meczu 5. kolejki 2. ligi piłkarskiej. Podopieczni Bogusława Baniaka objęli po tym zwycięstwie fotel lidera tabeli "zaplecza" ekstraklasy.

Szczecinianie w pięciu dotychczasowych kolejkach nie przegrali jeszcze meczu i stracili tylko jedną bramkę.

W spotkaniu z Polarem "Portowcy" do przerwy prowadzili 2:0 po golach Matlaka i Parzego. W drugiej połowie klasycznym hattrickiem popisał się Brazylijczyk Sergio Batata. Na listę strzelców wpisali się również Radosław Biliński oraz Paweł Drumlak.

Goście kończyli mecz w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką ukarany został w 51. minucie Chrzanowski. Nie przeszkodziło to zdobyć piłkarzom z Wrocławia honorową bramkę, której autorem był Pawlak.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Brawa dla Pogoni.Wprawdzie,to tylko Polar ,ale 7-1 robi wrażenie.Jak na 2 ligę mają naprawdę silną paczkę ,a podobno jeszcze szukaja wzmocnień.
    Oby za rok była już pierwsza liga.

Komentarz

bedzie bedzie, pod warunkiem oczywiscie ze nikt nic nie popsuje po drodze. ale jesli utrzymaja taka forme to za rok widzimy sie znowu. a miejsce Pogonii w II lidze zajmie Olimpia Elblag

Komentarz

Olimpia i Zagłębie jeżeli chodzi o ścisłość. Ja też się cieszę z wyniku Portowców.
        Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Olimpia ma niestety za słabą pakę :/ Z dzisiejszą grą to wróżyłbym im ledwie walkę o utrzymanie(ZERO ataku!) ,ale mam nadzieję, że w przerwie zimowej faktycznie sypną pieniędzmi na porządne transfery.

Białkowski nawet niezły, parę drobnych obcinek, ale przy golach chyba nie miał nic do powiedzenia. A głos (ryk) ma jak 45-letni żul '8 I wysoki jak na 16 latka 8-
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

mozna to tlumaczyc tym samym co u Switu tez dopiero pozniej okazalo sie gdzie zagraja...

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
              Olimpia ma niestety za słabą pakę :/ Z dzisiejszą grą to wróżyłbym im ledwie walkę o utrzymanie(ZERO ataku!) ,ale mam nadzieję, że w przerwie zimowej faktycznie sypną pieniędzmi na porządne transfery.
              niestety to prawda. paka jest slaba. ale jesli sprawdza sie te informacje o sponsoringu EB i ICC to kto wie co sie wydarzy. widze jednak, ze cos sie obok Olimpii dzieje. moze nie sa to wydarzenia spektakularne, ale calkiem niedawno w ogole nic sie nie dzialo. mam nadzieje, ze za jakis czas przynajmniej II liga sie w Elblagu pojawi.
              sie kiedys dzialo. np. mecz z Jaga w II lidze i prawie pelny stadion. eh kiedy to bylo.

Komentarz

z tego co wiem to w poprzednim sezonie tez byl komplet i to w 3 na meczu z Jaga...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                  z tego co wiem to w poprzednim sezonie tez byl komplet i to w 3 na meczu z Jaga...
                  ale wtedy byla II liga.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                    ale wtedy byla II liga.
                    to bylo rok temu./..

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                      ale wtedy byla II liga.
                      to bylo rok temu./..
                      zle sie wyrazilem, czasy o ktorych pisalem to byly czasy gry Olimpii w II lidze

Komentarz

Hmm ... dla mnie idealnie by było ,gdyby do 1 ligi weszły Pogoń Sz. i Jagiellonia ... :> .

No i oczywiście do 2 ligi Zagłębie i Olimpia E .
                        you may try - (L) - but it won't die!
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Brawo Pogoń Nowy lider podoba mi się o wiele bardziej niż poprzedni

A w III lidze Zagłębie wygrało na wyjeździe z Polonią Bytom (2:1 - byłem) i po 4 kolejkach prowadzi z kompletem 12 pkt. Za rok II liga w Sosnowcu

MAZI - Pogoń jak najbardziej , ale te białostockie ***** niech się zdupią jak najniżej.
                          bana mu , temu pestu

Komentarz

hehe , wiesz Pesto ja chce ich w 1 lidze , bo wiem ,że chociaż jeden wyjazd LEGII bym zaliczył . Tylko to i nic więcej . Jagi od jakiegoś czasu nie lubię .
                            you may try - (L) - but it won't die!
                            ITI GO HOME!!!

Komentarz

Pracuję...
                            X