Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raczej
    odpowiedział(a)

e: zapomniałem dodać, że Robert Lewandowski to kocur nad kocurami he

e1:
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    O 20.00 finał Pucharu Niemiec na Eurosport1 Bayer -Bayern.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Lewy strzela swojego 31 gola w sezonie w wygranym 1:0 meczu z Werderem i ta bramka zapewnia Bayernowi mistrzostwo.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Leverkusen prowadzi po bramce dyskusyjnej. I to jest już kolejny gol uznany bez asysty VAR w Bundeslidze.

Oczywiście jeżeli Bayern chce uchodzić za super drużynę to powinien straty odrobić, natomiast zastanowić się trzeba czy trzymamy się zasad czy nie.

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Dwa gole Lewego i gol po wejściu z ławki z akcji Piątka. Dobry dzień dobry wieczór !!

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Hmmm, no według mnie to Akanji walczył jedynie o to, żeby RL się wypierdzielil. Wałki bark w bark o piłkę to tam było zero.
    Dokładnie, wpierdzielił się w Lewego z impetem zupełnie nie zważając gdzie jest piłka.

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Bez jaj. Walka bark w bark
    Hmmm, no według mnie to Akanji walczył jedynie o to, żeby RL się wypierdzielil. Wałki bark w bark o piłkę to tam było zero.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Bez jaj. Walka bark w bark

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Karny jak nic.

A co do meczu to jak Wam się podobaja odgłosy trybun ? Dla mnie ok, zupełnie inaczej się ogląda taki mecz.
    A w tym wypadku na Lewym.....wydaje się, że za ten atak z premedytacją również karny się należał.

https://ec03.lcj1.cache.orange.pl/in...VPU6C5R-V2.mp4
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Kibolstwo powinno sobie zastrzec/opatentować swój doping w urzędzie

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zaraz się okaże, że jesteśmy na trybunach niepotrzebni. Telewizje przez lata nagrały już wszystko co potrzeba, żeby mieć odpowiednio udźwiękowiony towar; kolejnym krokiem będize wklejanie w transmisję przebitek z trybun z odpowiednich meczów.
    I to wszystko przy aplauzie kibolskiego forum

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    No właśnie też jestem ciekaw. Bo przy Bundeslidze eleven i C+ dostają chyba gotowy materiał i oni sami za to nie odpowiadają.

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Myślałem, że będzie chała ale całkiem nieźle to ogarnęli, aplauz przy odbiorze, gwizdy gdy goście rozgrywają, urozmaicone przyśpiewki. Ja jestem na tak. Ciekawe czy C+ ogarnie

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Karny jak nic.

A co do meczu to jak Wam się podobaja odgłosy trybun ? Dla mnie ok, zupełnie inaczej się ogląda taki mecz.

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Bramka niesamowita, jak w fifie. A jak zapatrujecie się na sytuację z odbiciem piłki od ręki po strzale Haalanda? Dla mnie 100% wapno. Var chyba z przerwy nie wrócił.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X