Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja nabrałem sympatii do Źrebaków, po tym jak walczyli w ostatnim sezonie i szczerze żałuję ich porażki, gdyby wygrali, to zrównaliby się punktami z Bayernem. A tutaj porażka i to w dodatku ze słabiutkim Freiburgiem...

Komentarz

• Dortmund rozjechał Kolonię 5:0 , Lewandowski zaliczył dwa trafienia a Błaszczykowski asystę . Lewy chyba złapał życiową formę , Dyzma pewnie strugą rysia przed telewizorem .

Komentarz

• Ja mam nadzieję, że życiową formę to on jeszcze złapie. Postęp jaki zrobił w ciągu roku, wskazuje na ogromny potencjał i te umiejętności, które pokazuje teraz mogą być jeszcze wyższe za jakiś czas.

Komentarz

• Kolejna bramka w Pucharze Niemiec.

Komentarz

• + asysta Peszki takze w Pucharze

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=n5lWy2Lsy1E
              Dzisiejsza bramka Łukasza w meczu remisowym ze Stuttgatem. Rozstrzelali się Polacy w Borussi ostatnio.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)egionek Zobacz posta
                http://www.youtube.com/watch?v=n5lWy2Lsy1E
                Dzisiejsza bramka Łukasza w meczu remisowym ze Stuttgatem. Rozstrzelali się Polacy w Borussi ostatnio.
                szkoda tylko, ze Lewy nie strzelił, bo okazje miał, ale niestety tylko słupek. A tak poza tym, to nie wiem co jeszcze Kagawa robi w BVB, gość marnuje wszystko co ma!
                Bayern odskoczył
                LEGIA TO MY
                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                  szkoda tylko, ze Lewy nie strzelił, bo okazje miał, ale niestety tylko słupek. A tak poza tym, to nie wiem co jeszcze Kagawa robi w BVB, gość marnuje wszystko co ma!
                  Bayern odskoczył
                  Nie tylko marnuje ale nie podaje w ogole. I to praktycznie w kazdym meczu jest mase sytuacji gdzie moze obsluzyc kolegow. Nie, sam musi wszystko.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Nie tylko marnuje ale nie podaje w ogole. I to praktycznie w kazdym meczu jest mase sytuacji gdzie moze obsluzyc kolegow. Nie, sam musi wszystko.
                    Ma ciśnienie na strzelanie bramek bo wie, że jeśli Barrios dojdzie do pełni dyspozycji (kiedyś to w ogóle nastąpi?), to wobec zabójczej formy Lewego czeka go ławeczka. Wiadomo, że myślenie bezsensowne ale co poradzić? Kagawa jest cieniem zawodnika sprzed kontuzji.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                      Borussia zaczyna potwierdzać ze poprzedni rok to był taki jednorazowy wyskok. Teraz wrócą do szeregu na równi z innymi takimi mistrzami jak Wolfsburg czy VfB Stuttgart.
                      No i zdecydowanie za wczesne byly te prognozy. Dortmund ma druzyne z ogromnym potencjalem. Przyjemnie sie patrzy na ich gry jak dzisiaj. Beda mieli jednak duze problemy, by utrzymac najlepszych zawodnikow.

Komentarz

• Być może. Borussia złapał trochę wiatru w żagle i zaczęli punktować. Nie miałbym nic przeciwko temu aby na koniec sezonu moja prognoza okazała się błędna, bo na ten zespół patrzę wyjątkowo przychylnie z racji tego że dużą rolę odgrywają tam Polacy.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ja jestem ciekawy co sie stanie z Goetze, bo chlopak jest niesamowity. A Po sezonie rzuca sie zapewne na niego najwieksze kluby.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Ja jestem ciekawy co sie stanie z Goetze, bo chlopak jest niesamowity. A Po sezonie rzuca sie zapewne na niego najwieksze kluby.
                            W sierpniu, sprowadzeniem Goetze'go poważnie zainteresowany był Arsenal, pytaniem jest to, czy będą go chcieli ściągnąć również w zimowym okienku i za jaką cenę.
                            Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Ja bym go widział najchętniej w Barcelonie, ale i tak już mają gęsto od zawodników w pomocy, więc może ten Arsenal nie byłby takim złym wyjściem póki co. Tylko niech chłopaczyna wynegocjuje sensowną kwotę odstępnego w kontrakcie, bo będzie tam gnił jak Henry.

Komentarz

• Zamieszczone przez elmoro87 Zobacz posta
                                Ja bym go widział najchętniej w Barcelonie, ale i tak już mają gęsto od zawodników w pomocy, więc może ten Arsenal nie byłby takim złym wyjściem póki co. Tylko niech chłopaczyna wynegocjuje sensowną kwotę odstępnego w kontrakcie, bo będzie tam gnił jak Henry.
                                Czy ja wiem, czy Henry aż tak bardzo gnił w tej Barcelonie? W swoim pierwszym sezonie w Barcy co prawda nie wygrał nic, ale już w drugim wygrał WSZYSTKO co mógł: strzelił 19 bramek w lidze, wydatnie pomógł w wygraniu La Ligii, odniósł jeden z największych sukcesów w karierze wygrywając w końcu Ligę Mistrzów, w której strzelił 5 goli (grając 8 lat w Arsenalu, zaledwie raz grał w finale, który notabene przegrał właśnie z Barceloną), prócz tego zdobył Puchar Króla, Super Puchar Hiszpanii, Super Puchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata. To całkiem niezły wynik, jeśli uznamy że odgrywał w ,,Dumie Katalonii'' małą rolę , więc jeśli Goetz trafi do Barcelony i jeśli nawet nie będzie tam pierwszoplanową postacią, to w zawodzie raczej nie zginie.
                                Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

Pracuję...
                                X