Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 4 Gomeza
    q[-_-]p

Komentarz

• Borussia zaczyna potwierdzać ze poprzedni rok to był taki jednorazowy wyskok. Teraz wrócą do szeregu na równi z innymi takimi mistrzami jak Wolfsburg czy VfB Stuttgart.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
        Borussia zaczyna potwierdzać ze poprzedni rok to był taki jednorazowy wyskok. Teraz wrócą do szeregu na równi z innymi takimi mistrzami jak Wolfsburg czy VfB Stuttgart.
        W Reichu to powoli tradycja, że mistrz w kolejnym seoznie gra piach.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Odszedł tylko Sahin ale nie gra Barrios, Kagawa bez formy, obrońcy też jakoś niemrawi. W dodatku wczoraj nie grał Goetze. Uważam, że Dortmund jeszcze się obudzi w tym sezonie, za wcześnie by mówić o tym, że skończą jak Wolfsburg czy Stuttgart.

Komentarz

• Ależ ten Bayern zamiata. Ze względu na nasz mecz oglądałem tylko dwadzieścia kilka minut no ale na tę drużynę patrzy się z prawdziwą przyjemnością. Wydaje mi się, że można ich stawiać w jednym szeregu z United i Realem, przy szczęściu w drabince widzę ich w finale LM.

P.S. Ale Sobiech zaliczył debiut w Hannoverze

Komentarz

• Ja bym się wstrzymał z tym Bayernem. W Niemczech zamiatają, ale wiadomo że tak jest co drugi sezon, a w pucharach póki co pukneli Villareal, który wczoraj umoczył z Granadą. Majstra w Niemczech wezmą pewnie na luzie, ale w tych pucharach myślę że będzie im ciężko, zwłaszcza że w grupie mają City i póki co świetnie grające Napoli, a jakby zajęli 2 miejsce w grupie to już w 1/8 mogą mieć poważne problemy, tak jak zaznaczyłeś do finału LM, potrzebowaliby dobrej a nawet bardzo dobrej drabinki.
              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Ale zauważ, że kiedy ostatnio wymietli ligę, to dotarli właśnie do finału LM. Neuer to ich olbrzymie wzmocnienie, do tego Rafinha, tak więc już same boki obrony wyglądają imponująco. Coraz bardziej zaczynam się przekonywać także do Kroosa, no a na reszcie pozycji poza środkiem obrony to już same gwiazdy. A i ten ich nieszczęsny środek defensywy nie wygląda w tym sezonie źle, Bayern przecież nie traci bramek. W Bundeslidze wyglądają jak Barcelona, nie widziałem ich co prawda w spotkaniu z Villareal, chętnie ich zobaczę w następnej kolejce z City.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

P.S. Ale Sobiech zaliczył debiut w Hannoverze
                  3 mecze ma z glowy heh, co za debiucik

Komentarz

• Piszczek strzałem zza pola karnego daje zwycięstwo Borussi Dortmund w doliczonym czasie gry

Mainz 1 - 2 Dortmund

Komentarz

• Zamieszczone przez Aryam Zobacz posta
                      Piszczek strzałem zza pola karnego daje zwycięstwo Borussi Dortmund w doliczonym czasie gry

Mainz 1 - 2 Dortmund
                      I zabiera mi 3 punkty w typerku

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        I zabiera mi 3 punkty w typerku
                        Mi też, ale cóż przeżyje. Co ciekawe goal.com ocenił go prawie najniżej w zespole. Oni to chyba tak oceniają za nazwiska.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                          Mi też, ale cóż przeżyje. Co ciekawe goal.com ocenił go prawie najniżej w zespole. Oni to chyba tak oceniają za nazwiska.
                          A może to dlatego, że zawalił przy bramce (nie był jedynym winowajcą). Można powiedzieć, że przy każdej bramce miał udział. Pierwszą dla Mainz zawalił, potem po jego dośrodkowaniu padł gol, a potem w doliczonym czasie sam strzelił.
                          Mimo wszystko nie powinien na tle zespołu być prawie najniżej jeśli jest tak jak mówisz.

Komentarz

• Lewandowski najlepszy mecz w Borussii hat-trick i asysta.

A patałachy z Eurosportu jak od pierwszej kolejki zawsze puszczali Dortmund o 15:30 to dzisiaj jak na złość dali nudne 0:0 Hoffenhaim z Bayernem.

Komentarz

• Robercik już 5 goli i 4 asysty... ja jestem szczerze zdumiony, że Robert tyle pojął w rok

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                                Lewandowski najlepszy mecz w Borussii hat-trick i asysta.

A patałachy z Eurosportu jak od pierwszej kolejki zawsze puszczali Dortmund o 15:30 to dzisiaj jak na złość dali nudne 0:0 Hoffenhaim z Bayernem.
                                oglądałem skróty na ARD i musze przyznać, ze Lewy zagrał kapitalny mecz ( dla ciekawskich zawsze w soboty na ARD, jak ktoś ma cyfrowy polsat to na kanale 201 o 18 i na ZDF też w soboty o 23)
                                wieśniaki z Hoffenheim w meczu z bayernem zagrali w miare solidnie i mogli sprawić sensację, jednak najbardziej cieszy mnie porażka Gladbachów, jakoś ich nie cierpię
                                LEGIA TO MY
                                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X