Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wczoraj Bayern poległ w grze z Interem. 19.03 na sat 1 ( tylko niestety z dekoderem, ale czasami na kablówce też się pojawia) Bayern kontra Freiburg.. jak typujecie???

Komentarz

Hach dwudziestego meczyk Sztutgartu z Wolfsburgiem. Mój kumpel już zakupił bileciory. Się nawet nie spodziewałem. Troche było kłopotu z wynajęciem czegoś do spania. Ale suma sumarum znalezione i to jeszcze po korzystnych cenach. Jakby się kto kiedyś miał wybierać to casamundo ma spoko oferty. Jestem fanem Stuttgartu od już ładnych pary lat. No dobra, nie tak jak Legii . Jeszcze czekam tylko na rozgrywki w Bundeslidze St. Pauli con.Eintracht. Jeszcze tylko 2 dni. jol. Jakby ktoś poszukiwał biletów na rozgrywki to na worldticket na pewno się co znajdzie.

Komentarz

Zamieszczone przez Derwisz Zobacz posta
        Wczoraj Bayern poległ w grze z Interem. 19.03 na sat 1 ( tylko niestety z dekoderem, ale czasami na kablówce też się pojawia) Bayern kontra Freiburg.. jak typujecie???

I tak piłkarze mają w gaciach, trener praktycznie Won z posady, mega rozgorycznie pewnie w szatni, że hej! Mimo wszystko gram na BAyern bo tutaj może być z 3-0 w plecak!

Komentarz

co kolejke, za zwyczaj w sobote, na programie ARD (odpowiednik TVP 1) o godzinie 18 lub 18:30 leci "Sportschau". Mecze z dnia 1 i 3 Bundesligi.

Soboty wieczorami na ZDF (odpowiednik TVP 2), miedzy 22 a 23, jest program "aktuelle sportstudio", i tam tez sa jeszcze pokazywane mecze, ale tez duzo gadaj w tym programie.

co do Pucharu niemiec, ARD i ZDF na zmiane transmituja przewaznie dwa mecze na runde, pólfinaly i final takze

ARD i ZDF powinny byc dostepne przez satellite
          co roku sie zmieniaja na zmiane SAT1, RTL i jeszcze Sport1(ex-DSF) i transmituja LE i LM.
          Ostatnio edytowany przez BFC; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez BFC Zobacz posta
            co kolejke, za zwyczaj w sobote, na programie ARD
            kur.a mi własnie ten program nie chodzi, czarny obraz i nic nie idzie ustawić.
            LEGIA TO MY
            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
              kur.a mi własnie ten program nie chodzi, czarny obraz i nic nie idzie ustawić.
              mi na starym dekoderze satelitarnym, moze miec i 20 lat smiga normalnie, obraz minimalnie sniezy, ale chodzi, jak wszystkie przezemnie wymienione kanaly

edit 29.4..Hertha BSC zagra towarzysko u siebie z Realem Madryt
              Ostatnio edytowany przez BFC; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Obejrzałem właśnie skróty Bundesligi ależ Lewandowski zaliczył asystę

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  Obejrzałem właśnie skróty Bundesligi ależ Lewandowski zaliczył asystę
                  Asysta stadiony świata ! BVB nie zwalnia tempa po ostatnim sezonie i jeśli nie dotknął ich mega kontuzje to będą znowu walczyć o Majstra. Grają rewelacyjnie. Jak to powiedział wczoraj I przemytnik szlugów RP - Tomasz Hajto - " Borussia to mała Barcelona".

Gundogan, Lowe to rewelacyjne transfery, które nie zdziwię się, że zostaną okrzyknięte hitem sezonu. A forma Lewandowskiego i to ile zyskał w Dortmundzie to mistrzostwo świata. Niech tylko zacznie strzelać więcej bramek, a do Zorca zaczną pukać największe kluby Europy.

Piszczek nie bez kozery został wybrany najlepszym prawym obrońcą Bundesligi

Heya BVB !

Komentarz

Bayern zaczął rozgrywki od strasznego falstartu - 0:1 u siebie z Gladbach. Ciekawe czy to wypadek przy pracy czy po prostu Borussia po znakomitej wiośnie kontynuuje swoją serię dobrych występów i na poważnie włączy się w tym sezonie do walki o puchary.

Komentarz

• Bundesliga

Dear friends
                      thanks for sharing the post
                      boat hire

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        Bayern zaczął rozgrywki od strasznego falstartu - 0:1 u siebie z Gladbach. Ciekawe czy to wypadek przy pracy czy po prostu Borussia po znakomitej wiośnie kontynuuje swoją serię dobrych występów i na poważnie włączy się w tym sezonie do walki o puchary.
                        Według mnie tak jak napisałeś na początku - falstart Bayernu. Napalają się na tytuł, nie wytrzymali, ale pewnie się rozbujają w Wolfsburgu. Obawiam się tylko tego, że BVB rozbuja się mocniej.

Komentarz

• BVB 2 : 0 FCN Robercik strzelił pierwszego gola w lidze

Komentarz

• A mógł dołożyć jeszcze jednego, zmarnował sam na sam. Ale trzeba przyznać, że umie się znaleźć i odnajduje się na szpicy.

Komentarz

• Trzeba mu oddać, że zrobił postępy do tego Błaszczykowski nie wiem czy nie lepiej niż Kagawa no ale Piszczek...klasa!

Komentarz

• gol Lewego, ale i tak przegrywaja u siebie z Hertha 1:2
                                Bayern muci Freiburg 7:0, 3 gole Gomeza, dwie Ribery

Komentarz

Pracuję...
                                X