Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

na kącie
    Kąt faktycznie zbyt ostry aby strzelić bramkę stąd ma 1 asystę na KONCIE
    Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

Z tą iskierką nadziei to bym nie przesadzał 13 pkt przewagi nad drugim Hannoverem i 14 pkt nad Bayernem, Mainz i Bayerem to nadal wyjebiście dużo. Co prawda wczorajszy mecz pokazał, że mimo wszystko BVB nie ma za długiej ławki rezerwowych. Brak Kagawy jest widoczny. Lewy niestety nie pokazuje tego, czego się po nim spodziewano. Kuba natomiast IMO zatrzymał się w rozwoju. Dzidy bokiem boiska już nie wystarczają co było widoczne we wczorajszym meczu.
      Mimo wszystko BVB idzie na majstra i wierzę, że go zdobędą. A akcja po jakiej Borussia zdobyła wczoraj bramkę to palce lizać ( wszystko z klepy i idealne wykończenie ). Za tydzień ważne spotkanie z "wilkami " z Wolfsburga, a potem klasyk BVB - Scheiße 04

Komentarz

Jeszcze jakiś żart o kątach . Co do bramki to nie ma co wybrzydzać . Polacy niestety nie często zdobywają takie bramki . Brawa dla Matuszczyka za opanowanie , zachował się jak stary boiskowy wyga a ma dopiero 22 lata . Dobrze dla niego że nie jest skażony naszą krajową myślą szkoleniową , może być z niego naprawdę dobry zawodnik .

Komentarz

Po dzisiejszym meczu ,myślę ,że sir Alex Ferguson wie co robi ,bo Neuer bronił dziś b.dobrze.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

To nie Neuer bronil dobrze, tylko pilkarze Dortmundu marnowali takie okazje, ze az sie mozna bylo za glowe zlapac. Nie wiem jak oni tego nie wygrali...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Moim zdaniem 3 razy Neuer pokazał światową klasę, a w pozostałych przypadkach miał sporo szczęścia
              Ostatnio edytowany przez Dyzio; [ARG:4 UNDEFINED].
              Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
              to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

"Trener piłkarzy St. Pauli Holger Stanislawski dołączył do pierwszego zespołu... rzecznika prasowego Hauke Bruecknera. Na co dzień występuje on w rezerwach tego niemieckiego klubu. Powodem są kłopoty kadrowe przed ligowym meczem z Hannoverem 96
                30-letni Brueckner, który w sezonie 2002-2003 wystąpił w dziesięciu meczach drugiej ligi
                , przyznał, że zawodnicy pierwszego zespołu byli zaskoczeni informacją o jego powołaniu. - Kiedy wszedłem do szatni z torbą sportową, chłopaki
                patrzyli na mnie ze zdziwieniem, nie wierząc, że jestem w kadrze
                . Myśleli, że to żart - dodał rzecznik prasowy, grający dotychczas w rezerwowej drużynie.
                ".

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...adry-st-pauli/
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Jestem pod ogromnym wrazeniem tego, jak zaprezentowal sie Dortmund z Bayernem. Kapitalnie Klopp ustawil druzyne, swietnie podwajane dwie najwieksze armaty Bawarczykow - Ribery i Robben, bardzo dobra gra calego zespolu w obronie i swietna gra z kontry. Momentami nawet klepali ich jak Barcelona. Juz nie wspomne o swietnym przygotowaniu kondycyjnym(bieganie na maksa i nie odpuszczanie nawet jednego centymetra w 80 minucie meczu). Widac, ze jest tam kapitalna atmosfera i z pilkarzy wcale nie najlepszych jeszcze(radze tez zwrocic uwage, ze nie gral Weidenfeller tylko mlody Langerak, przez co srednia wieku calego zespolu wynosila jakies 22 lata) zrobil druzyne, ktora razem moze przenosic gory. Swietnie sie oglada mecze Borussi.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Borrusia tym meczem potwierdziła że wraca na stałe do czołówki.Zespół perspektywiczny, a w przyszłym sezonie LM.

Zauważyliście że tam na trybunach razem z Monachijczykami ludzie w żółtych szalikach siedzieli?Albo mają zgode, albo Modern football w Niemczech zrobił swoje.

Komentarz

Żadnej zgody nie ma. Jest za to kosa, ale jak mówisz modern football zrobił swoje i kibice się nie ruszają.. Pomyśleć, że chcą takie coś wprowadzić u nas

Komentarz

Nie tylko Borussia wygrywa na Allianz Arena, Schalke za sprawą Raula w finale Pucharu Niemiec.

http://schalke.com.pl/news/Jedziemy-do-Berlina-694

Komentarz

Zamieszczone przez Dyzio Zobacz posta
                          Nie tylko Borussia wygrywa na Allianz Arena, Schalke za sprawą Raula w finale Pucharu Niemiec.
                          Miałem okazję, oglądać w/w mecz i muszę stwierdzić, ze całą robote w napadzie robi Raul, a Neuer jest klasą samą dla siebie.
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pełna zgoda, gość ma oprócz znakomitego instynktu strzeleckiego, wielkie doświadczenie, umiejętność ustawiania się, przegląd gry - zawodnik kompletny. Spora niespodzianka pewnie sporo osób u buka wtopiło na jedynce.

Komentarz

Również oglądałem (właściwie przez przypadek lecąc po kanałach trafiłem na ZDF). Schalke po strzeleniu bramki grało bardzo mądrze, dość uważnie w obronie. Co jakiś czas wyprowadzali niezłe kontry. Fakt Neuer kilka razy kapitalnie interweniował z dużym spokojem i szczęsciem
                              W fianle Schalke z Duisburgiem i powiedzieć, że faworyt jest jeden, to chyba nawet za mało.
                              Finał również na niekodowanym ZDF (21 maja)
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                                Finał również na niekodowanym ZDF (21 maja)
                                ZDF już któryś to raz z rzędu Puszcza Puchar Niemiec, dlatego polecam odwiedzać ten kanał, jesli tylko jest jakiś mecz pucharowy.
                                Raz też trafiłem, ze puścili mecz LE.
                                Szkoda tylko, ze ADR czy jakoś tak zablokowali, tam skróty BL dawali ( jak ktoś ma cyfrowy polsat, to kanał następny po ZDF). Dlatego teraz oglądam kick off na kalane 158, nazwy nie pamiętam, bo nie mam głowy do tych kanałów.
                                LEGIA TO MY
                                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X