Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Karny jak nic.

A co do meczu to jak Wam się podobaja odgłosy trybun ? Dla mnie ok, zupełnie inaczej się ogląda taki mecz.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Myślałem, że będzie chała ale całkiem nieźle to ogarnęli, aplauz przy odbiorze, gwizdy gdy goście rozgrywają, urozmaicone przyśpiewki. Ja jestem na tak. Ciekawe czy C+ ogarnie

Komentarz

• No właśnie też jestem ciekaw. Bo przy Bundeslidze eleven i C+ dostają chyba gotowy materiał i oni sami za to nie odpowiadają.

349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• Zaraz się okaże, że jesteśmy na trybunach niepotrzebni. Telewizje przez lata nagrały już wszystko co potrzeba, żeby mieć odpowiednio udźwiękowiony towar; kolejnym krokiem będize wklejanie w transmisję przebitek z trybun z odpowiednich meczów.
          I to wszystko przy aplauzie kibolskiego forum
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Kibolstwo powinno sobie zastrzec/opatentować swój doping w urzędzie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Karny jak nic.

A co do meczu to jak Wam się podobaja odgłosy trybun ? Dla mnie ok, zupełnie inaczej się ogląda taki mecz.
              A w tym wypadku na Lewym.....wydaje się, że za ten atak z premedytacją również karny się należał.

https://ec03.lcj1.cache.orange.pl/in...VPU6C5R-V2.mp4
              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Bez jaj. Walka bark w bark
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Bez jaj. Walka bark w bark
                  Hmmm, no według mnie to Akanji walczył jedynie o to, żeby RL się wypierdzielil. Wałki bark w bark o piłkę to tam było zero.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Hmmm, no według mnie to Akanji walczył jedynie o to, żeby RL się wypierdzielil. Wałki bark w bark o piłkę to tam było zero.
                    Dokładnie, wpierdzielił się w Lewego z impetem zupełnie nie zważając gdzie jest piłka.

Komentarz

• Dwa gole Lewego i gol po wejściu z ławki z akcji Piątka. Dobry dzień dobry wieczór !!
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Leverkusen prowadzi po bramce dyskusyjnej. I to jest już kolejny gol uznany bez asysty VAR w Bundeslidze.

Oczywiście jeżeli Bayern chce uchodzić za super drużynę to powinien straty odrobić, natomiast zastanowić się trzeba czy trzymamy się zasad czy nie.

Komentarz

• Lewy strzela swojego 31 gola w sezonie w wygranym 1:0 meczu z Werderem i ta bramka zapewnia Bayernowi mistrzostwo.

Komentarz

• O 20.00 finał Pucharu Niemiec na Eurosport1 Bayer -Bayern.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• e: zapomniałem dodać, że Robert Lewandowski to kocur nad kocurami he

e1:
                              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X