Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Póki co to Piątek musi się chyba przyzwyczajać do ławki, bo bez niego na boisku radzą sobie znacznie lepiej, niż przed korona-przerwą.
    Prawda, bez niego radzą sobie nadzwyczaj dobrze, no ale to nie powinno dziwić, trochę grosza w tą drużynę władowano, więc kiedyś musiało zaskoczyć.

Komentarz

• Bayern vs Eintracht na dwóch kanałach eleven:
      "- w Eleven Sports 1 z oryginalnym dźwiękiem stadionu oraz naszym komentarzem
      - w Eleven Sports 2 z dodatkowym dźwiękiem imitującym atmosferę pełnych trybun dodanym przez Bundesligę oraz naszym komentarzem.
      "
      taka sytuacja

Komentarz

• Ciekawy meczyk, owszem, ale dla mnie ciekawszy powinien być Wolfsburg - Dortmund o 15:30.

Komentarz

• BVB zgodnie z planem, wywiera presję, zobaczymy jak sobie z tym poradzi Bayern.

Ed. Bayern również zgodnie z planem, choć był chwilowy kryzys
          Tym razem grubiej

Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A jak się Wam podobał ten podłożony doping na meczu Bayernu? Jak dla mnie.... na plus. Nie oglądało się tego jak jakiegoś sparingu. Myślałem, że wyjdzie zdecydowanie "sztuczniej", ciekawe rozwiązanie jak na obecny okres,

Komentarz

• Może być....oby nie docelowo

PS1. Najbliższy wtorek mega piłkarski:

18:30 BVB - Bayern

20:10 Legnica - Legia w PP

PS2. Oj brakowało tych emocji, brakowało.
              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                A jak się Wam podobał ten podłożony doping na meczu Bayernu? Jak dla mnie.... na plus. Nie oglądało się tego jak jakiegoś sparingu. Myślałem, że wyjdzie zdecydowanie "sztuczniej", ciekawe rozwiązanie jak na obecny okres,
                Obejrzałem teraz tylko gole na Flashscorze i tam wyszło to jak na sparingu więc domyślam się, że ten podłożony doping był tylko w TV. Mogliby w sumie piłkarzom z głośników na stadionie tak zrobić he zawsze to jakaś namiastka. Żeby było weselej to mogliby też im puszczać Die Toten Hosen albo Scootera czy innego Rammsteina

Komentarz

• Tutaj masz bramkę Lewego z publiką

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/s...50184105627650

Komentarz

• Nieźle.
                    Wydaje się, że przy każdej akcji bramkowej ktoś trzyma palec na przycisku "aplauz" by w porę go wcisnąć
                    Tak czy siak zupełnie inna bajka i tak to bym oglądał ale niestety Elevenów brak

Komentarz

• Niezła druga połowa w meczu Koeln-Fortuna. Kolonia nie wykorzystała karnego a potem dostali gonga na 0-2 ale wrócili w niezłym stylu i w doliczonym wyrównali na 2:2.

Ehh gdyby tak wyglądały spotkania czołówki Ekstraklasy jak mecz Kolonii z Duseldorfem to człowiek inaczej podchodziłby do Polskiej piłki.

Komentarz

Pracuję...
                      X