Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niech startuje, bo już zapomniałem na którym kanale mam Eleven Ten pierwszy mecz w drugiej bundeslidze był jakiś taki smutny bez kibiców, ale to BVB/ Schalke zrobi pewnie przygnębiające wrażenie :/

Komentarz

• Cały powrót do gry w Niemczech to przede wszystkim powód ekonomiczny. Zorganizowane grupy kibicowskie nie mają nic do powiedzenia i to w sumie będzie smutny obraz i żadna ładna bramka tego nie zmieni.

A powrót do grania z powodów ekonomicznych to moim zdaniem kolejny dowód na to że cała ta "pandemia" to "pic na wodę, fotomontaż". Korona świrus to narzędzie polityczne i tyle w temacie.

Ja postawiłem na Schalke bo na taki kurs grzech nie postawić, a STS zwraca zakład od 15PLN.
      Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
        A powrót do grania z powodów ekonomicznych to moim zdaniem kolejny dowód na to że cała ta "pandemia" to "pic na wodę, fotomontaż". Korona świrus to narzędzie polityczne i tyle w temacie.
        Szanuję.
        Robienie z ludzi debili. Rezerwowi i sztab siedzą w maseczkach 2 metry od siebie. Chłopcy od podawania piłek i porządkowi w maseczkach. Drużyny nie witają się, wychodzą oddzielnie na boisko, zawodnicy nie mogą sobie gratulować i cieszyć razem po strzelonym golu, mimo, że zaraz są z przeciwnikiem twarzą w twarz i ręką w rękę przy starciach, kryciu itd.
        Cyrk dla idiotów.

Mówi się, że gole są solą piłki. Oglądając te mecze w tv to jednak solą piłki są kibice. Oglądanie meczu w tv bez kibiców to męka, a w przypadku polskiej ligi nabierze cech ostrego masochizmu.

Komentarz

• Te wszystkie obostrzenia to czysty absurd i świetny materiał na komedię od Barei.

Wracając do meczu, jest różnica motoryczna pomiędzy obiema drużynami. BVB wygląda jak drużyna na "świeżości", ciekawe jak te różnice będą wyglądały w dłuższej perspektywie. Może się okazać że kluby które niezbyt profesjonalnie potraktowały przerwę w rozgrywkach przeżyją mały szok na koniec sezonu.
          Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A propos tego teatru i a propos bundes, ale nie ligi. Prezydent się "zdemaskował" https://www.youtube.com/watch?v=y2qA...ature=emb_logo

Komentarz

Cały powrót do gry w Niemczech to przede wszystkim powód ekonomiczny. Zorganizowane grupy kibicowskie nie mają nic do powiedzenia i to w sumie będzie smutny obraz i żadna ładna bramka tego nie zmieni.

Ja postawiłem na Schalke bo na taki kurs grzech nie postawić, a STS zwraca zakład od 15PLN.
              No niestety, ale to od początku wyglądało na karkołomne posunięcie.

Mnie natomiast restart wyszedł obiecująco, szkoda tylko, że tak asekuracyjnie (nazbyt spokojnie)

Komentarz

• Ciekawostka, 10 minut do końca i zespoły robią "multi" zmiany.

Komentarz

Ciekawostka, 10 minut do końca i zespoły robią "multi" zmiany.
                  Jak dokładnie jest z tymi zmianami, bo słyszałem, że przy pięciu rezerwowych jest przykaz, aby przeprowadzać zmianę dwóch zawodników jednocześnie.

Komentarz

• Za chwilę Werder-Bayer, trzeba obserwować jak takie multi zmiany wpływają na rozgrywkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Jak dokładnie jest z tymi zmianami, bo słyszałem, że przy pięciu rezerwowych jest przykaz, aby przeprowadzać zmianę dwóch zawodników jednocześnie.
                      Max 3 tury zmian, przy czym zmiana w przerwie nie jest do tego wliczana.

Komentarz

• Dzisiaj
                        NIEMCY Bundesliga
                        20:30 Hertha - Union Berlin
                        Chyba warto będzie popatrzeć, może Freitag zagra od początku.

Komentarz

• A proszę ,tej kariery nie śledziłem zbyt uważnie ,a widzę,że poszła w nieoczekiwanym kierunku.
                          Freitag.Od skoków narciarskich do Bundesligi.Ciekawe.
                          )
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Póki co to Piątek musi się chyba przyzwyczajać do ławki, bo bez niego na boisku radzą sobie znacznie lepiej, niż przed korona-przerwą.

Komentarz

• No ale nazywanie Piątka Freitagiem to lekkie przegięcie. Czytając posta pomyślałem, że to jakiś chwyt marketingowy z tym skoczkiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                                No ale nazywanie Piątka Freitagiem to lekkie przegięcie. Czytając posta pomyślałem, że to jakiś chwyt marketingowy z tym skoczkiem.
                                Raczej nie, dla Ciebie przegięcie, dla mnie taka zabawa językowa.

Komentarz

Pracuję...
                                X