Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta

Raul kolejne 3 brameczki z Koln
    http://schalke.com.pl/news/Video-z-meczu-246

Drugi jego hattrick w Schalke, ostatnio z St. Pauli też 3 łupnął
    Ciekaw jestem jak ten Matuszczyk się zaprezentował, a wracając do Raula to jedyny grajek w składzie Realu oprócz Casillas`a, którego szanowałem. Frajersko się zachował wobec niego klub z Madrytu ale to już inna bajka.
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

Zamieszczone przez Dyzio Zobacz posta
      http://schalke.com.pl/news/Video-z-meczu-246

Drugi jego hattrick w Schalke, ostatnio z St. Pauli też 3 łupnął
      Ciekaw jestem jak ten Matuszczyk się zaprezentował, a wracając do Raula to jedyny grajek w składzie Realu oprócz Casillas`a, którego szanowałem. Frajersko się zachował wobec niego klub z Madrytu ale to już inna bajka.
      Sam chciał odejść, mógł zostać i pełnić funkcje jokera, a nawet zawiesić buty na kołku i dostać jakąś niezłą posadkę w klubie, ale sam mówił, że chcę jeszcze pograć. I mimo swoich lat, eksploatacji niemal od najmłodszych lat, bo grę w pierwszym składzie mając niewiele ponad 17 wciąż trzyma wysoki poziom.

Dla mnie jeden z lepszych piłkarzy w historii. Zresztą liczbą goli sam wystawia sobie świadectwo.

Barcelona wobec Kluiverta też się zachowała nie w porządku ?

Komentarz

Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
        Przewaga wydaje się być spora ale w ligach zachodnich nigdy nic nie wiadomo. Chociaż gdyby na miejscu Borussi był Bayern, należałoby uznać z 99% prawdopodobieństwem że w Bundeslidze jest pozamiatane.
        Patrząc na grę Borussi we wcześniejszych meczach trudno uwierzyć, że daliby sobie odebrać mistrza.
        Zobaczymy na koniec sezonu.

Komentarz

Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
          Sam chciał odejść, mógł zostać i pełnić funkcje jokera, a nawet zawiesić buty na kołku i dostać jakąś niezłą posadkę w klubie, ale sam mówił, że chcę jeszcze pograć. I mimo swoich lat, eksploatacji niemal od najmłodszych lat, bo grę w pierwszym składzie mając niewiele ponad 17 wciąż trzyma wysoki poziom.

Dla mnie jeden z lepszych piłkarzy w historii. Zresztą liczbą goli sam wystawia sobie świadectwo.

Barcelona wobec Kluiverta też się zachowała nie w porządku ?
          Odszedł bo wcześniej dano mu do zrozumienia, że nie jest dłużej potrzebny, Krystynka płakała bo ona chciała grać z 7 na koszulce. Jestem przekonany, że gdyby Valdano chciał to przekonałby Raula do pozostania w Madrycie. Zachowanie FCB wobec Patricka zgadza się nieeleganckie, ale ten również nie był dłużny strasznie się puszył to raz a dwa do porównania do legendy Raula to nie ma żadnego.

Komentarz

Dla mnie Raul do czsu gdy grał w Realu był swego rodzaju ikoną mimo sporej niechęci do tego klubu. W obecnych czasach już coraz rzadziej spotyka się, że piłkarz gra na takim poziomie całą karierę w jednym klubie. Muszę jednak i tak wyrazić szcunek i uznanie Raulowi za to, że przeszedł do Schalke. Mógł przecież jechać do USA lub do szejków i zgarniać o wiele większą kasę, a przy tym się mniej męczyć.

Porażka Borussi to moim zdaniem tylko wpadka, ale mimo dużej przewagi nie jestem pewien czy dadzą radę dowieść mistrza jeżeli im Barriossa zabiorą w zimę. Życzę Lewandowskiemu jak najlepiej, ale jeszcze trochę mu brakuje.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

To się chłopak świetnie ustawił:

"Peszko dogadał się z FC Koeln w sprawie indywidualnego kontraktu. Do końca obecnego sezonu zarobi 360 tys. euro netto. Jeśli drużyna się utrzyma, przez kolejne dwa lata będzie zarabiał miesięcznie 100 tys. euro netto, czyli 2,4 mln euro brutto za sezon - czytamy w "Polsce". Prywatny niemiecki inwestor pożyczył pieniądze i Sławomir Peszko przelał na konto Lecha Poznań 1,7 mln zł. Stał się tym samym wolnym zawodnikiem. 25-letni skrzydłowy zrealizował klauzulę zawartą w kontrakcie. Na jej mocy mógł odejść pod warunkiem, że pieniądze wpłyną do klubu z prywatnego konta zawodnika przed 31 grudnia. Wpłynęły. Peszko mógł zacząć dogadywać się z FC Koeln - pisze "Polska".

Reprezentant Polski podpisze z drużyną Bundesligi dwuipółletni kontrakt. Jeśli klub spadnie, Polak będzie mógł odejść za pół miliona euro. W trakcie półrocznej walki o utrzymanie Polak zainkasuje 360 tys. euro netto. Za każdy zdobyty punkt w meczach, w których wystąpi, dostanie dodatkowo 10 tys. euro. Jeśli drużyna się utrzyma, przez kolejne dwa lata będzie zarabiał miesięcznie 100 tys. euro netto, czyli 2,4 mln euro brutto za sezon! Przy jego dotychczasowych zarobkach w Lechu skok finansowy jest gigantyczny.Nim Peszko dogadał się z FC Koeln, kusił go właściciel Polonii Józef Wojciechowski. - Przyjdź do mnie, dam ci, ile chcesz - mówił. Tyle, ile Peszko zarobi w Kolonii, nie byłby w stanie wyłożyć nawet Wojciechowski
              ".
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Ciekawe co to za "prywatny niemiecki inwestor". Żeby sie nie okazało że jak Peszce się podwinie noga w Bundeslidze, a Kolen spadnie, to będzie musiał spłacać z odsetkami tę pożyczkę.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Borussia wyleczyła chyba definitywnie Aptekarzy z Leverkusen ze snów o mistrzostwie . 1:3 na u siebie na inaugurację rundy nie wróży udanej pogoni za liderem . Trzej Polacy rozegrali całe spotkanie w drużynie gości .

Komentarz

Zaliczając dwie asysty (Piszczek i Lewandowski)
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

A i tak wszyscy trzej dostali na tle drużyny bardzo niskie noty...

Komentarz

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        A i tak wszyscy trzej dostali na tle drużyny bardzo niskie noty...
                        Dziwne sa te noty juz od jakiegos czasu. Nie chce wierzyc w jakies teorie spiskowe ale sa one skrajnie niesprawiedliwe. Piszczek dostal 3 z uzasadnieniem, ze mial problemy z Samem. Tymczasem Sam praktycznie ani razu go nie przeszedl. Dodatkowo zaliczyl asyste i przynajmniej 3 dobre dosrodkowania. Przy tym gral fajnie w ofensywie i nie mylil sie w obronie.
                        Blaszczykowski fakt, nie olsnil, Lewandowski tez nie zagral wybitnego spotkania. Ale juz od jakiegos czasu obserwuje, ze znacznie latwiej dochodzi do sytuacji bramkowych niz Barrios. Szkoda tylko, ze ma takie problemy z wykonczeniem...
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Bayern tylko zremisował z Wolfsburgiem i ma już 16 pkt straty do Dortmundu . Co ciekawe obie drużyny nie wykorzystała karnego . Mainz poległo w Stuttgarcie więc sytuacja Borussi na początku rundy jest bardzo komfortowa . Chyba tylko jakiś mega kryzys może odebrać jej mistrzostwo .

Komentarz

Nawet mega kryzys to w tej chwili nie wystarczy reszcie stawki, teraz walka toczy się tylko o miejsca pucharowe i utrzymanie.

Komentarz

Remis Dortmundu rozpalił iskierkę nadziei u konkurentów , Bayern pokazał na co go stać . Drugi " Polski " klub za to dobrze sobie poradził , a bramka Matuszczyka stadiony świata. Peszko chyba zamiast asysty mógł mieć pierwszą bramkę na kącie , ale chyba za bardzo się rozpędził , niemniej początek w nowym klubie całkiem udany .

Komentarz

Bramka Matuszczyka stadiony świata? Bez przesady zawinął jednego grajka, który pojechał na dupie, pozostałych dwóch co niby go kryło zostawił z tyłu i uderzył. Duży spokój, fajny strzał, ale bez przesady.

Peszko znalazł się w kącie pola karnego stąd nie zaliczył pierwszego gola na koncie. miał sporego farta, że Podolski poszedł za akcją bo akcja skończyłaby się gwizdami, zamiast asysty.

Komentarz

Pracuję...
                                X