Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobry grajek. Byłem ciekaw, gdzie wyląduje. Ciekawe, czy zrobi karierę, czy raczej podzieli los Konoplanki.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ancelotti poleciał z Bayernu.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Delikatny szok
        Ciekawe kto za niego? Są jakieś nazwiska ciekawe? Może Klopp wróci do Niemiec

Komentarz

• Na razie tymczasowym Sagnol. Mówi się o Tuchelu albo Nagelsmannie z Hoffenhiem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
          Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Raczej na pewno będzie to Niemiec. Chodzą słuchy, że będą próbować wyjąć Nagelsmanna. Tuchel po swojej przygodzie w Dortmundzie raczej nie będzie brany pod uwagę.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
              Może Klopp wróci do Niemiec
              Chciałbyś.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                Delikatny szok
                Ciekawe kto za niego? Są jakieś nazwiska ciekawe? Może Klopp wróci do Niemiec
                Hasi. Fachowiec. Z rekomendacjami tut. superskauta.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                  Chciałbyś.
                  A kibice Liverpoolu są zadowoleni z wyników? A do Bayernu pewnie pójdzie Nagelsmann w Niemczech ma świetną opinię
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                    A kibice Liverpoolu są zadowoleni z wyników? A do Bayernu pewnie pójdzie Nagelsmann w Niemczech ma świetną opinię
                    Ze stylu gry tak, z wyników czasami.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Wszystko układa się w logiczną całość. Tęsknią za Guardiolą, a że za chwilę do wzięcia będzie Probierz, to musieli zrobić miejsce ^^

Pisałem w czasie ich wypadu do Azji, że grają padakę i będzie ciekawie, ale nie spodziewałem się, po dwóch miesiącach poleci trener. Tylko co przesądziło? Wyniki w sumie nie są takie złe. Gra? No taka "bez polotu". Może Ancelotti przestał szatnię ogarniać.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        Wszystko układa się w logiczną całość. Tęsknią za Guardiolą, a że za chwilę do wzięcia będzie Probierz, to musieli zrobić miejsce ^^

Pisałem w czasie ich wypadu do Azji, że grają padakę i będzie ciekawie, ale nie spodziewałem się, po dwóch miesiącach poleci trener. Tylko co przesądziło? Wyniki w sumie nie są takie złe. Gra? No taka "bez polotu". Może Ancelotti przestał szatnię ogarniać.
                        Nie oglądałeś środowego meczu z PSG? Ancelottiemu się zbierało już od dawna a ten mecz to tylko ta przysłowiowa kropla co się przelała. Facet stracił kontrolę nad drużyna już jakiś czas temu .. Odejście Lahma dobiło i poleciało, mają najlepszy skład w Bundelidze to jakoś leciało ale PSG zrobiło masakrę i tego już w Monachium nie mogli przeboleć.
                        Ja od dawna porównuję naszą Legię z Bayernem i widzę mnóstwo analogii, znając oczywiście miarę ...
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Andrzej Duda dziś w podstawie Herty z Bayernem.

Komentarz

• Nowa/stara miotła zaczęła zamiatać w Bayernie i stał się cud!
                            Szkoda, że na razie u nas tego nie widać - cóż, materiał piłkarski zupełnie z innej półki ...
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Czy to normalne na Eleven, że komentarz szybszy od wizji?
                              Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
                                Czy to normalne na Eleven, że komentarz szybszy od wizji?
                                Czy normalne to nie wiem, natomiast na pewno to nie pierwszy raz ... jakość komentarza pozostawia też wiele do życzenia, choć z naszej ligi komentarze sięgają już dna

Komentarz

Pracuję...
                                X