Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak na moje to on wcale nie jest tai dobry.
    ___
    childhome lambda 2

Komentarz

• "Francuz Corentin Tolisso został nowym piłkarzem Bayernu Monachium. Władze Olympique Lyon ujawniły, że mistrzowie Niemiec zapłacili za utalentowanego piłkarza 41,5 mln euro. Całkowita kwota może wzrosnąć o kolejnych sześć milionów, jeśli zostaną spełnione dodatkowe warunki zapisane w umowie. To rekordowy transfer Bayernu, Bundesligi oraz Olympique".

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
        Od nowego sezonu liga niemiecka będzie pokazywana w Eleven Sport.
        Wyłączne prawa? Czyli na Eurosport2 już nie będzie bundesligi?

Komentarz

• Nie będzie. Wszystko w Eleven. Teraz w UPC dla przedłużających umowy jest promo -3 kanały Eleven za 5 zl miesięcznie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• czyli trzeba wykupić Eleven...

Komentarz

• Bayern co padake gra przed sezonem.
              0-4 z Milanem
              0-2 z Interem
              dziś 0-3 z Liverpoolem

Ten Renato Sanchez co błysnął w meczu z Polską to gra chyba tylko dlatego, że go chcą sprzedać (chociaż prędzej go sprzedadzą, gdy go ukryją w czeluściach ławki rezerwowych).

Wiem, że to tylko sparingi, brakuje Neuera, następcy szybko nie wejdą w buty Lahma czy Alonso i takie tam, ale.... no nie przystoi. Za wcześnie na takie wróżenie, ale może szykuje się ciekawy sezon w Bundeslidze.

Komentarz

• Ostatni dobry klubowy mecz Renato to jest chyba ćwierćfinał ligi mistrzów 2015/2016. Co dzisiaj strat zaliczył to jest mało. Podanie albo do najbliższego, albo strata. Co jak co, ale dobrej zmiany to on nie dał. Z drugiej strony, włodarze Bayernu od dawna mówią, że to nie jest zawodnik na już, tylko na kiedyś. Tylko dlaczego go nigdzie nie wypożyczą.....

A kto waszym zdaniem będie czarnym koniem Bundesligi w tym sezonie? Moim zadniem to może być Schalke. Od dawna już nie jest w tym podstawowym Topie niemieckich drużyn(Bayern, Borussia, Bayer, druga Borussia, Volfsburg).

Co do "liga będzie ciekawsza", to Bundesliga 16/17 była w pewnym sensie dużym przełomem. RB Lips zaliczające debiut ze snów, Hoffenheim które zaliczyło doskonały sezon, Hertha, która przez jakiś czas miała realne szanse na Ligę Mistrzów. Teraz może być już tylko ciekawiej.
                team LEGIA

Komentarz

• Właśnie trafiłem na odkodowany mecz Bayernu na ELEVEN.

Sprawdziłem co i jak i ........ w UPC odkodowane ELEVENY do 28.08.
                  Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Czy oglądał ktoś mecz Schalke - RB Lipsk?

Strasznie jestem ciekawy tego nowego Schalke z nowym, młodizutkim trenerem, który kurs ukończył z notą wyższą niż sam Nagelsmann.

Wynik widziałem, ale chodzi mi styl gry, budowanie akcji, ustawianie się etc.
                    team LEGIA

Komentarz

• Tedesco miał świetnie opracowany plan na to spotkanie, który zakładał przerzucenie wysokiej obrony i agresywnego pressingu Lipska długimi zagraniami. Może na początku wyglądało to na desperacką obronę i wykopy na uwolnienie, jednak z tych długich zagrań zrodziła się pierwsza bramka z rzutu karnego podyktowanego za faul na Di Santo, który generował spore zagrożenie pod bramką Lipska. Druga linia na czele z Goretzką była trochę mało aktywna, a w kilku akcjach Schalke miało sporo szczęścia, jak np. sytuacyjna interwencja Farhmanna po strzale z kilku metrów Keity. Za to dobrze do zespołu wprowadził się Harit, po którego zagraniu podwyższył Konoplyanka. Może trochę szczęśliwa wygrana Schalke, jednak sposób gry z pewnością był uwarunkowany założeniami taktycznymi. Lipsk nie będzie już taki groźny w tym sezonie Bundesligi. Wzmocnili co prawda ławkę, ale już są dobrze rozczytani przez rywali. W dodatku będą się koncentrować, aby z jak najlepszej strony zaprezentować się w LM, i to raczej będzie ich priorytet.

Komentarz

• Dzięki! Następny mecz Schalke gra, z teoretycznie mniej wymagającym zespołem, zobaczymy jak będą z nimi grali

W tym roku w Bundeslidze wszystko będzie mega ciekawe, poza tym, kto zostanie mistrzem.
                        team LEGIA

Komentarz

• Ciekawostka. Strzelec bramki w meczu Hamburga z Augsburgiem nie jaki Muller tak się cieszył z bramki, że rozwalił sobie kolano i czeka go wielomiesięczna przerwa w grze
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• HSV po raz pierwszy od dawna nie rozpoczęło sezonu od porażki.
                            Nicoali Muller pechowiec, zerwał więzadła krzyżowe i czeka go 7 miesięcy przerwy. Tak się skończył próby udawania Brolina. Ale gościa szkoda, twój zespół po raz pierwszy od 7 lat wygrywa na inaugurację sezonu, jesteś strzelcem zwycięskiej bramki i taki pech przy cieszynce W piłce to mnie już chyba nic nie zdziwi
                            team LEGIA

Komentarz

• Ale aktorstwo odje.bal piłkarz HSV niejaki Papadopoulos w meczu z FC Koln to ja pier.dole

Komentarz

• Andrij Jarmołenko podpisał kontrakt z drużyną Borussii Dortmund. Dynamo Kijów ma dostać za 27-latka 25 mln euro. Ukrainiec podpisał kontrakt do 2021 roku.

Komentarz

Pracuję...
                                X