Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Dzyndzel Zobacz posta
    No dobrze sie chlop zachowal.
    To, ze przedłużył kontrakt, nie znaczy że nie odejdzie z BVB. Na pewno dobrze się zachował, bo z jego transferu, do kasy klubowej wpłynęło by sporo pieniędzy.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      To, ze przedłużył kontrakt, nie znaczy że nie odejdzie z BVB. Na pewno dobrze się zachował, bo z jego transferu, do kasy klubowej wpłynęło by sporo pieniędzy.
      masz racje ale z tego co mi sie wydaje to przy przedluzeniu kontraktu klub zlikwidowal klauzule odejscia w postaci 30mln ojro takze juz nie bedzie tak ze ktos wyklada i BVB ma gowno do gadania. A rownie dobrze mogl miec gleboko to ze klub jest w dolku i pojsc gdziekolwiek

Komentarz

• W Dortmundzie grasuje Batman z Robinem.

http://www.z-falsza.pl/2015/03/02/gr...man-z-robinem/

Komentarz

• Dzisiaj Lewy zrobił różnicę. Bardzo dobry mecz, fajnie przestawiał obrońców no i to podanie do Mullera przy bramkowej akcji...
          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Dziwny to był mecz. W końcówce można było podyktować dwa karne dla Borussii, gospodarze nie dostali żadnego i przegrali 0-1...

Komentarz

• 10 polskich piłkarzy, którzy zostali legendami zagranicznych klubów. Z Bundesligi Lewandowski i Juskowiak.
              http://www.z-falsza.pl/2015/04/13/to...znych-klubach/

Komentarz

• Klop podobno odchodzi z BVB. Ciekawe czy dostał ofertę z City czy po prostu się poddał.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Klop podobno odchodzi z BVB. Ciekawe czy dostał ofertę z City czy po prostu się poddał.
                  Już nie podobno tylko na 100% bo ogłosił to na zwołanej konferencji. Odchodzi po sezonie. Powiedział jeszcze, że ogłasza to tak wcześnie żeby klub miał czas bo bywało już tak u nich, że piłkarze odchodzili w ostatniej chwili nie upszedzając wcześniej władz i klub nie miał czasu na reakcję.

Komentarz

• Jakby mu chodziło tylko o klub to powiedziałby to prezesowi, a nie gadał o tym do mediów.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Ale władze o tym z pewnością wiedziały wcześniej. Na dzisiejszej konferencji byli Vatzke i Zorck. Klopp dzięki tej konferencji też nie musi wysyłać swojego CV po Europie, każdy wie, że można do niego podbić z ofertą. Mi to tam koło ch lata ale wydaje mi się, że zachował się fair bo każdy wie na czym stoi. Klub wie, media i kibice nie muszą spekulować, teraz tylko się zacznie sadzanie go na różnych ławkach trenerskich przez kickery czy inne bildy ale to już nie problem Bvb. Ot takie luźne przemyślenia.

Komentarz

• Ja również uważam, że Klopp zachował się OK. Wie, że jego czas się wypalił zakomunikował wcześniej, że odchodzi. Na jego miejsce BVB szykuje byłego trenera Mainz - Tuchela. Angielskie media informują, że Klopp przeniesie się na wyspy a dokładniej do MC. Teraz zaleją nas codzienna paczka nowości z kim to Klopp jest już po słowie.
                        LEGIA TO MY
                        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Bayern u siebie jeńców nie bierze. Bawarczycy odrobią dzisiaj straty?
                          http://www.z-falsza.pl/2015/04/21/au...hen-czy-adeus/

Komentarz

• Ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka. Jeśli chodzi o utrzymanie, Hamburg prawdopodobnie po raz pierwszy spadnie z Bundesligi (musieliby ograć Schalke oraz liczyć na brak remisu w meczu Hannover - Freiburg bądź brak wygranej Stuttgartu w Padeborn, żeby tak się nie stało), i nie będzie już ani jednej drużyny, która by grała w niej od samego początku. W walce o Puchary też ciekawie - Dortmund gra z Werderem i jeśli wygra, to pewnie się załapie do LE (mając mnie wygranych, niż przegranych!), bo Augsburg jedzie na ciężki tern do Gladbach, które ciągle gra o wicemistrzostwo. Biorąc pod uwagę, że spaść może jeszcze nawet Hertha, a do LE wejść Werder, to w ostatniej kolejce 12 drużyn gra o coś.

Komentarz

• Dortmund musi wygrać, żeby zakwalifikować się do LE? Sam udział w finale Pucharu Niemiec nie gwarantuje im startu w europejskich pucharach przy założeniu, że Wolfsburg ma zapewniony start w LM z automatu?

Komentarz

• W sumie to nie wiem. Uznałem, że jest tak jak u nas, gdzie Lech za udział w finale PP, nie ma zagwarantowanego miejsca w LE (chyba, że się mylę )

Komentarz

Pracuję...
                                X