Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kierwa, a już w grudniu szykowałem się na ten mecz. Seria musiała się kiedyś skończyć, a na kim jeśli nie na Wolfsburgu na wyjeździe i to od razu po przerwie zimowej? I żeby nie być gołosłownym to nawet w typerku stawiałem na Wilki, ale nie ogarnąłem że mecz już w piątek i w natłoku zajęć nie obstawiłem

Komentarz

• pare groszy przeszlo kolo nosa

Komentarz

• Bayern dostał wczoraj lekcję futbolu od Wolfsburga.

Komentarz

• No to Wolfsburg sie wzmacnia - kupili Schuerrle z Chelsea za 32 mln ojro

Komentarz

• Solidne wzmocnienie i drogi transfer jak na Bundesligę

Komentarz

• Jeśli się nie mylę najdroższy transfer w historii Wolfsburga

Komentarz

• Dziś Lewandowski na ławce w meczu z Shalke, ciekawe jak długo będzie na niej siedział.
                Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• "Daily Express informuje, że latem Sami Khedira zasili szeregi Bayernu Monachium"

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
                    Dziś Lewandowski na ławce w meczu z Shalke, ciekawe jak długo będzie na niej siedział.
                    Nie dziwie się, że go posadzili. W meczu z Wolfsburgiem zagrał jak kaleka. Wilki świetny transfer, robią naprawde niezłą pake
                    LEGIA TO MY
                    Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Szkoda, że Wolfsburg tylko zremisował z Eintrachtem, bo może byłyby jeszcze jakieś emocje przewaga w trzy dni z 11 stopniałaby do 6 punktów.

A Lewandowski tak jak już kiedyś pisałem mógł wybierać sobie topowe europejskie drużyny to został w Niemczech i poszedł do Guardioli u którego na "9" nie poradził sobie nawet Ibrahimović.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• "Marco Reus przedłużył kontrakt z Borussią Dortmund do końca czerwca 2019 roku". Zanosi się na to, że nie odjedzie chyba, że spadną z Bundesligi.

Komentarz

• Jakby nie patrzeć- szacun dla Reusa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tony Rocky Horror Zobacz posta
                            Jakby nie patrzeć- szacun dla Reusa.
                            No dobrze sie chlop zachowal.

Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                            "Marco Reus przedłużył kontrakt z Borussią Dortmund do końca czerwca 2019 roku". Zanosi się na to, że nie odjedzie chyba, że spadną z Bundesligi.
                            Jakos nie chce mi sie wierzyc ze spadna.

Komentarz

• Ja mysle ze BVB ma jeszcze duże szanse pozostać w lidze. Reus pieknie sie zachował ale jakoś nie widać było dużego zainteresowania jego osobą. I pytanie czy chce poczekac na odpowiednią chwile i dobre pieniądze czy wieży w to ze z BVB coś zdziała jeszcze
                              Tylko Legia Warszawa!
                              Jestem młody zdolny bezrobotny ale kocham LEGIE!

Komentarz

• Zamieszczone przez benek1 Zobacz posta
                                Ja mysle ze BVB ma jeszcze duże szanse pozostać w lidze. Reus pieknie sie zachował ale jakoś nie widać było dużego zainteresowania jego osobą. I pytanie czy chce poczekac na odpowiednią chwile i dobre pieniądze czy wieży w to ze z BVB coś zdziała jeszcze

U Ciebie nie widać dużego zainteresowania słownikiem języka ojczystego.

Komentarz

Pracuję...
                                X