Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wlasciwie to nie wiadomo. Maja bardzo wyrownana i jednoczesnie najmlodsza kadre w lidze, na transfery wiele nie wydali(Lewandowski za 4,5mln, Kagawa za 8000 tys chyba, Piszczek za darmo). Maja dobrego trenera, ktory awansowal z Mainz do 1 ligi. Najwieksza zaleta Borussi to chyba zgranie. Fajnie sie oglada ich mecze bo naprawde ladnie graja pilka. Chociaz raczej nikt ich przed sezonem na pierwsza trojke nie typowal.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Tylko, że zimą pewnie Borussię trochę rozkupią, już się mówi, że Barriosa chce Liverpool za 15 mln Euro, z drugiej strony, skoro potrafią wyciągnąć z nikąd takiego Kagawę za 350 tys. Euro (ukłony dla naszych "scoutów"), oraz potrafią świetnie pracować z młodzieżą Goetze to mogą tego mistrza dowieźć.
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
        To ta Borussia ma 7 pkt przewagi nad resztą ligi :shock: Nie interesuje sie zbytnio liga helmutów, wiec prosilbym co bardziej ogarnietego w temacie co takiego Borussia miedzy sezonami zrobila ze z wydawaloby sie druzyny ktorej sukcesem bylby pewnie awans do CL, zrodzil sie team który jak widac mocno pretenduje do mistrzostwa Niemiec.

A kiks jak kiks, ale (nie)stety Kuba nie ma co rywalizowac z pudłem wklejonym w poscie przez TTJ
        Ja tam ogarnięty nie jestem, ale moim okiem laika to przede wszystkim wynik przemyślanych i trafionych transferów. Kagawa, Barrios przyszyli latem i robią furorę.

Po prostu działają z głową. Lewandowski powoli wprowadzany jest do drużyny, żeby zająć miejsce, któregoś z w/w Panów po transferze do lepszego klubu. Jakiegoś dobrze rokującego bramkarza z Australii ściągnęli, który podobno ma spore umiejętności i z czasem ma być numerem 1.
        Ostatnio edytowany przez pzk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

W kontekście reprezentacji cieszy zwłaszcza postawa Lewandowskiego , mimo grzania ławy strzela bramki . Wydaje się że jest lepszy niż grając w Lechu , a Lech bardzo mocno odczuwa jego brak . Każdą bramką potwierdza "profesjonalizm" naszego byłego dyrektora sportowego .

Komentarz

Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
            W kontekście reprezentacji cieszy zwłaszcza postawa Lewandowskiego , mimo grzania ławy strzela bramki . Wydaje się że jest lepszy niż grając w Lechu , a Lech bardzo mocno odczuwa jego brak . Każdą bramką potwierdza "profesjonalizm" naszego byłego dyrektora sportowego .
            Dlatego nasz były dyrektor buduje potęgę jakiegoś czwarto-ligowego klubu w Hiszpanii a Lewandowski powoli staje się gwiazdą Bundesligi.

Komentarz

Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
              Ja tam ogarnięty nie jestem, ale moim okiem laika to przede wszystkim wynik przemyślanych i trafionych transferów. Kagawa, Barrios przyszyli latem i robią furorę.
              Barrios to już był tam wcześniej.

Cieszy że Lewandowski wykorzystuje swoje szanse. Stale wchodzi z ławki, a w swoim pierwszym sezonie ma na koncie już 4 bramki. Być może będzie to pierwszy od czasów przejście Jelenia do Francji, napastnik, który sobie poradzi "na zachodzie". Reprezentacja potrzebuje takich graczy.

Co do Borussi to zobaczymy co pokażą na wiosnę. Jesień mają imponującą ale tytuły zdobywa się wiosną, a że jest to młody zespół to nie zdziwie się jak w rundzie rewanżowej zagrają żenadę. Wtedy i presja będzie większa i zaskoczenia już nie będzie. Zobaczymy.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Oczywiście masz rację. Pojebawszy mi się.

Komentarz

Kolejny grajek z Polski w Bundeslidze? Jeśli tak to przynajmniej będzie miał towarzystwo z Dortmundu

http://schalke.com.pl/news/Polak-na-...ku-Schalke-231
                  Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                  to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

Zamieszczone przez Dyzio Zobacz posta
                    Kolejny grajek z Polski w Bundeslidze? Jeśli tak to przynajmniej będzie miał towarzystwo z Dortmundu

http://schalke.com.pl/news/Polak-na-...ku-Schalke-231
                    Jeżeli nie będzie grzał ławy, to jest to jak najbardziej sensowny transfer.

Komentarz

Z Frafanem cieżko będzie mu wygrać rywalizację o 1 skład.

Komentarz

Najśmieszniejsza w tym artykule jest jak dla mnie wycena przez Jagiellonię tego gracza. Nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to

Komentarz

Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                          Najśmieszniejsza w tym artykule jest jak dla mnie wycena przez Jagiellonię tego gracza. Nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to
                          Krzyczą te 3 bańki, żeby po targach dojść do ceny realnej np. 1,7 mln euro

Komentarz

Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            http://4-4-2.com.sportalsports.com/s...teamid=&start=

Także to może być tylko taka notka rodem z "Faktu".

Komentarz

Borussia przegrywając dziś z Eintrachtem nie pobiła rekordu Bayernu Monachium 44 punktów po rundzie jesiennej.
                              Piłkę meczową po podaniu Błaszczykowskiego miał Barrios, ale się podpalił i strzelił w poprzeczkę.
                              Minutę później ich pokarało i Gekas strzelił na 1:0.

Raul kolejne 3 brameczki z Koln

Komentarz

Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta
                                Borussia przegrywając dziś z Eintrachtem nie pobiła rekordu Bayernu Monachium 44 punktów po rundzie jesiennej.
                                Piłkę meczową po podaniu Błaszczykowskiego miał Barrios, ale się podpalił i strzelił w poprzeczkę.
                                Minutę później ich pokarało i Gekas strzelił na 1:0.
                                Szkoda, liga niemiecka mnie jakos strasznie ostatnio nie rajcuje ale skoro w Borussi jest aż trzech naszych to mogło by im iść jak najlepiej. Zobaczymy czy dortmundczycy utrzymają formę z jesieni na wiosnę. Przewaga wydaje się być spora ale w ligach zachodnich nigdy nic nie wiadomo. Chociaż gdyby na miejscu Borussi był Bayern, należałoby uznać z 99% prawdopodobieństwem że w Bundeslidze jest pozamiatane.

Komentarz

Pracuję...
                                X