Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    to o czym mowi piotrekp dopiero wejdzie w zycie od nastepnego sezonu. Czyli z niemiec w przyszlorocznej Lidze Mistrzów zagraja 3 druzyny a z Włoch 4. Jezeli Bayern wygra CL, to w nastepnym sezonie niemieckie druzyny beda walczyly o 4 miejsca w LM a włoskie o 3.
    skąd to info??
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
      to o czym mowi piotrekp dopiero wejdzie w zycie od nastepnego sezonu. Czyli z niemiec w przyszlorocznej Lidze Mistrzów zagraja 3 druzyny a z Włoch 4. Jezeli Bayern wygra CL, to w nastepnym sezonie niemieckie druzyny beda walczyly o 4 miejsca w LM a włoskie o 3.
      Oczywiście, że tak Pojebało mi się.

TNTP, na chwilę obecna to Włochy są trzecie w rankingu UEFA, ale jeśli Bayern wygra to Niemiaszki zepchną Italię na czwarte, a sami awansują i będzie to obowiązywało od sezonu 2011/2012 Pierwsze trzy ligi rankingu mają 4 miejsca w LM i 3 w LE , ale to pewnie wiesz

Komentarz

aaa już ogarniam, tak to macie oboje rację, mi sie wydawało, że chodziło Ci w Twoim pierwszym poście o to, że jak wygra Bayern LM, to z automatu niemcy mają jedno miejsce więcej. W sumie to już Niemcy wyprzedzili już Włochów (a patrząc na ostatnie lata, to ciężko będzie to Włochom odrobić), czyli w 2011/2012 w LM zagrają 3 drużyny z Niemiec+1 w eliminacjach+3 w LE
        http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2010.html
        stan na 30kwietnia 2010
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

No to nawet źle napisałem, że Włosi są na 3.

A jak to jest kiedy triumfator LM, nie kwalifikuje się do LM przez ligę? Ma miejsce w eliminacjach chyba, tak? Ale czyim kosztem? Pamiętam, że taka sytuacja z Liverpoolem była.

Komentarz

Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
            No to nawet źle napisałem, że Włosi są na 3.

A jak to jest kiedy triumfator LM, nie kwalifikuje się do LM przez ligę? Ma miejsce w eliminacjach chyba, tak? Ale czyim kosztem? Pamiętam, że taka sytuacja z Liverpoolem była.
            Miało być kosztem Evertonu, ale nie pamiętam czy pomysł zrealizowano.
            Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
            Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
            Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
            Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Pamiętam, że była nagonka na UEFA, że jak to, taki piękny finał zagrali i wygrali a nie będzie ich w LM? I wyjątkowo wcisnęli Liverpool w eliminacje jako piąty zespół z Anglii. Po tym incydencie zmienili przepisy, że choćby się waliło i paliło to tryumfator ma zapewnione miejsce w następnej edycji.
              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

i Puchar Niemiec Bayern tez ma po wygranej 4:0 nad Werder Bremen

Komentarz

Lewandowski dziś pierwsza bramka w Bundeslidze.

Ten Kagawa jest prze koleś.
                  BVB dali za niego tylko 350tyś euro.

Hajto komentator:
                  "Dużo chłopaki biegały"

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=MwoZZ6QyM3A
                    Blaszczykowski nie strzela z 5m na wprost pustej bramki.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                      Ostatnio szerzy sie moda na nie strzelanie setek.
                      Co do sytuacji Błaszczykowskiego, to szkoda słów.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Syndrom Mięciela , a wystarczyło spokojnie po ziemi , a tak zrobił z siebie debila .

Komentarz

Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                          Syndrom Mięciela , a wystarczyło spokojnie po ziemi , a tak zrobił z siebie debila .
                          oj tam piłka mu "skięzła" ...szkoda Lewandowski miałby asystę
                          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Wygrali więc nie ma tragedii. Tym bardziej że to Polacy im zapewnili 3 punkty, a Błaszczykowski miał duży udział przy drugiej bramce. Pudło być może nawet i sezonu, no ale zdarza się.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

To go nie tłumaczy, ale przestrzelił z 11 metrów, co widac na tym filmiku

arczi jak dla mnie to będzie pudłem sezonu http://www.maxior.pl/film/148242/Nie...ej_bramki_z_2m
                              Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

To ta Borussia ma 7 pkt przewagi nad resztą ligi :shock: Nie interesuje sie zbytnio liga helmutów, wiec prosilbym co bardziej ogarnietego w temacie co takiego Borussia miedzy sezonami zrobila ze z wydawaloby sie druzyny ktorej sukcesem bylby pewnie awans do CL, zrodzil sie team który jak widac mocno pretenduje do mistrzostwa Niemiec.

A kiks jak kiks, ale (nie)stety Kuba nie ma co rywalizowac z pudłem wklejonym w poscie przez TTJ
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X