Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bundesliga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bundesliga

Nie zebym był jakims wielkim fanem niemieckiej kopanej a nie widze tematu wiec zakladam.
    Moze sie przyda

Kwestia jest taka: kto od tego sezonu u nas bedzie pokazywal niemiecka lige? Bo z tego co widze Sportklub stracil prawa.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Bunesliga?

Eurosport 2

Komentarz

wyglada na to ze na chwile obecna zadna stacja nie bedzie transmitowała bundesligi, nie powiem zeby mnie ten fakt jakos specjalnie smucił - nigdy ta liga mnie do siebie nie przekonała.

zdecydowanie bardziej cieszy mnie ze na sportklubie bedzie pierwsza liga angielska, wczoraj była pierwsza transmisja i nawet koszulke mozna było wygrac

EDIT: rzeczywiscie eurosport 2 ale i tak nie mam u siebie tej stacji wiec bede jakos musial przezyc te strate.
      Ostatnio edytowany przez Powiśle; [ARG:4 UNDEFINED].
      O RETY! O RETY!

Komentarz

Eurosport 2 ma też prawa do transmisji Bundesligi 2.
        Z tego co zauważyłem dają mecze w piątek, w sobotę 2, w niedzielę, w poniedziałek 2 liga.

Komentarz

Począwszy od sezonu 2009/2010 kibice Bundesligi będą mieli okazję do śledzenia rozgrywek na antenie kanału Eurosport 2. Prawa wyłączności do transmisji zarówno Bundesligi, jak i 2. Bundesligi sięgają roku 2012.
          Transmisje Bundesligi w Eurosporcie 2, począwszy od pierwszej kolejki, obejmują sześć meczów na żywo: pięć Bundesligi i jeden 2. Bundesligi.

I tak w najbliższy weekend zobaczymy:

Piątek, 7 sierpnia:
          20.00 zapowiedź kolejki
          20.30 Wolfsburg – Stuttgart

Sobota, 8 sierpnia:
          15.30 Werder - Eintracht
          18.30 Hoffenheim – Bayern

Niedziela, 9 sierpnia
          15.30 Bofhum – B. M’gladbac
          17.30 Freiburg – HSV

Poniedziałek, 10 sierpnia
          20.15 Arminia – Hansa (2. Bundesliga)

Wśród komentatorów wydarzeń piłkarskich i towarzyszącym ich ekspertów nie zabraknie znanych i lubianych postaci. W gronie prowadzących relacje znajdą się Mateusz Borek, Edward Durda, Andrzej Janisz, Tomasz Lach i Cezary Olbrycht, u boku których zasiądą byli piłkarze Bundesligi: Radosław Gilewicz, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos czy Maciej Murawski.

By zapewnić widzom jak najwięcej wrażeń, Grupa Eurosport rozpoczęła nadawanie Eurosport 2 HD, nowego kanału w formacie wysokiej rozdzielczości.
          http://www.imprezysportowe.pl/aktual...e,19,6793.html

Komentarz

Właśnie oglądam powtórkę,wczorajszej inauguracji,czyli Wolfsburg-Stuttgart,mecz na wysokim poziomie,grają b.szybko,szybkie przejścia z obrony do ataku,sporo strzałów naprawdę ciekawy pojedynek.

Bardzo wielu znanych i znaczących graczy będzie grało w tym roku w bundeslidze i uważam osobiście tą ligę za ciekawszą od Serie A.Mniej kunktatorstwa,ciekawsze,szybsze mecze,git.

Hajto na mikrofonie,nie jest jakiś na maxa lipny nawet...
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

A propos komentatorów:

Tomasz Lach to ten od "tymczasem!" i "potężna bomba!"?

Komentarz

Tak sobie mysle, Piszczek chyba polowe poprzedniego sezonu(jak nie wiecej) gral w podstawowym skladzie Herthy. Dzisiaj tez rozpoczal w pierwszej jedenastce. Zawodnik, ktory moze grac na prawej obronie, skrzydle i ataku. A powolania dla niego nie widzialem...
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

A ja sobie czytam temat o zakładach bukmacherskich

a tu Werder i Leverkusen w plecy.

o Werder strzelił farfocla i 2:2.dobry mecz

dzieje się bo Leverkusen już 2-1
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

A ja widziałem, na Euro, i mi wystarczy
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Bramka na 2-2 w meczu Mainz-Leverkusen oporowa,bez kitu.

Hoffenheim-Bayern 1-1 do przerwy

Komentarz

A'propos Werderu. Oglądałem właśnie skróty na DSF z kolejki weekendowej, i może ktoś wie- na jakim stadionie grał w weekend Werder z Eintrachtem, bo nigdzie nie mogę znaleźć info? Nie był to raczej Weserstadion...

Komentarz

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Br...wiadomosc.html

Szkoda faceta.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

"Piłkarze Herthy Berlin postanowili odwdzięczyć się kibicom, którzy wspierali ich w wyjazdowym meczu przeciwko Hannoverowi 96. Fani mogą liczyć, że najbliższy mecz "Starej Damy" poza Berlinem obejrzą za darmo - informuje "Super Express".

Piłkarze Herthy w podziękowaniu za doping w wygranym 3:0 spotkaniu z Hannoverem zdecydowali się na wykupienie wszystkich biletów w sektorze dla gości na stadionie Freiburga. Mało tego. Jeśli któryś z kibiców pośpieszył się i zakupił wejściówkę na własną rękę, otrzyma zwrot kosztów."

niecodzienny gest piłkarzy Herthy, widać nie wszędzie kibice są traktowani jak 5 koło u wozu

Komentarz

Gdzieś już coś podobnego było. Tylko nie mogę sobie przypomnieć kiedy i co dokładnie. Chodziło chyba o to, że piłkarze w rekompensacie za porażkę przysponsorowali kibicom wyjazd. Brawa dla piłkarzy Herthy. Oby więcej takich inicjatyw.
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Pracuję...
                              X