Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Alek
    odpowiedział(a)
    Rabiot

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Juventus nie potrzebuje trenera tylko figuranta. Rządzi Ronaldo, który gra tam, gdzie chce i wszystko ma przechodzić przez niego. Rola szkoleniowca w Turynie ma aktualnie charakter symboliczny.

Zostaw komentarz:

• lukasz9209
    odpowiedział(a)
    o co chodzi z tym Pirlo w Juve? z całym szacunkiem do Pirlo (świetny grajek) ponoc dopiero co licencje zrobił i uwaga nie trenował nigdy nawet juniorów (wg seriea.pl)... jeśli to prawda to ciekawe czym sie kierowało kierownictwo Juve

Zostaw komentarz:

• delton
    odpowiedział(a)
    Mam nadzieję, że AC Milan wreszcie wróci do zdrowia i skopie trochę tyłka

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Milan jaką formę złapał. Już kilkanaście meczów bez porażki, mimo że grali z czołówką Serie A. Korona im pomogła

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    O co chodzi z tą kartoniadą? W sensie w jaki sposób stworzona, że tak się energicznie porusza?
    Czekam na jakieś zbliżenie przy linii i się nie mogę doczekać he

E: Ona nawet oprócz poruszania się to zmienia kolory. Brakuje tylko dopingu z głośników i kibole niepotrzebni.

e1: Dobra już widziałem z innego ujęcia i już jej nie było widać a na łukach jest wypłaszczona jak na Play Station czyli narzucona jest telewizyjnie. A już kombinowałem, że jakimiś sznurkami kartony połączone są przez coś/kogoś poruszane
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Dziś Napoli Juve o 21.00 Finał Pucharu Włoch na TVPSport.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Ogląda ktoś Juve - Milan na tvp sport? Duet Strejlau, Szpakowski, ma sa kra

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Milik do Juve

Zostaw komentarz:

• Mrugs
    odpowiedział(a)
    Nie wiedziałem o tym wcześniej, takie postawy powinno się promować, a nie nowe futro czy fryzury innych "reprezentantów"
    Szacunek dla niego i rodziny.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-zawsze-pomoze

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Gabbiadini - Sampdoria zakażony.

Zostaw komentarz:

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Daniele Rugani, obrońca Juventusu, jest zakażony koronawirusem - czytamy na oficjalnej stronie mistrza Włoch. To oznacza nie tylko poważne konsekwencje dla mistrzów Włoch, ale także komplikacje w kalendarzu Ligi Mistrzów, które mogą doprowadzić nawet do przedwczesnego zakończenia sezonu.

Źródło: sport.pl

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Inter Mediolan ogłosił, że wycofuje się ze wszystkich rozgrywek sportowych do odwołania z powodu zagrożenia koronawirusem. Kilka godzin wcześniej postanowiono, że zaplanowany na czwartek mecz Ligi Europy z Getafe zostaje odwołany.
    ...

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Finalnie zostały przełożone na maj. Kurde, trzeba będzie oglądać Real/Barca :/

Zostaw komentarz:

• Marcinho
    odpowiedział(a)
    Sześć meczów Serie A odbędzie się bez kibiców.
    Inter z Juve, Udine z Fiorentina, Milan z Genoą, Parma ze Spal, Sassuolo.z Brescia Sampdoria z Werona

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X