Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wydaje mi się, że o to Mistrzostwo będzie Romie dość ciężko, Inter ma łatwy terminarzyk do końca choć oczywiście to wszystko w rękach Rzymian Jak opykają Sampdorię w następnej kolejce to powinno być dla nich dobrze

Komentarz

Lazio dzisiaj strasznie spartaczyło :/ Inter niestety coraz dalej od mistrzostwa.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Zamieszczone przez Flip Zobacz posta

Niezła rozróba po meczu,mają chłopaki temperament
        taaa i ostre noże

Lepsze scudetto dla Romy niż dla Interu
        ...my tu na Legii bezinteresownie, nie dla pieniędzy, tylko dla wspomnień...

Komentarz

Zamieszczone przez brn Zobacz posta
          taaa i ostre noże

Lepsze scudetto dla Romy niż dla Interu
          Mi chodziło o piłkarzy,pisałem tuż po meczu.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

No i Inter jednak mistrzem, można było się spodziewać. Obecna Roma to nie ta mistrzowska ekipa z 2001 roku.
            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Wczoraj Sampdoria spisała się na medal. Teraz jeszcze Inter uważać musi na Lazio. Za tydzień kluczowy mecz.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Kluczowy mecz dla Mistrzostwa Wloch to... Lazio mialo w tej kolejce z Genoa. Szkoda ze wygrali, bo teraz pewnie sie Interowi podlożą zeby tylko Roma scudetta nie zdobyla.
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Ale lipa.Mieli już 1-0 i przegrali :/
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

No i wszystko wróciło do normy. Za tydzień Inter zapewne upora się z Lazio i będzie już praktycznie mistrzem Włoch. Szkoda straty Sneijdera, który prawdopodobnie nie zagrał w środę na Camp Nou z Barceloną.
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                      Kluczowy mecz dla Mistrzostwa Wloch to... Lazio mialo w tej kolejce z Genoa. Szkoda ze wygrali, bo teraz pewnie sie Interowi podlożą zeby tylko Roma scudetta nie zdobyla.
                      piłkarze to nie kibice i wątpię żeby odpuścili sobie Inter. Już raczej po mistrzostwie, ale kto by pomyślał, że po tak słabym początku sezonu Roma do ostatnich kolejek będzie walczyła o scudetto.

Komentarz

• No i zwycięstwie z Lazio, notabene dziwny mecz - kibice Lazio cały mecz wspierali dopingiem gości , Inter zdobył pierwsze z 3 możliwych trofeów w tym sezonie. Wczoraj pokonał 1-0 Romę i po raz 6 w historii zdobył Puchar Włoch
                        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Ciekawe jaką karę dadzą Tottiemu za nagły atak złości
                          http://www.youtube.com/watch?v=EuSIC...layer_embedded

Komentarz

• Dal do zrozumienia Mariuszkowi ze raczej mile widziany w kadrze Włoch nie bedzie
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Ciekawe gdzie teraz Totti będzie mile widziany

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Ciekawe gdzie teraz Totti będzie mile widziany
                                A ja go pomimo całego chamstwa lubię.Jeden z ostatnich gladiatorów,jak ktoś go wkurwia to wypłaca i ***.Raz tylko mnie wkurwił jak opluł Paulsena (?),ale jeśli ktoś jest tyle lat kuszony przez różne kluby,a mimo to pozostaje wierny swojemu Herbowi,swoim Kibicom to zasługuje na szacunek.

Komentarz

Pracuję...
                                X