Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Gdyby nie czerwień Gattuso mogłoby być różnie, a tak to demolka w wykonaniu Interu

ps dzisiaj Roma - Juve
    Ostatnio edytowany przez gonzo(L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Na dzien dzisiejszy Milan juz chyba straszy tylko nazwą, i paroma nazwiskami w skladzie, niczym innym. Co dobitnie pokazał wczorajszy mecz. Wiem, ze za wczesnie na takie prognozy, bo do konca 36 meczów, ale jezeli sie nic nie zmieni to blado widze Milan na koniec sezonu.

A dzis kolejny wielki pojedynek, i chyba pierwszy powazniejszy sprawdzian przed Ferrarą. Nie moze sobie Juventus pozwolic na taka drugą polowe jak w meczu z Chievo. Mam nadzieje ze na zwyciestwo, moze i być 1:0, wazne zeby byly 3 pkt by nie robic sobie juz na samym pocztaku ligi niepotrzebnych strat
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
        Gdyby nie czerwień Gattuso mogłoby być różnie, a tak to demolka w wykonaniu Interu

ps dzisiaj Roma - Juve
        Na początku meczu,Milan nie grał źle,później się posypało.A Gattuso,miał jakiś drobny uraz,wogle grać nie powinien.Inter wskakuje na dobre tory,myślę,że ta drużyna będzie groźniejsza w Europie niż to miało miejsce w ostatnich latach...
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

No i Roma ponownie pogoniona przez Juventus

A co sie tyczy ogolnie meczu. Jedno slowo... w sumie bardziej nazwisko mi sie nasuwa na mysl.

Diego
          Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No i Diego 2 bramki. Szybko się chyba zwrócą pieniądze wydane na niego i może uda się Juventusowi nawiązać walkę z Interem o mistrzostwo.

Komentarz

Oj jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że ktoś może nawiązać walkę z Interem. Co by nie mówić obecnie mają najsilniejszą kadrę w całej Serie A i jedną z najsilniejszych w Europie. Dodatkowo, co pokazał wczorajszy mecz, zaczynają się rozumieć i grać tak jak się od nich oczekuje.
              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                Dodatkowo, co pokazał wczorajszy mecz, zaczynają się rozumieć i grać tak jak się od nich oczekuje.
                I oby to się potwierdziło w kolejnych meczach.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Powoli przekonuje się, że jednak największym wzmocnieniem Interu było... odejście Ibry. Jakkolwiek dziwnie to brzmi to właśnie teraz Inter staje się drużyną, kiedyś na boisko w składzie Nerazzurich wybiegał jeden Ibrahimovic i 10 piłkarzy, którzy zawsze byli w cieniu wielkiej gwiazdy, a teraz to się zmienia... Nie będę to się rozwodził nad tą moją teorią chyba każdy wie ocb. Zresztą i tak scudetto dla Juve

Komentarz

http://sport.onet.pl/0,1248705,20756...wiadomosc.html
                    No, no, nieźle. Wiadomo, że można to raczej włożyć między bajki, ale bardziej mnie interesuje rewolucja sama w sobie, no i Diego, który ma opuścić Turyn. Nie spodziewałem się tak szybkiego końca jego przygody z Juve.

Komentarz

Gdzie Ci to pisze ze ma opuscic Juventus? Przeciez jest napisane ze ma byc zastepcą a nie nastepcą.

Komentarz

Co za idiotyzmy. Wawrzyniak też już był jedną nogą w Juve, a potem w Bayernie
                        "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Dziewięć osób zostało aresztowanych we Włoszech pod zarzutem nielegalnego ustawiania meczów - poinformowała w poniedziałek włoska policja.
                          Wśród zatrzymanych znalazł się m.in. prezydent trzecioligowej Potenzy, Giuseppe Postiglione. Został mu postawiony zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wielokrotnych oszustw związanych z ustawianiem wyników meczów drugiej i trzeciej ligi włoskiej od 2007 do 2009 roku.

Jednym z badanych spotkań jest mecz Serie B rozegrany 26 kwietnia 2008 roku pomiędzy Ravenną i Lecce, wygrany przez gości 3:1, a na który Postiglione postawił u bukmacherów 86 tysięcy euro. Zdaniem prokuratora Giovanniego Colangelo pracującego w Potenzie wynik tego meczu mógł zostać ustawiony.

Jeśli domysły policji się potwierdzą, będzie to druga duża afera korupcyjna we Włoszech w ostatnich latach. W 2006 roku odkryty został skandal (określony mianem "Calciopoli"), w który zamieszane były czołowe kluby Serie A. Ukarane zostały wtedy Juventus Turyn, AC Milan, Lazio Rzym, Fiorentina i Reggina.
                          Mecze były, są i będą ustawiane

Komentarz

To, że są ustawiane to wiadomo. Przydałoby się tylko wiedzieć kto i co, i kiedy?
                            Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                            Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                            Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                            Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Ferrara won z Juventusu!!!!!!

To juz jest skandal zeby z Bari przejebac 1:3

Komentarz

Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                                Ferrara won z Juventusu!!!!!!

To juz jest skandal zeby z Bari przejebac 1:3
                                Jak się nie strzela karnego przy stanie 2-1 to trudno o zwycięstwo

Komentarz

Pracuję...
                                X