Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O co chodzi z tą kartoniadą? W sensie w jaki sposób stworzona, że tak się energicznie porusza?
    Czekam na jakieś zbliżenie przy linii i się nie mogę doczekać he

E: Ona nawet oprócz poruszania się to zmienia kolory. Brakuje tylko dopingu z głośników i kibole niepotrzebni.

e1: Dobra już widziałem z innego ujęcia i już jej nie było widać a na łukach jest wypłaszczona jak na Play Station czyli narzucona jest telewizyjnie. A już kombinowałem, że jakimiś sznurkami kartony połączone są przez coś/kogoś poruszane
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Milan jaką formę złapał. Już kilkanaście meczów bez porażki, mimo że grali z czołówką Serie A. Korona im pomogła

Komentarz

• Mam nadzieję, że AC Milan wreszcie wróci do zdrowia i skopie trochę tyłka

Komentarz

• o co chodzi z tym Pirlo w Juve? z całym szacunkiem do Pirlo (świetny grajek) ponoc dopiero co licencje zrobił i uwaga nie trenował nigdy nawet juniorów (wg seriea.pl)... jeśli to prawda to ciekawe czym sie kierowało kierownictwo Juve
          LEGIA TO MY
          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Juventus nie potrzebuje trenera tylko figuranta. Rządzi Ronaldo, który gra tam, gdzie chce i wszystko ma przechodzić przez niego. Rola szkoleniowca w Turynie ma aktualnie charakter symboliczny.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Rabiot

Komentarz

• Czy ja dobrze rozumiem, że Juve specjalnie przyjechało na mecz który wiadomo było że się nie odbędzie aby wygrać walkowerem ??
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Czy ja dobrze rozumiem, że Juve specjalnie przyjechało na mecz który wiadomo było że się nie odbędzie aby wygrać walkowerem ??
                  Wiedzieli, że Napoli nie przyjedzie, a mimo wszystko przyjechali, majac dupochrona na wypadek ewentualnego walkowera.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ale czy była opcja przełożenia meczu ?
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dziwne to wszystko. W serie A się ponoć dogadali, że póki w danej ekipie nie ma 10 z covidem to gramy. W Napoli niby Zielu i Elmas, ale czekają na kolejne wyniki, czy testy. No i co jeśli dajmy na to pojutrze by wyszło, że mają kolejnych kilku z koroną i zagrali ten mecz i pozarażali Juve? Gdybanie.... Decyzja o ewentualnym walkowerze bodajże we wtorek. DeLaurentis jak zwykle będzie gadał, że spiski i wszystko przeciw Napoli Ale trzeba przyznać, ze Juve niezłą szopkę odwalił

Komentarz

• Taka ciekawostka z d….:
                        wynik 2-1, wydawać by się mogło, że jeden z najczęściej padających wyników (gospodarze wygrali, a goście coś tam strzelili) w tym sezonie w Serie A, w 90 meczach, padł tylko jeden raz (a np. wyniki 4-1 i 1-3 padły po cztery razy).
                        Dla porównania w naszej Ekstraklapie w 87 meczach tego sezonu wynik 2-1 padł 11 razy.

Ciekawe, nieprawdaż?

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Taka ciekawostka z d….:
                          wynik 2-1, wydawać by się mogło, że jeden z najczęściej padających wyników (gospodarze wygrali, a goście coś tam strzelili) w tym sezonie w Serie A, w 90 meczach, padł tylko jeden raz (a np. wyniki 4-1 i 1-3 padły po cztery razy).
                          Dla porównania w naszej Ekstraklapie w 87 meczach tego sezonu wynik 2-1 padł 11 razy.

Ciekawe, nieprawdaż?
                          A w eklapie jeśli się nie machnąłem 4:1 i 3:1 odpowiednio 2 i 9 razy więc w sumie 11 razy, ciekawe, nieprawdaż?

Komentarz

• Po pierwsze ja pisałem o 1-3, a nie 3-1, a po drugie 4-1 nie padł u nas w tym sezonie ani razu :P (1-3 było sześć razy, a 3-1 trzy razy)
                            O ile wierzyć https://www.tabelepilkarskie.com/polska/ekstraklasa/

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie no zgadza się, myślałem, ze chodzi o sam wynik bez względu kto gosp czy gość.
                              3 x 3:1,

6 x 1:3,
                              2 x 1:4,
                              3 x 0:3,
                              1 x 0:6.
                              Przy okazji wyszło, że goście całkiem całkiem.
                              Wg https://www.flashscore.pl/pilka-nozn...aklasa/wyniki/

Komentarz

• Fajny ten sezon, szkoda że bez kibiców. Ciekawe czy skończy się jak zwykle i Juve dogoni... Milan z problemami w kadrze dzielnie się trzyma. Inter gładko pyknął Juve. No i Napoli.... Napoli Napoli kupon ci spie***i Przegrywają ze Spezią, męczą bułę z Udine, a teraz pyk szósteczka.

No i kurde co ten Vidal?! Całuje herb przeciwnej drużyny?! przypadek to był?.... dobrze, że trybuny puste....

Komentarz

Pracuję...
                                X