Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O co chodzi z tą kartoniadą? W sensie w jaki sposób stworzona, że tak się energicznie porusza?
    Czekam na jakieś zbliżenie przy linii i się nie mogę doczekać he

E: Ona nawet oprócz poruszania się to zmienia kolory. Brakuje tylko dopingu z głośników i kibole niepotrzebni.

e1: Dobra już widziałem z innego ujęcia i już jej nie było widać a na łukach jest wypłaszczona jak na Play Station czyli narzucona jest telewizyjnie. A już kombinowałem, że jakimiś sznurkami kartony połączone są przez coś/kogoś poruszane
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Milan jaką formę złapał. Już kilkanaście meczów bez porażki, mimo że grali z czołówką Serie A. Korona im pomogła

Komentarz

• Mam nadzieję, że AC Milan wreszcie wróci do zdrowia i skopie trochę tyłka

Komentarz

• o co chodzi z tym Pirlo w Juve? z całym szacunkiem do Pirlo (świetny grajek) ponoc dopiero co licencje zrobił i uwaga nie trenował nigdy nawet juniorów (wg seriea.pl)... jeśli to prawda to ciekawe czym sie kierowało kierownictwo Juve
          LEGIA TO MY
          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Juventus nie potrzebuje trenera tylko figuranta. Rządzi Ronaldo, który gra tam, gdzie chce i wszystko ma przechodzić przez niego. Rola szkoleniowca w Turynie ma aktualnie charakter symboliczny.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Rabiot

Komentarz

Pracuję...
              X