Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Ja tylko tak informacyjnie i gdyby te sygnały nie docierały z samego Manchesteru(konta angielskie, lokalne, wiązane z klubem, wydające się w miarę poważne) tylko od naszych rodzimych pismaków to bym się nad tym w ogóle nie pochylił A, że jeszcze dochodzi do tego moje januszowe kibicowanie United od dziecka to działa na wyobraźnię hehe Potraktujmy ten temat jak transferowe ploty, plotki, ploteczki wokół Piątka i tyle
    Niewiele sie pomyliłem.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zieliński do Milika w ładnym "anturażu" bramka. Raca na murawie i nic się nie dzieje he
      https://www.flashscore.pl/mecz/h4IXx19Q/#wideo

Komentarz

• Co Quagiarella wpakował

Komentarz

• Kolejne meczycho przez duże M w SerieA. Inter/Milan. Niech ktoś powie, że włoska liga jest nudna
          PS. Beniaminkowie też ładnie w tej kolejce, odprawione Juve i Napoli

Komentarz

• W północnych Włoszech odwołano kilka meczów z powodu koronawirusa. Ciekawe co za tydzień, bo szykuje się hicior Juve/Inter. Do tego mecze np Atalanty w Lidze Europy, czy inne w Lidze Mistrzów. Żeby się nie okazało, że chińska zaraza będzie miała wpływ na końcowe wyniki w poważnych rozgrywkach w Europie

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              W północnych Włoszech odwołano kilka meczów z powodu koronawirusa. Ciekawe co za tydzień, bo szykuje się hicior Juve/Inter. Do tego mecze np Atalanty w Lidze Europy, czy inne w Lidze Mistrzów. Żeby się nie okazało, że chińska zaraza będzie miała wpływ na końcowe wyniki w poważnych rozgrywkach w Europie
              Już zaczynają przebąkiwać o pustych trybunach.

Komentarz

• Sześć meczów Serie A odbędzie się bez kibiców.
                Inter z Juve, Udine z Fiorentina, Milan z Genoą, Parma ze Spal, Sassuolo.z Brescia Sampdoria z Werona

Komentarz

• Finalnie zostały przełożone na maj. Kurde, trzeba będzie oglądać Real/Barca :/

Komentarz

• Inter Mediolan ogłosił, że wycofuje się ze wszystkich rozgrywek sportowych do odwołania z powodu zagrożenia koronawirusem. Kilka godzin wcześniej postanowiono, że zaplanowany na czwartek mecz Ligi Europy z Getafe zostaje odwołany.
                    ...
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Daniele Rugani, obrońca Juventusu, jest zakażony koronawirusem - czytamy na oficjalnej stronie mistrza Włoch. To oznacza nie tylko poważne konsekwencje dla mistrzów Włoch, ale także komplikacje w kalendarzu Ligi Mistrzów, które mogą doprowadzić nawet do przedwczesnego zakończenia sezonu.

Źródło: sport.pl

Komentarz

• Gabbiadini - Sampdoria zakażony.

Komentarz

• Nie wiedziałem o tym wcześniej, takie postawy powinno się promować, a nie nowe futro czy fryzury innych "reprezentantów"
                          Szacunek dla niego i rodziny.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-zawsze-pomoze

Komentarz

• Milik do Juve

Komentarz

• Ogląda ktoś Juve - Milan na tvp sport? Duet Strejlau, Szpakowski, ma sa kra

Komentarz

• Dziś Napoli Juve o 21.00 Finał Pucharu Włoch na TVPSport.
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X