Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włoska Serie A.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No Artur powinien być pierwszym bramkarzem, jak na razie przynajmniej. Jak na moje to Frey gdzieś odejdzie, co by nie mówić to Violi nie stać na utrzymanie dwóch bardzo dobrej klasy bramkarzy.

Co do Juve, to w ostatnim tygodniu przyszło dwóch niezłych graczy - Krasić i Aquillani, ale czy od początku wszystko zaskoczy? Wątpię? Inter bez wielkich zmian, może dojdzie jeszcze Kuyt bądź Mascherano. Nie wiadomo tylko po co kolejny środkowy pomocnik. Mocna jak zwykle będzie Roma, która ściągnęła odrodzonego w Brazylii Adriano. Milan będzie chciał się odbić za poprzedni sezon, no i Sampa oraz Viola po raz kolejny mogą zamieszać. Ale mistrzem i tak będzie Inter
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
      No Artur powinien być pierwszym bramkarzem, jak na razie przynajmniej. Jak na moje to Frey gdzieś odejdzie, co by nie mówić to Violi nie stać na utrzymanie dwóch bardzo dobrej klasy bramkarzy.

Co do Juve, to w ostatnim tygodniu przyszło dwóch niezłych graczy - Krasić i Aquillani, ale czy od początku wszystko zaskoczy? Wątpię? Inter bez wielkich zmian, może dojdzie jeszcze Kuyt bądź Mascherano. Nie wiadomo tylko po co kolejny środkowy pomocnik. Mocna jak zwykle będzie Roma, która ściągnęła odrodzonego w Brazylii Adriano. Milan będzie chciał się odbić za poprzedni sezon, no i Sampa oraz Viola po raz kolejny mogą zamieszać. Ale mistrzem i tak będzie Inter
      Mało prawdopodobne. Inter juz przestał interesować sie Mascherano, a Kuyt nigdzie nie chce odejsc. Co do Aquillaniego, to było pewne ze nie zaaklimatyzuje sie na Wyspach, chlopina pauzował 8-9 miesiecy, po 3 miesiacach od rozpoczecia ligi wystapil po raz pierwszy i od razu byl wrzucony na głęboką wodę. Wiadomo, ze Premiership to liga ktora preferuje bardziej siłowy futbol, a chlopakowi po długiej kontuzji, ktory przyszedł z ligi, gdzie bardziej od sily wazniejsza jest technika, cięzko bedzie wejsc w mecz. Miejmy nadzieje, ze te wypozyczenie do Juve cos mu da.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
        Mocna jak zwykle będzie Roma, która ściągnęła odrodzonego w Brazylii Adriano.
        Gdzieś słyszałem, że trener Romy już ma spore "ale" do Adriano, jakoby obijał się na treningach więc czy okaże się wzmocnieniem na razie nie wiadomo.
        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
          Gdzieś słyszałem, że trener Romy już ma spore "ale" do Adriano, jakoby obijał się na treningach więc czy okaże się wzmocnieniem na razie nie wiadomo.
          Skończy się jak w Interze... Szkoda,bo lubię Romę ale nie wierzę w zmianę mentalności takich ludzi.Może zagra fajną rundę,albo chociaż strzeli zwycięską bramkę w derbach
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Szawar, sytuacja z transferem Kuyta i Mascherano jest nadal otwarta, może wydarzyć się wszystko. Pytanie tylko czy są oni niezbędni w Interze. Jakoś śmiem wątpić. Inter ma bardzo mocny środek pola więc zakup kolejnego gracza w ten rejon boiska może tylko zaburzyć panującą hierarchię. Kuyt może i byłby przydatny, ale w ostateczności. Należy pamiętać, że do Interu wreszcie trafił Coutinho, który prezentował się bardzo dobrze podczas przygotowań i według wielu może mocno zamieszać nie tylko w Interze, ale i w całej Serie A. Na dniach ma zostać sfinalizowany zakup Antonelliego, lewego obrońcy z AC Parmy.

Rolnik i Flip, co do treningów etc to nie wiem co tam się dzieje i szczerze mało mnie to interesuje. Widziałem kilka skrótów z meczów przedsezonowych Romy i na ich podstawie wyrobiłem sobie zdanie na temat Adriano. Jak będzie zobaczymo. Podobno zmądrzał w Brazylii, pytanie jak bardzo?
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• A ja widziałem go w meczu o SPW i powiem, że jak schudnie z 10kg to będzie można zacząć mówić o profesjonalnym prowadzeniu się.

Komentarz

• Dzisiejsza "Marca" pisze, że Mascherano jest dogadany z Barceloną, tylko kluby jeszcze nie uzgodniły ceny. Ofertę na 20 milionów euro (15 mln teraz plus 5 pod pewnymi warunkami) Liverpool odrzucił. Żądają 26 mln.
                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                ------------------------
                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Ponoc Cygan dogadal sie z Milanem Czekam az bedzie muldal w pysku herb ACM tak jak to mialo miejsce rok temu z herbem Barcy
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                    Dzisiejsza "Marca" pisze, że Mascherano jest dogadany z Barceloną
                    Czyli rozumiem, że dwóch z trójki Mascherano, Busquets, Fabregas będzie siedzieć na ławie?! Przecież Xaviego ani Iniesty nie posadzą. Dziwi mnie ich polityka transferowa naprawdę. Wydawać aby wydawać. To samo było rok temu ze Zlatanem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      Czyli rozumiem, że dwóch z trójki Mascherano, Busquets, Fabregas będzie siedzieć na ławie?! Przecież Xaviego ani Iniesty nie posadzą. Dziwi mnie ich polityka transferowa naprawdę. Wydawać aby wydawać. To samo było rok temu ze Zlatanem.
                      Przeciez Fabregasa nie kupili. A Busquets jest DMF-em, wiec pewnie po przyjsciu Mascherano usiadzie na lawie.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ehh tyle zamieszania było wokół tego Cesca, że jakoś zakodowałem ten zakup jako dokonany. Tak czy inaczej Busquets to wielka nadzieja całej hiszpańskiej piłki, więc błędem byłoby posadzenie go na ławce i zastopowanie kariery.
                        Sorry za mały offtop ale w wątku o hiszpańskiej cisza

Komentarz

• ibrahimović oficjalnie w Milanie. Być może dołączy do niego inny były gracz Interu, a obecnie Barcelony Maxwell. Czekam z utęsknieniem na derby Mediolanu

Komentarz

• Mówi się też, że Robinho miałby przejść do ACM.
                            Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                            Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                            Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                            Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• No i Robinho oficjalnie w Milanie. Patrząc obiektywnie z przodu Milan prezentuje się bardzo dobrze. Jest Robinho, jest Pato, jest Ronaldinho. Gorzej w defensywie.

Komentarz

• Marotta niech wynosi sie z Turynu jak najszybciej, i niech bierze ze soba Martineza i Delneriego. Tak genialnego marceto to ja w zyciu nie widzialem... Myslalem ze gorszego sezonu od poprzedniego nie bedzie, ale jednak mysle ze ten przebije wszystkie dotychczasowe ktore pamietam.

MOGGI WROĆ! :/
                                Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X