Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Liga Mistrzów

Grupy pierwszej rundy LM:

Grupa A:
    Bayern Monachium
    Olympique Lyon
    Celtic Glasgow
    Anderlecht Bruksela

Grupa B:
    Arsenal Londyn
    Inter Mediolan

Dynamo Kijów
    Lokomotiw Moskwa

Grupa C:
    Deportivo La Coruna
    PSV Eindhoven

AEK Ateny
    AS Monaco

Grupa D:
    Juventus Turyn
    Galatasaray Stambuł

Olympiakos Pireus
    Real Sociedad San Sebastian

Grupa E:
    Manchester United
    Panathinaikos Ateny

Glasgow Rangers
    VfB Stuttgart

Grupa F:
    Real Madryt
    C Porto

Olympique Marsylia
    Partizan Belgrad

Grupa G:
    Lazio Rzym
    Chelsea Londyn

Sparta Praga
    Besiktas Stambuł

Grupa H:
    AC Milan
    Celta Vigo
    Ajax Amsterdam
    Club Bruges

tak mysle ze te pogrubione wyjda z grupy.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Galatasaray - Olymiakos, Olympique - Partizan, Lazio - Besiktas...........oj będą zajebiste mecze jak się takie wariaty na trybunach spotkają ... 8-
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

I tak awansują najbogatsi i znowu będzie to samo - nudy - milany , reale , menczestery , ajaxe ,juventusy , te same nazwiska , tylko w innych klubach . Nienawidze LM w obecnej postaci ...
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
        I tak awansują najbogatsi i znowu będzie to samo - nudy - milany , reale , menczestery , ajaxe ,juventusy , te same nazwiska , tylko w innych klubach . Nienawidze LM w obecnej postaci ...
        sa takie mecze (jak Man Utd - Real Madryt w poprzedniej edycji) ze kapcie spadaja. i nie sa to nudy absolutnie. choc za duzo rozgrywek grupowych jest niewatplwie. ale to kasa misiu kasa.
        zgadzam sie natomiast ze formula jest troche bezsensu. Liga Mistrzow to jak sama nazwa wskazuje powinny byc rozgrywki mistrzow krajowych, a nie np. czwartych druzyn.
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Ja wole ogladac mecz 16 z 18 druzyna Premiership. ::/::

Komentarz

Wiem ,ze kasa to rządzi w futbolu ( patrz ostatni przykład Barcelony ) .
            Ale osobiscie nie pamietam kiedy oglądałem ostanio mecz LM , olałem te mecze już dawno .

A tak wogole to marzy mi się Liga ... Europy Środkowej . Po 2 najlepsze drużyny z Polski , Czech , Rosji , Węgier , Serbii , Chorwacji ... ehh , naprawdę fajnie by było , a tamci z G-14 kisili by się we własnym sosie .
            you may try - (L) - but it won't die!
            ITI GO HOME!!!

Komentarz

Kibicuję Sparcie Praga!

Letna rulez
              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                Kibicuję Sparcie Praga!

Letna rulez
                Też mam nadzieję że Sparta oraz Prtizan pokaża się z dobrej strony w LM.

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                  Otóż to.W 100% masz moje poparcie.
                  Nie rozumiem tych zachwytów nad Ligą Mistrzów,bo jest ona teraz żenująca.Kiedyś nawet dla kibiców największych klubów europejskich ,to było święto ,bo było się trudno zakwalifikować ,a teraz to już kompletnie sie opatrzyło.Dobrze ,że chociaż wszedł ten Partizan ,bo to w końcu coś nowego.Wolałbym obejrzeć jakiś mecz tej drużyny ,niż te wałkowane już tysiac razy mecze zachodnich potentatów.

Co do Wisły ,to niech się cieszą ,że nie przeszli Anderlechtu ,bo dopiero byłaby kompromitacja.

Komentarz

Pracuję...
                  X