Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• crolick
    odpowiedział(a)
    Ufff wymęczone ale ważne zwycięstwo

Kazachstan w ostatniej tercji

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    a w NHL spore niespodzianki, w playoffach odpadli juz Chicago Blakhawks i zeszłoroczny finalista San Jose Sharks.

Zostaw komentarz:

• McDoune
    odpowiedział(a)
    Gdzieś przeczytałem opinię o tym że kanadyjski hokej jest dużo szybszy od naszego i koledzy mogliby nie nadążać za Łyszczarczykiem... według takiej logiki to ciekawe co robi Lewandowski w kadrze Nawałki. Miejmy nadzieję że jak po raz kolejny nie uda się Płachcie awansować, to PZHL poszuka kogoś ze świeżym spojrzeniem na tę kadrę.
    Ostatnio edytowany przez McDoune; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Brak Łyszczarczyka, do tego Rzeszutko, Cichy, Murray. Co roku to samo dziadostwo, co roku ci sami ulubieńcy, co roku te same wyniki. Co przeszkadza wziąć mu Łyszczarczyka i być może dać w ten sposób impuls dla chłopaka w kierunku NHL-u?

Zostaw komentarz:

• Biały kruk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Płachta gdzieś tłumaczył dlaczego nie zabrał do Kijowa Łyszczarczyka?
    Nie spotkałem się z jego opinią na ten temat, ale z drugiej strony kto miałby pytać? Zainteresowanie mediów kadrą i mistrzostwami zerowe.

Dzisiaj porażka w pełni zasłużona i odzwierciedlająca nasze miejsce w szeregu. Jutro według mnie mecz o wszystko.

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Biały kruk Zobacz posta
    Dzisiaj zaczynamy MŚ Dywizji 1A w Kijowie. W kadrze ostatnio pojawiło się kilka kwasów, a brak powołania Alana Łyszczarczyka to już jawny sabotaż. Co tu dużo mówić, to nie może się udać.
    Po meczu Ottawa Senators - Boston Bruins to jak po zobaczeniu meczu z Premiership na ligę polską.
    Skoro nie wykorzystuje się tylu sytuacji sam na sam i robi sie takie babole w obronie, cięzko liczyć na zwycięstwo.

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Płachta gdzieś tłumaczył dlaczego nie zabrał do Kijowa Łyszczarczyka?

Zostaw komentarz:

• Biały kruk
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj zaczynamy MŚ Dywizji 1A w Kijowie. W kadrze ostatnio pojawiło się kilka kwasów, a brak powołania Alana Łyszczarczyka to już jawny sabotaż. Co tu dużo mówić, to nie może się udać.

Tutaj plan transmisji http://sport.tvp.pl/30057066/polscy-...ansmisje-w-tvp

Zostaw komentarz:

• Bramkostrzelny Janek
    odpowiedział(a)
    To co robi Lundqvist z obrona Rangers w meczu u siebie ze Stars to masakra. Koniec 2 tercji wynik 7:3 dla Dallas, ktorzy graja na wyjezdzie. Fajnie, ze tvp daje te 4 spotkania tygodniowo (chociaz czasem to wydaje sie mniej) ale czy zna ktos strone, gdzie mozna wybrac konkretne mecze ze wszystkich? Przegapic taki mecz jak wczoraj (Pingwiny - Capitals 8:7) to wielka szkoda.

Edit: 7:6 dla Gwiazd. Comeback nie wyszedl Straznikom
    Ostatnio edytowany przez Bramkostrzelny Janek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Fatalna kontuzja Wojtka Wolskiego. Polak ma złamane dwa kręgi szyjne i przebywa w klinice neurochirurgii. Oby jeszcze kiedyś wrócił do gry.

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    NHL debiutuje dziś na antenie TVP Sport

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    O to to

Podobno 4 mecze tygodniowo + magazyn.

Poza tym w tvp sport puchar świata i kwalifikacje olimpijskie z udziałem Polski

Zostaw komentarz:

• Krawczol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    O już się znalazł jeden co mu NHL w nocy na tvp sport będzie przeszkadzał

A co do tych kosztów za prawa do transmisji - najpierw dowiedz się co i jak, a później pisz.
    A obejrzy pewnie pół meczu przypadkiem, jak kiedyś zawinie z baletu na kwadrat o 2 w nocy i postanowi się jeszcze dobić jednym piwkiem, włączając przy tym TV .

Ja tam fanem hokeja nie jestem, a moja przygoda z NHL skończyła się na grze NHL 99, więc zatrzymałem się na czasach Lindrosa, Lindstroma, Gretzkyego czy Fedorova . Ale ogólnie to raczej dobrze, że jak ktoś lubi będzie mógł sobie to obejrzeć i po co się tu doszukiwać jakiś narodowych aspektów.

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    O już się znalazł jeden co mu NHL w nocy na tvp sport będzie przeszkadzał

A co do tych kosztów za prawa do transmisji - najpierw dowiedz się co i jak, a później pisz.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Majkisek - we wcześniejszym poście pisałem przecież, że chodzi o sytuacje gdy nie gra Polska (czyli np. ostatnie 20 lat.). Jeszcze w ptzypadku LM mogę zrozumieć, że tam pewnie prawa kupuje się z wyprzedzeniem na kilka lat, ale czy w przypadku np. MŚ też tak jest czy zakupy są dokonywane jak już znany jest skład dużyn, które będą grać?

A kto wie drużyny z jakich państw będą grały w NBA czy NHL za 20 lat. Że o okresie przez jaki Polacy nie grali na ME nawet już nie wspomnę.

E: Widzę, że Pan Janusz wyjaśnił kwestię zakupu praw.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X