Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Faktycznie, grupa najciezsza z mozliwych. Ale tak naprawde w kazdej bylibysmy kopciuszkiem.

Faworytami w grupach gospodarze.
    A ja mam jakieś takie przeczucie, że to wreszcie czas, żebyśmy wreszcie zagrali na igrzyskach
    Absolutnie nielogiczne.
    Poza tym nie mam dobrego instynktu
    Ale byłoby miło.

Komentarz

• Koniec sezonu.

http://sport.tvp.pl/hokej/polska-hok...czone/47073761

Komentarz

• Podbijam, O co walczą w tym momencie Polacy z Estonią?

Komentarz

• Towarzyski turniej w ramach przygotowań do sierpniowego turnieju o udział w Igrzyskach Olimpijskich.
          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Dzięki. Fajny mecz dla nas ale nie kojarzyłem większość nazwisk, chyba coś nowego budują albo po prostu dawno ich nie widziałem.

Komentarz

• Podobno przeciwnik w rezerwowym składzie, ale fajny mecz. W Polsce jest nowy trener, z zawodnikami pewnie nowa koncepcja, do tego część chyba nie chce grać w reprezentacji (spór o pieniądze ze związkiem).
              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• A tymczasem na rozpoczętych MŚ I dywizji Dania po raz pierwszy w historii pokonuje Szwecję. W latach 80 ładowaliśmy im dwucyfrówki. Lata 90 też z reguły spokojne wygrane. Potem bywało już różnie,, ale generalnie był to rywal z naszej półki. A teraz szkoda gadać.
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Dania w hokeja?

Komentarz

• Lepiej: Łotwa wygrała z Kanadą
                    A Kazachstan z Finlandią

Cuda Panie w tym roku.

Komentarz

• NHL kończy sezon to i składy mocnych ekip na MŚ w najlepszym przypadku drugi garnitur, a Kanady ponoć trzeci.
                      Jak nie zmienią terminarza, a nie zmienią bo sie nie da to tak będzie. Szkoda tylko, że my nie możemy doskoczyć
                      do poziomu np.Danii.

Komentarz

• Wygraliśmy z Białorusią 1:0 w turnieju kwalifikacyjnym do ZIO. To sensacja dużego kalibru. Łukaszenka dostanie minimum piany na pysku, a może i zawału. Bramkę strzelił nasz chłopak, Filip Komorski, wnuk Włodzimierza, legendy hokejowej Legii.
                        Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No niezła sensacja, jeszcze Słowacja jutro i Austria po pojutrze więc ciężka sprawa. A Łukaszenka na bank oglądał, mają chłopy przeebane he.
                          Porównując do piłki to zagraliśmy jak Grecja na ME w Portugalii

P.S. Stanisław Snopek

Komentarz

• Komorski to wychowanek Legii.
                            Chyba największa sensacja z udziałem reprezentacji Polski za mojego świadomego kibicowania

Komentarz

Pracuję...
                            X