Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• b.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez verde Zobacz posta
    Konferencja po meczu Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko KH Sanok

http://www.youtube.com/watch?v=EqrgM...ture=topvideos

dobre : ) polecam
    było już wrzucane w innym temacie

Zostaw komentarz:

• verde
    odpowiedział(a)
    Konferencja po meczu Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko KH Sanok

http://www.youtube.com/watch?v=EqrgM...ture=topvideos

dobre : ) polecam

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez symbicort Zobacz posta
    Jakieś foto z tego meczu to ktoś posiada ?
    Prosz:

Zostaw komentarz:

• symbicort
    odpowiedział(a)
    Jakieś foto z tego meczu to ktoś posiada ?

Zostaw komentarz:

• bobikrks
    odpowiedział(a)
    Biedak po chwili szarpaniny stwierdził,że mamy go zostawić i sam wyjdzie z hali.Ale taczka była już koło niego i tak głupio,żeby pusta stała A na koniec mały pokaz pirotechniczny i totalnie zadymiona hala Pozdrawiam,e(L)o

Zostaw komentarz:

• pablos
    odpowiedział(a)
    Prezes Stoczniowca wywieziony na taczce!!!

Kibice gdańskiego Stoczniowca mieli dość ciągłej niepewności o losy swojej drużyny. Podczas piątkowego meczu z Unią Oświęcim przywieźli ze sobą taczkę, z mocnym postanowieniem wywiezienia na niej prezesa Stoczniowca, Marka Kosteckiego.

Była 5 minuta spotkania między Stoczniowcem i Unią, gdy na małej tafli hali Olivia nie wiadomo dlaczego rozległy się oklaski. Gdy zdezorientowani kibice próbowali zlokalizować źródło entuzjazmu, ujrzeli leżącego na taczce prezesa Stoczniowca, Marka Kosteckiego, wywożonego przez tłum kibiców w biało-niebieskich szalikach. Po burzy oklasków rozległy się okrzyki "Koniec z Kosteckim".

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Ale już za chwilę, za chwileczkę wrzucę jakieś podsumowanie połowy sezonu regularnego NHL
    Czekamy, czekamy

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Swoją drogą chyba pierwszy od kilku lat finał PP bez meczu Cracovia - Tychy.
    Tyszanie wygrywali PP w ostatnich czterech latach, ale tylko raz grali w finale z Cracovią.

Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Obie drużyny już pod koniec wyglądały marnie pod względem kondycyjnym, ale dzięki temu mogliśmy zobaczyć bardzo otwartą grę (zresztą przez cały mecz z obu stron dominowała ofensywa)
    Ja myślałem, że Sanok opadnie z sił w trzeciej tercji i będzie po zawodach - łapali zdecydowanie więcej kar i grali na 3 piątki, a Unia na 4. Widać, że są dobrze przygotowani kondycyjnie, bo nie ustępowali w tym elemencie w 3 tercji zawodnikom z Oświęcimia.

PS. Nie wiem jak wy, ale ja Snopka nie mogłem słuchać

Kilka fotek z Oświęcimia:

Zostaw komentarz:

• Tomereek
    odpowiedział(a)
    Rzeczywiście świetny mecz. Obie drużyny już pod koniec wyglądały marnie pod względem kondycyjnym, ale dzięki temu mogliśmy zobaczyć bardzo otwartą grę (zresztą przez cały mecz z obu stron dominowała ofensywa).
    Bardzo fajnie po dłuższym czasie było obejrzeć hokej, nawet na naszym krajowym poziomie. Wszystkie mecze tego turnieju stały na naprawdę wysokim poziomie i co najważniejsze wszystkim zespołom chciało się grać na maksymalnych obrotach. Fajnie, że Puchar Polski odzyskał swój prestiż

Zostaw komentarz:

• Z.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
    Prowadzę trochę monolog, ale co tam
    Hehe, no niestety tak na forum jest, że enbiej ma więcej fanów. Ale już za chwilę, za chwileczkę wrzucę jakieś podsumowanie połowy sezonu regularnego NHL

Zamieszczone przez baciek
    Zachęcam do oglądania hokeja Po nowym roku PLH wraca na antenę tvp - 7 stycznia transmisja meczu Cracovia - STS Sanok.
    pzdr
    I to jest najlepsza wiadomość.

Swoją drogą chyba pierwszy od kilku lat finał PP bez meczu Cracovia - Tychy.

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Prowadzę trochę monolog, ale co tam

Kto nie oglądał finału niech żałuje, mecz naprawdę kozak. Było wszystko - piękne bramki, ambitna walka, ostre starcia, doping

Wszystkie trzy mecze w turnieju finałowym zakończyły się dogrywką, co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie czołowych drużyn, walka o mistrzostwo w lidze będzie bardzo ciekawa.

Dzisiaj sanoczanie prowadzili po 11 minutach już 3-0 z gospodarzami i wydawało się, że łatwo wygrają, ale w połowie drugiej tercji było już 4-3 dla Unii.

Mam chyba złego informatora (na szczęście!), bo dziś już Malasiński pojawił się na lodzie

W dogrywce bezmyślne zachowanie Krajciego - gra bez kasku i kara, sanoczanie ładnie ustawili zamek i niezawodny Vozdecky strzelił bramkę decydującą o Pucharze, co jest największym sukcesem w historii sanockiego hokeja.

Na meczu obecna grupa kibiców STSu z flagą, jednak ciężko było przebić się z dopingiem przez prawie 3 tysiące kibiców gospodarzy.

Zachęcam do oglądania hokeja Po nowym roku PLH wraca na antenę tvp - 7 stycznia transmisja meczu Cracovia - STS Sanok.

pzdr
    Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
    bramki w dogrywce nie widziałem
    Ivićić pierdolnął nie do obrony z niebieskiej

edyta: a teraz czytam na hokej.net, że z tym Valusiakiem w Unii to niezły przekręt
    Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• gonzo(L)
    odpowiedział(a)
    Nikt nie oglądał?
    ja oglądałem Sanok-Tychy, bramki w dogrywce nie widziałem. Puścili reklamy to przełączyłem na inny kanał, po chwili z powrotem na mecz tylko że już po było

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Nikt nie oglądał?

No i w finale zagrają sanoczanie z Unią.

Tak jak mówił Laszkiewicz w wywiadzie - nie pamięta takiego turnieju finałowego, w którym spotkały się 4 najlepsze drużyny, tak jak w tym roku.

Obydwa mecze były wyrównane, o czym zresztą świadczy fakt, że kończyły się dogrywką. Tyszanie nieco przeważali, ale dobra gra Plaskiewicza i skuteczność w ataku zdecydowały a awansie STSu (obecnych było ok. 400 kibiców z Tychów).

W Unii zadebiutował Petr Valusiak, a dowiedział się, że może zagrać 10 minut przed meczem

Dzisiaj o 18 finał, transmisja od 17:45 w tvp sport.

PS. Nie mam dobrych informacji na temat kontuzjowanego napastnika STSu i reprezentacji Tomka Malasińskiego. Od miesiąca leczy stłuczoną nerkę, a wygląda na to, że jest duuużo gorzej z jego zdrowiem. Jako że info nieoficjalne nie będę pisał więcej, mam nadzieję, że się nie potwierdzi.

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj jest okazja żeby obejrzeć polski hokej na żywo - w tvp sport pokażą turniej finałowy Pucharu Polski. Dzisiaj półfinały:

O 16:05 GKS Tychy - STS Sanok

O 19:20 Unia Oświęcim - Cracovia

pzdr

Zostaw komentarz:

• Z.
    odpowiedział(a)
    W kadrze Ukrainy było wielu młodych zawodników, nie było to optymalny skład.
    A, to kicha. Liczyłem, że może to jakiś dobry prognostyk przed walką z Kazachstanem i Ukrainą właśnie o awans. W tej sytuacji trzeba będzie liczyć na wygraną z Estonią i męczarnie z Litwą i GB, czyli jedynie walka o spokojne utrzymanie..

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X