Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to po 2 meczach już wiemy, że walczymy o utrzymanie. Mecz o wszystko z Japonią w pt...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
      No to po 2 meczach już wiemy, że walczymy o utrzymanie. Mecz o wszystko z Japonią w pt...
      że tak po staropolsku powiem: "ja pie-rdole"

Komentarz

No to po 2 meczach już wiemy, że walczymy o utrzymanie. Mecz o wszystko z Japonią w pt...
        Wszystko na to wskazuje. Japończycy po 11 min. przegrywają z Koreą 0-3.

Myślałem, że przy odrobinie szczęścia powalczymy o awans - Słowenia, Austria czy Włochy to nie ogóry, ale w naszym zasięgu. Poza tym nasza kadra ostatnio naprawdę nieźle się prezentowała. Szkoda. Teraz najważniejsze, żeby nie spaść, bo to już byłby dramat.

Co ciekawe - istnieje prawdopodobieństwo, że tylko zwycięzca turnieju w Spodku awansuje do elity.

Komentarz

• Świetny mecz Polski

Za dużo kar w pierwszej tercji, a poza tym elegancko. Malaś z hat-trickiem, świetny w bramce Radzik. No i Wronka - gość jeszcze dwa lata temu śmigał w juniorach, a dziś jest pierwszoplanową postacią w kadrze

Komentarz

• Brawo, aż żałuję, że wybrałem siatkarski łomot (Lotos-Skra, Resovia-ZAKSA). Widziałem tylko jakiś odprysk z ujechanym ma maksa Radziszewskim po pierwszej tercji.
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
              Brawo, aż żałuję, że wybrałem siatkarski łomot (Lotos-Skra, Resovia-ZAKSA). Widziałem tylko jakiś odprysk z ujechanym ma maksa Radziszewskim po pierwszej tercji.
              Masz czego żałować

Dobrze weszliśmy w mecz - już na samym początku po ładnej akcji Zapała posłał bombę z niebieskiej i guma zatrzymała się na słupku. Chwilę później jednak wyszliśmy na prowadzenie - Malasiński zmienił tor lotu po uderzeniu z nadgara Droni. Jednak pierwsza tercja to za dużo kar - 6 (8?) minut. Poza tym straciliśmy Wajdę - po swojej stracie rzucił się pod strzał i dostał gumą w twarz - pewnie będzie złamana szczęka albo żuchwa.

Ogólnie Płachta trochę pomieszał w piątkach - do pierwszej za Kolusza przesunął Wronkę i młody zagrał zajebiście - imponował sprytem, szybkością, zapisał na swoim koncie dwa punkty za asysty.

Nie można tak było od początku? Widać po tym meczu, że awans był w naszym zasięgu...

Komentarz

• Widziałem jeszcze wlepienie nam kary za siódemkę na tafli - pod koniec pierwszej tercji. Błysnął wtedy w komentarzu Jobczyk czymś w rodzaju: "to przecież ciągle jeszcze początek meczu, głowy powinny myśleć".
                Up the Anchor!

Komentarz

• Heh, oprócz kary za "opóźnianie gry", ta jest najbardziej wkurwiająca. Co ciekawe jak Słoweńcy zmieniali w locie i też ich było 6 na lodzie, to sędziowie nie mogli się doliczyć.

Nic takiego błędu nie usprawiedliwia, ale pewnie Jobczykowi chodziło o to, że łatwiej o taką karę pod koniec meczu, gdy są nerwy i brakuje sił. Swoją drogą takie "sprasowanie" z bandą też odcina prąd

Komentarz

• Skumałem skrót myślowy Jobczyka, ale po prostu sam tekst wydał mi się przedni.
                    Przypomniało mi się jeszcze bardziej i absurdalne, i błyskotliwe "boks to nie szachy - tu trzeba myśleć" Papy Stamma.

Ten nasz hokej rzeczywiście da się teraz oglądać - zeszłoroczne i tegoroczne mecze finałowe play off naprawdę były super. No i dzienks dla "publicznej" (TVP Sport), że dość mocno weszli w ten sport, a Snopek i nawet Laskowski - wespół z Jobczykiem czy Stebleckim czy, od święta, Czerkawskim - w komentarzu dają radę.
                    Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                      Co ciekawe - istnieje prawdopodobieństwo, że tylko zwycięzca turnieju w Spodku awansuje do elity.
                      Od czego to zależy?

Komentarz

• Od tego czy Francja i/lub Niemcy spadną.

O ja pierdole - wystarczyło wygrać z Koreańcami i awans byłby prawie pewny :/
                        A tak - cóż pozostaje już pewne utrzymanie i matematyczne szanse na awans (wygrana w meczu Słowenii z Austrią w regulaminowym czasie + wygrana Włoch z Koreą po dogrywce)

Komentarz

• POLSKA - Austria 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Oglądałem tylko pierwszą tercję(więc się nie będę rozpisywał), która mogła się podobać, oprócz bramki to trafiliśmy w niej też w poprzeczkę).

Komentarz

A tak - cóż pozostaje już pewne utrzymanie i matematyczne szanse na awans (wygrana w meczu Słowenii z Austrią w regulaminowym czasie + wygrana Włoch z Koreą po dogrywce)
                            To nie jedyna opcja.

Podstawowym warunkiem jest nasze zwycięstwo z Japonią za 3 pkt.

Zwycięstwo Austrii za 3pkt i Włoch - awans Austrii i Polski (mała tabela - my +1, Włochy 0, Słowenia -1)

Na pewno trzeba trzymać jutro o 13 kciuki, żeby Korea nie wygrała z Włochami za 3 pkt.

Jeszcze wszystko możliwe, 2 miejsce Polski jest całkiem realne

Komentarz

• Tym bardziej dalej jestem pod "wrażeniem" tej porażki z Koreą i po prostu szkoda bo 2miejsce na prawdę wydawało się do zdobycia bez patrzenia na wyniki innych. Od kiedy oni w hokeja grają? To już bardziej Japonia mi tu pasuje. Nie żebym był jakimś ignorantem ale jakoś mi umknęli w świecie tej dyscypliny albo taka już pamięć na stare lata

Edit:
                              ...od kiedy grają w hokeja to oczywiście chodziło mi o Koreę a nie o naszych jakby co
                              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z drugim miejscem spokojnie . Teraz można tak napisać, jednak przed Mistrzostwami dwa zwycięstwa - z Austrią i Słowenią nie były takie pewne. Już na Mistrzostwach okazało się, że Austria, Korea, Polska, Włochy i Słowenia to podobny poziom (kolejność alfabetyczna).
                                Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

Pracuję...
                                X