Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• b.
    odpowiedział(a)
    Poratuje ktoś linkiem do dzisiejszego meczu z Litwą?

Ja ***** nie mogę znaleźć

Zostaw komentarz:

• Knyaz
    odpowiedział(a)
    Niestety Lokomotiv Yaroslavl odpadl w finale konferencji zachodniej PO KHL w 6 meczu. No coz, juz zaczeli sie kadrowe zmiane, co popieram, bo niektorze juz sie zasiedzieli w druzynie. Teraz trwa finalowe walki Salavat Yulaev-Atlant MO. Zobaczymy, kto bedzie mistrzem KHL w tym roku.

Dobra nowina jest to, ze wreszcie uzgodnili formalnosci HC Lev Poprad. Mam nadzieje ze oni wreszcie zagraja w KHL w sezonie 2011-2012. Oby tak dalej z powiekszeniem ligi.

Trzymamy kciuki za Polske, wierzymy w druzyne.

Zostaw komentarz:

• Z.
    odpowiedział(a)
    Mam nadzieje, że po pierwszych dwóch meczach zapewnimy sobie utrzymanie. No, a potem trzeba cudu. (Plus, że przed UKR mamy dzień przerwy, bo od lat nasza zmorą jest przygotowanie fizyczne, gorzej, że tuż po UKR gramy z KAZ, obawiam się, ze w 3 tercji grubo nami pozamiatają). No, a potem mecz o nic z GB.

Generalnie obstawiam tak:

POL - EST 6-0
    POL - LIT 4-1
    POL - UKR 1-4
    POL - KAZ 1-2
    POL - GB 3-2

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj Wiktor Pysz ogłosił skład na mistrzostwa świata 1 dywizji:

BRAMKARZE:
    Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) 48A
    Przemysław Odrobny (Ciarko KH) 22A

OBROŃCY:
    Jarosław Kłys (Aksam Unia) 100A - 7 goli
    Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 51A - 1 gol
    Patryk Wajda (Comarch Cracovia) 19A - 2 gole
    Paweł Skrzypkowski (Stoczniowiec) 19A
    Paweł Dronia (Ciarko KH) 27A - 2 gole
    Michał Kotlorz (GKS Tychy) 16A - 1 gol
    Rafał Dutka (MMKS Podhale Nowy Targ) 28A - 3 gole

NAPASTNICY:
    Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia) 163A - 68 goli*
    Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia) 42A - 9 goli
    Damian Słaboń (Comarch Cracovia) 181A** - 44 gole
    Mikołaj Łopuski (Comarch Cracovia) 53A - 24 gole
    Filip Drzewiecki (Stoczniowiec Gdańsk) 41A - 3 gole
    Krzysztof Zapała (Ciarko KH Sanok) 32A - 10 goli
    Krystian Dziubiński (Ciarko KH Sanok) 24A - 1 gol
    Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie) 49A - 10 goli
    Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie) 24A - 1 gol
    Jakub Witecki (GKS Tychy) 8A - 1 gol
    Jarosław Rzeszutko (Amiens, Francja) 23A - 6 goli
    Marcin Kolusz (MMKS Podhale Nowy Targ) 60A - 10 goli
    Tomasz Kozłowski (KH Zagłębie Sosnowiec) 11A - 2 gole

* - 4. miejsce w historii za Andrzejem Zabawą (99 goli), Wiesławem Jobczykiem (8 i Walentym Ziętarą (70)
    ** - 4. miejsce w historii za Henrykiem Gruthem (240 meczów), Jerzy Potzem (191) i Sebastianem Gonerą (18

MECZE POLAKÓW (transmisje w Polsat Sport):
    17.04 z Litwą (17:00 czasu lokalnego)
    18.04 z Estonią (13:30)
    20.04 z Ukrainą (20:30)
    21.04 z Kazachstanem (17:00)
    23.04 z Wlk. Brytanią (16:00)

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Nie ma ciągłości ani jakiejś szczególnej pracy z wychowankami.
    Do tej pory było z tym bardzo słabo (tak jak piszesz), ale w Sanoku rusza praca z młodzieżą:

Klub Hokejowy Sanok zaprasza wszystkich chętnych chłopców trenujących hokej na lodzie z roczników 1995 i 1996 do udziału w mini „campach” kwalifikacyjnym do drużyny Juniorów Młodszych na sezony 2011/2012/2013/2014.

W sezonach 2011/2012/2013/2014 drużyna ta będzie uczestniczyć w rozgrywkach ligowych na Słowacji (gwarantowane 48 meczów w sezonie). W każdym sezonie planowany jest także udział w 3-4 turniejach.

Pierwszy z „campów” odbędzie się w dniach 11 – 13 marca 2011 roku i połączony będzie z meczami ze słowackimi drużynami klubowymi. Drugi odbędzie się w dniach 11 – 13 kwietnia 2011 i połączony będzie z udziałem w dniach 15-17 kwietnia 2011 roku w turnieju Riga Cup U-16 (Łotwa http://www.eitc-tournaments.com/) z udziałem 24 drużyn z Łotwy, Szwecji, Finlandii, Rosji, Anglii, Litwy (gwarantowane 7 meczów). KH Sanok zapewni na czas „campów” opiekę wychowawczą oraz umożliwi zakwaterowanie i wyżywienie wszystkim uczestnikom po preferencyjnych cenach.

Planowane jest, że w trakcie trwania sezonu zawodnicy drużyny JM uczęszczać będą do Liceum Ogólnokształcącego lub Gimnazjum do klas ze specjalnym tokiem nauczania, podporządkowanym rozgrywkom ligowym i turniejowym. Zawodnicy spoza Sanoka zostaną zakwaterowani w hotelu pod opieką mieszkających tam trenerów.
    Trenerami drużyny będą Jozef Skokan (między innymi mistrzostwo Słowacji z grupami młodzieżowymi SKP Poprad i praca z reprezentacją Słowacji U-16 i U-17), mgr Krzysztof Ząbkiewicz, trener grup młodzieżowych w KH Sanok oraz Martin Klempa (aktualnie bramkarz SKP Poprad, wcześniej reprezentacji Słowacji i ligi rosyjskiej), który będzie odpowiadał głównie za szkolenie bramkarzy.

Okres przygotowawczy do sezonu 2011/2012 rozpocznie się 18 lipca od obozu letniego. Od 27 lipca treningi odbywać się będą na lodzie hali Arena Sanok. W sierpniu 2011 rozegranych zostanie

5 meczów towarzyskich z drużynami słowackimi oraz cztery mecze w ramach „V Sanok Hokej Festival” z udziałem drużyn ze Słowacji, Białorusi, Ukrainy i Węgier. Na przełomie sierpnia i września planowany jest udział drużyny w turnieju w Montrealu. Przy akceptacji sztabu szkoleniowego najlepsi zawodnicy w trakcie sezonu będą mieli możliwość odbywania okazjonalnych treningów z I drużyną Ciarko KH Sanok.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Krzysztofem Czechem, telefon: 601933933
    Co do wczorajszych meczy to Cracovia chciała chyba pokazać, że wysokie zwycięstwa z Zagłębiem nie były przypadkowe, a słychać głosy że Jastrzębie skupi się na walce o brązowy medal. Kto wie, zwycięstwo naprawdę przekonujące, zobaczymo jutro czy Jastrzębie poddało walkę o finał.
    Ja nie wierzyłem w to co widzę oglądając wczorajszy mecz. Jastrzębie prezentowało się beznadziejnie pod każdym względem, grali jak juniorzy. A Cracovia widać b. dobrze przygotowana do PO, w takiej formie + z bonusami każdy inny wynik niż mistrzostwo będzie dla mnie sensacją.

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    W tym momencie mocno spóźniony post.
    Zaczynając od bonusów to uważam, że bonus na tym etapie powoduje duża przewagę, w mojej opinii bonus plus wygranie pierwszego meczu praktycznie rozstrzyga rywalizację.

Mam nadzieję, że zarówno Sanok jak i całą reszta utrzymają w kolejnym sezonie poziom sportowy. I tak nie jest najwyższy, jeszcze teraz bliżej do rozwiązania ligi niż do sukcesów. STS, Unia muszą utrzymać czołowych zawodników, bo inaczej czeka ich budowa drużyny od nowa. Nie ma ciągłości ani jakiejś szczególnej pracy z wychowankami.

Co do wczorajszych meczy to Cracovia chciała chyba pokazać, że wysokie zwycięstwa z Zagłębiem nie były przypadkowe, a słychać głosy że Jastrzębie skupi się na walce o brązowy medal. Kto wie, zwycięstwo naprawdę przekonujące, zobaczymo jutro czy Jastrzębie poddało walkę o finał.
    Druga para to zwycięstwo Tychów i jeśli Unia nie wygra co najmniej jednego z dwóch meczy u siebie to będzie szybki koniec.
    Na koniec raz jeszcze o b. to te bonusy wszystko popsuły.

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Tak na szybko. Później/jutro odniosę się do postów. Bonusy, nie wiem kto i po co to wymyślił, ale cytując zabija to ducha sportu. Podobnie jak wybieranie przez zespoły z miejsc 1-3 przeciwnika w Play - offach. Się wzorują bodajże na Szwajcarii czy tam Szwecji plus wymysły Czerkawskiego, żeby modnie było. Od zawsze grały zespoły 1-8, 2-7, 3-6, 4-5, na przykład do 4 zwycięstw (ewentualnie 3 pierwsza rundę), gdzie 1,4,5,7 mecz u tego kto wyżej w tabeli. Prosto i skutecznie.

Zostaw komentarz:

• Z.
    odpowiedział(a)
    Miałem okazję oglądać ostatnie 7 minut 3 tercji Jastrzębie - Sanok (2-1). Wiadomo, że to bardzo krótko, ale muszę przyznać, że było naprawdę ok. Lepiej to się oglądało niż mecze kadry. Wyrównany, w dość szybkim tempie, oczywiście typowe problemy z założeniem zamka, ale i tak byłem pod wrażeniem.

Zlikwidować bonusy!

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Jednak nie dali rady. Choć wynik na styku i Sanok długo walczył o przedłużenie szans, dwóch bramek z wycofanym bramkarzem nie udało się zdobyć.
    No jak dla mnie to Sanok był nawet lepszy. Zawalił trochę Vozdecky, który najpierw nie strzelił sam na sam (ale był faulowany przez Danieluka), a później nie wykorzystał karnego. Bardzo dobrze po raz kolejny bronił Kosowski. Potwierdza, że zasługuje na grę w kadrze. A Sanok nie ma szczęścia do bramkarzy w play-off - w 2 z 5 meczów konieczna była zmiana ze względu na szmatę. Z tego co pamiętam, to tylko w Krakowie w zasadniczym doszło do zmiany bramkarza - Rączkę zmienił Plaster i od tego czasu wskoczył na stałe do bramki. Wcześniej bodaj bronili na zmianę - Plaster u siebie, a Rączka na wyjazdach.

Jak dla mnie zupełnie niepotrzebne te bonusy, zabija to trochę ducha sportu. Wystarczającym "bonusem" było to, że drużyna, która była wyżej w tabeli po zasadniczym miała jeden mecz u siebie więcej.

Tak ogólnie to Sanok długo był w czwórce, fatalny styczeń, gdy praktycznie cała drużyna była chora na grypę i dostawali wpierdol od każdego, niesłuszna kara 6 meczów dyskwalifikacji dla Vozdecky'ego (co prawda zatrudnili wówczas na miesiąc Korhona, ale to nie ten sam poziom), kontuzja Malasińskiego - to wszystko złożyło się na to, że wypadli z najlepszej czwórki właśnie kosztem JKH.

Zobaczymy, jak będzie w przyszłym sezonie, czy uda się zatrzymać Gruszkę i Dziubińskiego, którzy bodaj są tylko wypożyczeni i czy uda się jeszcze wzmocnić. Pieniądze są ogromne, myślę, że sponsorzy się nie wycofają z finanansowania, tym bardziej, że na mecze przychodzi średnio około 2000 ludzi i jest to zdecydowanie najwyższa frekwencja w Polsce. Sezon nie całkiem stracony, przecież zdobyli Puchar Polski, ale apetyty były też na medal w lidze.

Co do Jastrzębia - gratulacje za awans, jest to największy sukces w historii klubu. Życzę im wygranej z Cracovią i awansu do finału. Wielka szkoda, że przegrali w 4 rundzie u siebie 2-3, bo udało im się wygrać w Krakowie jeden mecz. Gdyby nie ta porażka u siebie, Cracovia nie miałaby bonusu. Rywalizacja jednak będzie ciekawa i wcale Cracovii nie będzie tak łatwo - w zasadniczym wszystkie mecze pomiędzy JKH a Cracovią kończyły się różnicą jednej bramki.

Nie wiem jak z innymi z tej piątki, ale z Kralem przedłużyli już kontrakt na następny sezon. Niby dziadek, bodajże 39 lat, ale gość zdecydowanie daje radę.
    Zdecydowanie daję radę - 31 bramek i 45 asyst (a ma już 40 lat, w tym roku skończy 41). Jak z kontraktami pozostałych z pierwszej piątki nie wiem, ale Lipinie się kończy po tym sezonie i negocjują przedłużenie.

Btw. - transmisje PLH w tvp sport:

19.02 18:15 Comarch-JKH GKS
    21.02 18:00 Aksam Unia-GKS Tychy
    22.02 17:30 JKH GKS -Comarch
    25.02 18:00 GKS Tychy-Aksam Unia

Pzdr

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
    Ale oczywiście, że szmata Bramkarz nie ma prawa puścić strzału z tercji obronnej rywala. Tak jakby w piłce nożnej bramkarz puścił strzał zza połowy. Tyle, że bomba Bakrlika była naprawdę potężna i chwała mu za to Myślę, że ta bramka zdecydowała o losach meczu, podobnie jak to, że Szarotki obroniły się pod koniec pierwszej tercji grając 3 na 5.
    Mogę się tylko zgodzić . Uderzenie naprawdę mocne, co ważniejsze celował w bramkę. Później ktoś inny też tak próbował . Tak, też uważam że ta bramka zdecydowała o losach meczu.
    Co do przewag to dopiero we wczorajszym meczu Unia wykorzystała przewagi, wcześniej mieli problem w ogóle do tercji wjechać i założyć zamek.

Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
    A co do dziesiejszego meczu - Jastor nie był zdobyty przez pierwsze 3 rundy, w 4 nieznacznie wygrali tam tyszanie i Cracovia.

Ogólnie JKH i STS to drużyny własnego lodowiska (sanoczanie też na Arenie długo byli niepokonani) i w tej rywalizacji kluczowy jest ten bonus na korzyść Jastrzębia.

Pierwsza piątka JKH robi wrażenie - Kral, Danieluk i Lipina mają już łącznie prawie 200 pkt w kanadyjskiej

Wierzę jednak, że sanoczanie, którzy stoją już pod ścianą dadzą z siebie wszystko i będzie ciekawy mecz. Ciekawe, na kogo w bramce postawi Jancuska - w zasadniczym bronił Plaster, ale wypadł po pierwszym meczu w Jastrzębiu i Rączka bronił bardzo dobrze w Sanoku (w drugim meczu zaliczył zresztą shout-out), ale wczoraj znów się nie popisał i zmienił go Plaskiewicz. Jak dla mnie pewniejszy jest Plaster, no ale zobaczymy.

Pzdr
    Jednak nie dali rady. Choć wynik na styku i Sanok długo walczył o przedłużenie szans, dwóch bramek z wycofanym bramkarzem nie udało się zdobyć.

Wybrał Plaskiewicza, ale długo nie pobronił . W zasadzie bronili obaj .

Nie wiem jak z innymi z tej piątki, ale z Kralem przedłużyli już kontrakt na następny sezon. Niby dziadek, bodajże 39 lat, ale gość zdecydowanie daje radę. 200pkt i nie wiem czy zdarzył się mecz żeby któryś z nich bramki nie strzelił.

Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Co do bramki nie zgodzę się - szmata jak jasny ****. Żadne tam zapożyczone od komentatora przebicie parkanów. Krążek wystrzelony z własnej tercji i bramkarz miał wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do obrony. Zlekceważył strzał, krążek ponoć podskoczył przed parkanem i klops.
    Ale oczywiście, że szmata Bramkarz nie ma prawa puścić strzału z tercji obronnej rywala. Tak jakby w piłce nożnej bramkarz puścił strzał zza połowy. Tyle, że bomba Bakrlika była naprawdę potężna i chwała mu za to Myślę, że ta bramka zdecydowała o losach meczu, podobnie jak to, że Szarotki obroniły się pod koniec pierwszej tercji grając 3 na 5.

A co do dziesiejszego meczu - Jastor nie był zdobyty przez pierwsze 3 rundy, w 4 nieznacznie wygrali tam tyszanie i Cracovia.

Ogólnie JKH i STS to drużyny własnego lodowiska (sanoczanie też na Arenie długo byli niepokonani) i w tej rywalizacji kluczowy jest ten bonus na korzyść Jastrzębia.

Pierwsza piątka JKH robi wrażenie - Kral, Danieluk i Lipina mają już łącznie prawie 200 pkt w kanadyjskiej

Wierzę jednak, że sanoczanie, którzy stoją już pod ścianą dadzą z siebie wszystko i będzie ciekawy mecz. Ciekawe, na kogo w bramce postawi Jancuska - w zasadniczym bronił Plaster, ale wypadł po pierwszym meczu w Jastrzębiu i Rączka bronił bardzo dobrze w Sanoku (w drugim meczu zaliczył zresztą shout-out), ale wczoraj znów się nie popisał i zmienił go Plaskiewicz. Jak dla mnie pewniejszy jest Plaster, no ale zobaczymy.

Pzdr

Zostaw komentarz:

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Oglądałem, podobnie jak poprzedni mecz w Nowym Targu.
    Jutrzejszy mecz jakiś nieciekawy. Jeśli nic nie pomyliłem Jastrzębie jeszcze u siebie nie przegrało, a dzisiejsze 6:0 skromne nie było .

Co do dzisiejszego meczu zgodzę się z nastawieniem. Jedni olali, drudzy po prostu mają charakter i nie odpuszczają do końca .
    Co do bramki nie zgodzę się - szmata jak jasny ****. Żadne tam zapożyczone od komentatora przebicie parkanów. Krążek wystrzelony z własnej tercji i bramkarz miał wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do obrony. Zlekceważył strzał, krążek ponoć podskoczył przed parkanem i klops.

Wracając do poprzedniego posta i komentatora. Swoją uważną analizą, celną ripostą i oceną sytuacji potrafi zmiażdżyć . To co napisałeś, albo inne nowinki kilka razy w meczu i ja się zastanawiam czy on zna przepisy, albo chociaż wie jaką dyscyplinę komentuje .
    Ostatnio edytowany przez Adrian; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Nikogo tu nie interesuje PLH?

Dziś w transmitowanym przez tvp sport meczu Unia przegrała z Podhalem 3-6. Mecz bardzo ładny, ambitnie grająca młodzież z Nowego Targu pokonała oświęcimian, którzy przeszli obok meczu myśląc, że sam się wygra. (zresztą słychać było gwizdy i okrzyki Unia grać, ***** mać! z trybun)

Bramka Bakrlika niesamowita - strzelił potężnie z tercji obronnej (prawie 50m), a krążek przebił parkany Witka i wpadł do siatki Podhale grało wówczas w osłabieniu. Stan rywalizacji 3-2 dla Unii, jutro kolejny mecz w Oświęcimiu.

Do półfinału awansował dziś GKS Tychy, który wygrał 3-2 ze Stoczniowcem - decydującą bramkę strzelili 23 sekundy przed końcową syreną. Tyszanie czekają na zwycięzcę rywalizacji Unia-Podhale.

W najciekawszej parze JKH Jastrzębie rozbiło dziś sanoczan 6-0. Liczna delegacja fanów STSu (w zeszłym tygodniu stawiło się ich 250 na Jastorze) oglądała fatalną grę zawodników z Sanoka. Stan rywalizacji: 3-2 dla jastrzębian.

Jutro o 20:15 transmisja w tvp sport meczu JKH-STS, choć wątpie, że kogoś to interesuje
    Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Ogląda ktoś? Snopek miażdży

Najpierw stwierdził, że skoro jest niecałe 2 min do końca tercji, a analiza wideo czy padła bramka się przedłuża to najlepiej byłoby, gdyby hokeiści zjechali do szatni, a te 2 minuty doliczyć do 2 tercji

Gdy sędzia wyjechał i pokazał na środek, powiedział, że jednak nie ma gola

nojapierdole

Zostaw komentarz:

• b.
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj zaczyna się faza play-off w PLH - w związku z tym będą transmisje w tvp sport.

Dziś o 17:30 GKS Tychy - Stoczniowiec

W piątek o 19:15 Podhale - Unia

Jak ktoś nie ma tvp sport można oglądać na necie na stronie itvp.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X