Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Xth Zobacz posta
    A ja mam takie pytanko organizacyjne dla osób, które były na którymś z meczów.
    Jadę na Polska Węgry i pewnie zaliczę drugi mecz ten o 16. Jest jakaś szansa na zjedzenie czegoś sensownego na tej hali lub w okolicy?
    na hali typowy dla tego typu imprez jadłospis czyli hot-dog, zapiekanka, jakieś chipsy i nachosy. Wszystko w 'odpowiednich' cenach oczywiście. Za to w niewielkiej odległości od hali (5-10 min. spaceru) masz centrum handlowe M1, oraz Plaza (za Decathlonem). Tam nie powinno już być problemu w ogarnięciu dobrej szamki.

Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
    Transmisja jutrzejsza telewizyjna tylko w TVP SPORT?
    Raczej tak.

wracając do meczu z Kazachstanem. Jestem pełen podziwu gry naszych hokeistów. Drużyna skazywana na pożarcie bardzo dzielnie stawiała czoła wyżej notowanemu rywalowi. Przy odrobinie szczęścia udałoby się doprowadzić do dogrywki. Podzielam opinię z postów powyżej, że bramkarze na tym turnieju nie sa najmocniejszym ogniwem. Odrobny w meczu z Włochami spisywał się bez zarzutu. Ale już te farfocle między parkanami podczas gry z Ukrainą rzucają cień na jego postawę. Radziszewski też nie rozgrywa jakichś oszałamiających zawodów. Jednak jestem dobrej myśli. Jeżeli podejdą do dzisiejszego meczu tak jak do spotkania z Kazachstanem to jestem spokojny. No chyba, że ich trema zeżre bo zapowiadany jest komplet publiczności i rekord frekwencji na meczu hokejowym w Polsce (coś 13-14 tys, w tym 3 tys. Madziarów). Wczoraj na sektorze w Chorzowie dowiedziałem się, że kilka mordek od Nas wybiera się na mecz z Węgrami....zatem do wieczora

tu jeszcze takie coś: http://hokej.net/pl/news,artykul,8,3...a---wegry.html
    Ostatnio edytowany przez FCB; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Awans jednak nie dla nas, ale trzecie miejsce przed turniejem każdy wziąłby w ciemno. Osobiście spodziewałem się wyższego poziomu u innych drużyn. Najbardziej szkoda pierwszego meczu z Włochami bo byli jak najbardziej do ogrania. Możemy sobie też gdybać, co by było gdyby grał Dronia i Borzęcki, a zamiast Galanta i Kalinowskiego np Kapica i Guzik. Turniej na plus i dobrze, że za rok zagramy na tym samym poziomie. Swoją przygodę z reprezentacją skończył Leszek Laszkiewicz i ciekaw jestem czy Płachta powoła na kolejne MŚ ewentualnych "przebierańców".

Komentarz

• Pewnie Raszka na bramce.
        Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
          Pewnie Raszka na bramce.
          Być może dostępni będą jeszcze Pietrus,Cichy czy Williams jeśli zdecydują się na dalszą grę w PLH.

Komentarz

• Tylko czy tędy droga?

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
              Tylko czy tędy droga?
              Na to pytanie będzie musiał odpowiedzieć sztab szkoleniowy i związek hokejowy. Później trzeba sobie powiedzieć, gdzie chcemy być za kilka lat i na jakim poziomie występować. Biorąc pod uwagę liczbę hokeistów w Polsce oraz jakość szkolenia to o progres będzie ciężko, tym bardziej, że konkurencja korzysta z "przebierańców".

Komentarz

• Ależ te Ruskie są bezradne wobec Kanadyjczyków, ciekawe czy chociaż honorową strzelą.
                Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• Upokorzenie i kompromitacja kacapów.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• To co zrobili Kandajczycy w tym turnieju, przechodzi ludzkie pojęcie. 66 bramek w 10 meczach, 1 bramka stracona w całej fazie pucharowej
                    W pełni zasłużony tytuł.

Komentarz

• Ktoś wie coś więcej odnośnie organizacji mistrzostw w przyszłym roku?
                      Podobno Polska znów dostała organizację, ale PZHL zapomniał zarezerwować halę na ten termin

Komentarz

• Podobno chcą zorganizować Mistrzostwa najwyższej grupy w roku 2026. W międzyczasie zmiana daty w przyszłorocznego 1A, i nieogarnięcie rezerwacji tłumaczą tym, że hala jest już w tym zmienionym terminie zajęta. I dodatkowo chcą mieć na rok 2026 dwie sprawdzone hale . Rozważają jeszcze Łódź, Trójmiasto i Katowice. Jednym słowem - burdel jak zawsze, niech pojadą do Czech na korepetycje.

Komentarz

• Napiszę nieco jaśniej bo Adrian trochę chaotycznie to opisał. W przyszłym roku ponownie dostaliśmy organizację MŚ 1A (kwiecień). W krakowskiej Arenie brak wolnych terminów dlatego albo się dogadają i poprzesuwają imprezy albo inna hala. Rozważają Atlas Arenę w Łodzi, Ergo w Sopocie oraz Spodek.

Dodatkowo PZHL planuje w 2026 roku zorganizować MŚ Elity. Do tego potrzebne dwie hale ale to melodia przyszłości.
                          Za rok MŚ najlepszych w Rosji więc daleko. Teraz plułem sobie w brodę bo do Ostrawy mam 70km ale jakoś się nie ogarnąłem. W 2019 roku Elita zagra na Słowacji i wtedy trzeba będzie już pomyśleć nad jakimś wypadem. W przyszłym roku w lutym Polacy zagrają na turnieju Euro Hockey Ice Challenge na Węgrzech. Po tegorocznym meczu Polska-Węgry na MŚ mam apetyt spędzić kilka zimowych dni w Budapeszcie.

P.S. Wczoraj Kanadyjczycy odprawili ruskich z kwitkiem. Mecz, bramki, tempo gry poezja. Zjazd Kacapów do szatni przed dekoracją i hymnem dla Mistrzów Świata - żenada.
                          Ostatnio edytowany przez FCB; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Planować na 2026 to sobie mogą. Najpierw niech awansują

Komentarz

• Chyba nie muszą awansować. Z tego co kojarzę to federacja nie jest szczególnie uczulona na to, aby gospodarz był w elicie.

Abstrahując od tego, że dobrze by było
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• A tymczasem w piątek ma dojść do rozmów na temat połączenia dwóch katowickich klubów czyli GKSu i Naprzodu Janów. Miejscy decydenci są entuzjastycznie nastawieni do budowy jednego mocnego klubu. Ciekaw jestem co na to fani. Wiadomo nie od dziś, że na Naprzód uczęszcza ekipa fc Ruchu z Nikiszowca jak i innych niebieskich dzielnic ze stolicy Górnego Śląska. Czy nie dopuszczą do połączenia czy po prostu oleją nowy twór i wyłożą lachę

Komentarz

Pracuję...
                                X