Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
    czy jest już gdzieś jakieś info odnośnie biletów na kwietniowe MŚ w Krakowie?
    http://pzhl.tv/mecz-polakow-zobaczys...-juz-od-16-zl/

Komentarz

• Dzisiaj o 13-tej ruszyła sprzedaż biletów na kwietniowe MŚ. Jeśli ktoś chce się wybrać to lepiej się pospieszyć z rezerwacją bo bilety na mecze Polaków schodzą jak ciepłe bułeczki. Trzeba się już trochę nagimnastykować aby znaleźć fajne miejsca z dobrą widocznością i kilkoma krzesełkami obok siebie jadąc większą ekipką na mecze weekendowe. Na mecze w tygodniu jest jeszcze nieco więcej wejściówek. Poniżej link do kupna:

http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=o&oid=1139
      Ostatnio edytowany przez FCB; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No to w PHL ruszyły PlayOffy. Kogo typujecie do mistrzostwa? Trzeba przyznać, że sezon zasadniczy wyrównany. Jastrzębie, Sanok i Tychy w czubie tabeli z różnicą kilku punktów. Nie tak jak ostatnie lata wstecz gdzie pierwsza drużyna miała kilkanaście pkt nad następnymi. Góra się wyrównała i o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. W Krakowie pierwsza niespodzianka gdzie Podhale pokonało po karnych Pasy. W pozostałych meczach bez zaskoczenia. Choć Tyscy nie mieli łatwo z Unią

Komentarz

N\\ Kogo typujecie do mistrzostwa? \
          Jastrzębie tą bramką kilkanaście sekund przed końcem meczu z Sanokiem zyskało solidny handicap

myślę, że ćwierćfinały Sanoka i Jastrzębia zakończą się w 3 meczach, choć w Opolu i przy dobrej formie Murraya może być ciekawie

co do derbów Tychy - Unia raczej tyscy większych problemów mieć nie będą, chociaż stawiam że Unia w końcu pokona GKS i nie będzie łatwego 3:0

najciekawsza para to Craxa - Podhale, niby krakusy faworytem, ale już wczoraj miła niespodzianka i wygrana Górali stawiam na 3:2 dla Szarotek

coś więcej na temat półfinałow bedzie mozna napisać po 1/4 ale na dziś postawiłbym na finał Jastrzębie - Sanok

Komentarz

• W ćwierćfinałach nie przewiduję niespodzianek choć wczorajszą porażką Cracovia mocno skomplikowała sobie sprawę awansu. W dogrywce byli drużyną dużo lepszą, a w jaki sposób Pasiut nie trafił do pustej bramki to chyba tylko on sam wie. W tej rywalizacji stawiam na 3-2 dla Krakowa. W innych parach każdy inny wynik niż szybkie 3-0 będzie niespodzianką, ale jak wiemy to tylko sport i wszystko zostanie zweryfikowane na lodzie.

W finale chciałbym zobaczyć Cracovie z Sanokiem, co jednak wydaje się mało prawdopodobne.

Zapomniałem dodać, że dzisiejsze spotkanie z Krakowa można zobaczyć w tvpsport.
            Ostatnio edytowany przez Biały kruk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Biały kruk Zobacz posta
              W ćwierćfinałach nie przewiduję niespodzianek choć wczorajszą porażką Cracovia mocno skomplikowała sobie sprawę awansu. W dogrywce byli drużyną dużo lepszą, a w jaki sposób Pasiut nie trafił do pustej bramki to chyba tylko on sam wie. W tej rywalizacji stawiam na 3-2 dla Krakowa.
              no to 2-0 dla Podhala

lubię to

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                no to 2-0 dla Podhala

lubię to
                Ciężko będzie teraz Cracovii wrócić do gry, ale jak się nie wykorzystuje wielu wyśmienitych sytuacji(druga tercja) pod bramką przeciwnika to stan rywalizacji wygląda tak, a nie inaczej.

Mimo wszystko przyjemnie się ogląda młodych wychowanków Podhala, którzy dają z siebie 120%, a do tego mają najbardziej ogarniętego trenera(IMO) wywodzącego się z Polski.

Komentarz

• No i pierwsza seria gier za nami. Niespodzianką na pewno awans Podhala choć rozstrzygnięcie trzeciego meczu pod stołem mocno kontrowersyjne. Nie do końca znam przepisy o występie młodzieżowców czy Polaków ale wydaje mi się, że wszystko powinna weryfikować tafla. Unia w pierwszym meczu u siebie też nawiązała walkę. W drugim spotkaniu w Oświęcimiu też nie zabrakło wiele. No ale na ten czas nie ten skład, nie ta kasa. W półfinałach ciekawie zapowiada się rywalizacja sanocko-tyska i pojedynki Danton-Bagiński, którzy mają sobie wiele do udowodnienia i nie tylko na tafli ale także w sądzie. W drugiej parze mimo Podhala na fali jednak sądzę, że awansuje GKS Jastrzębie.

e: swoją drogą na fajną fotę się natknąłem: https://pbs.twimg.com/media/B_fxoDCUgAAgAqL.jpg:large

Komentarz

Nie do końca znam przepisy o występie młodzieżowców czy Polaków ale wydaje mi się, że wszystko powinna weryfikować tafla.
                    W składzie musi być co najmniej 4 młodżieżowców, muszą to być Polacy i każdy z nich (poza rezerwowym bramkarzem) musi wyjść chociaż raz na lód. W kadrze Cracovii było ich tylko 2. Dobrze się stało, bo Cracovia zabija polski hokej brakiem szkolenia młodżieży. Śmieszne tłumaczenie, że 2 młodych złapało kontuzję, co oni tylko 4 mają?

Chociaż zawsze chujowo, jak rywalizacja rozstrzyga się przy zielonym stoliku, poza tym nie do konca zgodnie z przepisami.

Komentarz

• oglądał ktoś Tychy-Sanok? co tam się działo, że Sanok 125 minut kar?

widzę,że Konopka w formie, już karę meczu złapał

Komentarz

• całości nie oglądałem ale tu masz wszystko w miarę jasno opisane:
                        http://hokej.net/pl/news,artykul,5,3...zan-wideo.html
                        w artykule video ze skrótem meczu, a poniżej stanowisko Sanoczan:
                        http://hokej.net/pl/news,artykul,5,3...oraz-pzhl.html

Komentarz

• czytałem właśnie na interii "Nawalanka spod remizy zamiast hokeja"

Fryczer strzelił focha i grał bez bramkarza, a sędziów na konferencji nazwał bydlętami i idiotami

myślałem,że ktoś oglądał i obiektywnie się wypowie, czy naprawdę hokeiści z Sanoka jeździli za Tyskimi tylko po to, żeby im przyjebać i podjeżdżali pod boks proponując solówki

a tak na poważnie to ciężko będzie miał Sanok bez Konopki, Williamsa i Hogga, którzy nie zagrają w środę po karze meczu

Komentarz

• rozmawiałem z kilkoma kumplami oglądającymi mecz i przyznali, że Sanok wiadomo, w prowokacyjnym stylu ale 3 bójki gdzie Tyscy również nie byli bierni i kara dla zawodników GKS to 2+2, a dla Sanoczan kara meczu. To jest trochę niezrozumiałe bo przed kolejnym starciem znacznie osłabia drużynę z Sanoka

Komentarz

• Tychy w finale
                              Ktoś znający się na hokeju może powiedzieć kto faworytem w finale z Jastrzębiem ?

Komentarz

• raczej Tyscy. W półfinale z Sanokiem zrobili na prawdę dobrą robotę. Jastrzębie niby zakończyło sezon zasadniczy na pierwszym miejscu ale potem doszły jakieś zawirowania finansowe itp. Para wyrównana ale myślę, że wygrają tyscy.

Komentarz

Pracuję...
                                X