Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hokej na lodzie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ukraina wygrywa po dogrywce z Holandią, a więc też nie prezentują się najlepiej. W sobotę jak to zwykle bywa w meczach o wszystko skończy się jak zawsze. Mam nadzieję, że w bramce stanie Kosowski bo Odrobny to obecnie żałosny poziom, a swoją drogą ciekawe czemu zrezygnowali z Radziszewskiego, który miał rewelecajną formę w play-off(choć mnie taka decyzja cieszy niezmiernie i on nigdy nie powinien występować w koszulce z godłem narodowym na piersi).

Komentarz

• Zamieszczone przez Biały kruk Zobacz posta
      W sobotę jak to zwykle bywa w meczach o wszystko skończy się jak zawsze
      I nie zmienia się nic...

Komentarz

• a jak zapatrujecie się na play offy w nhl?
        sezon zasadniczy ma się ku końcowi więc może garstka przemyśleń?po początkowych dziwnych wynikach sytuacja na koniec się ustabilizowała. nie można bez echa przejść obok gry Blackhawks w przekroju całego sezonu i mooocnej końcówki Capitals. Ciekaw jestem jak sobie poradzą dalej Islanders i Wild. Cały czas trzymam kciuki za Ducks, jednak nie zdziwię się jeśli maszyna pt. Pingwins zacznie trybić (powrót Crosby'ego+ dobrze grający nowi zawodnicy...).
        Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
        Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
        Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
        Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Komentarz

• W cieniu piłki w Szwecji i Finlandii odbywają się Mistrzostwa Świata. Dziś rozegrano półfinały i w finale zagrają Szwecja i ..... Szwajcaria (!)
          Szwajcarzy ojebali wszystkich po kolei. W grupie Szwecję, Kanadę, Czechy, Słowenię, Danię, Norwegię i Białoruś. W ćwierćfinale Czechów, a w półfinale przed chwilą USA.

Finał jutro o 20:30 na tvp sport

Komentarz

• Polska liga coraz bliżej nhl! rok temu w Sanoku grał Wojtek Wolski, a teraz, podobnie jak w najlepszej lidze świata szykuje się coś na wzór lockautu

a tak na poważnie to dziadostwa ciąg dalszy, liga powinna ruszyć za tydzień, a 5 klubów dzisiaj wydało oświadczenie, że w tym tworze nie zamierza brać udziału

wygląda na to, że Hałasik, który miał zbawić polski hokej okaże się jego grabarzem

Komentarz

• Upadkowi winni są działacze, ci od zawsze i ich następcy. Hałasik jest w hokeju rok i jeśli 15 września przedstawiony zostanie sponsor ligi, to jest on owcą wśród stada baranów. Jak nie przedstawi to jest taki sam jak ta banda gamoni.
              W polskim hokeju nie ma ligi zawodowej, wszelkie próby działań są torpedowane przez beton, i w tym leży problem.
              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Hałasik miał wejście smoka po zakontraktowaniu ruskich trenerów, u mnie jak i pewnie u wielu osób interesujących się hokejem dostał duży kredyt zaufania.

Ale obecne jego działania to mydlenie oczu, obiecanki, przekładanie terminów i działanie w pojedynkę. Według regulaminu tej PHL organizator za JAKIEKOLWIEK naruszenie regulaminu może nakładać na kluby kary finansowe, od których NIE PRZYSŁUGUJE odwołanie. Przecież to jakaś farsa jest. Jeśli dodać do tego, że kluby za frajer mają oddać bandy i powierzchnie reklamowe (a z tego mają dosyć dobre hajsy), zapłacić wpisowe to nie dziwię się klubom, że nie chcą brać w tym udziału.

Oczywiście zgoda z tym, że działacze klubowi od lat niszczą hokej i nie mam zamiaru ich bronić, tyle że w tej sytuacji nie dziwię im się, że są przeciwni PHL w takim formacie.

Oczywiście zawodowa liga jest jak najbardziej potrzebna czy nawet konieczna, ale nie na siłę, takie porywanie się z motyką na słońce. Dograć ten sezon, pozyskać sponsora, stworzyć podwaliny prawne, przedstawić jasne i przejrzyste zasady finansowanie i od przyszłego sezonu można robić ligę zawodową.

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, na razie upadło Zagłębie... Cracovie typuje jako kolejny zespół do rozwiązanie, jak tylko Filipiak wyłoży na to lache.
                Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poprzedni post przy założeniu sponsora dla ligi (było coś mówione o milionie ojro). Bez sponsora nie ma po co dalej zajmować się Hałasikiem, niech odejdzie jak zadeklarował.

Słyszałem o miejscu na koszulce i bandach - jak dla Ekstraklasy, za to milion ojro. Jeśli wpadli na pomysł oddania całych band, ciężko skomentować.
                  O pomyśle z karaniem też ciężko coś napisać, przeoczyłem to.

Typujesz Cracovię, dla odmiany nad GKS Katowice bym się pochylił.
                  Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• http://hokej.net/pl/news,artykul,5,3...ko-klubow.html

I zrobiło się ciekawie.

Szczególnie dla kadrowiczów z Krynicy

Komentarz

• Mnie tam kadrowiczów nie szkoda, mają to na co zasłużyli. Niech grają za frytki w Nowym Targu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
                        Poprzedni post przy założeniu sponsora dla ligi (było coś mówione o milionie ojro). Bez sponsora nie ma po co dalej zajmować się Hałasikiem, niech odejdzie jak zadeklarował.

Słyszałem o miejscu na koszulce i bandach - jak dla Ekstraklasy, za to milion ojro. Jeśli wpadli na pomysł oddania całych band, ciężko skomentować.
                        O pomyśle z karaniem też ciężko coś napisać, przeoczyłem to.

Typujesz Cracovię, dla odmiany nad GKS Katowice bym się pochylił.

wykasuj skrzynke bo nie mozna odpisac.

sorry ze tu.

Komentarz

• A jednak polskiego "lockout'u" nie będzie. Jak najbardziej słuszna decyzja bo przecież hokej na lodzie umiera z roku na rok, a taka przerwa tylko pogrążyłaby jego sytuację.

Swoją drogą mam nadzieję, że Hałasik po 15-stym września poda się do dymisji lub zostanie zdymisjonowany.

http://www.hokej.net/pl/news,artykul...-wrzesnia.html

Komentarz

• Ktoś ogarnia NHL ? Czemu kursy tam są tak popierdolone ? Na każdą drużynę nie ważne czy jest 1 w tabeli czy ostatnia kurs ponad 2.00 ? O co chodzi ktoś wie ?
                            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Biały kruk Zobacz posta
                              A jednak polskiego "lockout'u" nie będzie.
                              Chyba jednak będzie

można powoli zacząć palić świeczki nad polskim hokejem

Komentarz

• Polska U-20 dostaje właśnie oklep od Austrii i po rocznym pobycie w IA spada do dywizji IB (czytaj III ligi)

Komentarz

Pracuję...
                                X