Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Żydowskie" kluby w Polsce i na świecie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

crolick - osobiście znam jednego pejsa , ale daleki jestem od wysyłania go do gazu (chłopak skromny , ekstremalny samotnik i dośc inteligentny)

chodzi mi o takich parchów jak Ariel Sharon (jak Arabowie mordują , to wstrętni terroryści , jak on morduje cywilów , to bohater)

chodzi mi o takich parchów , o jakich ostatnio pisała "Wyborcza" (nawet ona !) : prezydent Rumunii stwierdził , że holocaust nie był niczym wyjątkowym , bo strasznie wycierpieli np. Polacy . Rozwrzeszczane pejsy zażądały ... przeprosin i pieniędzy na żydo - fundacje ... po prostu kurwica bierze.

chodzi mi o takich parchów , jak ci , co robią zdjęcia żołnierzy Wehrmachtu i podpisują "Polish soldiers taking part in Holocaust"

chodzi mi o takich parchów jak Morel , Wolińska , Fejgin , Berman , Minc , Różański ... i Rywin , żeby nie ograniczać się do stalinizmu

a skąd mają *********** ? A choćby z terenów , które bezprawnie okupują od 1967 .

PS Co ty ich tak bronisz ? Nie pomyśl sobie , że ci coś zarzucam :> , ale masz jakiś racjonalny argument na rzecz filosemitów ?
    bana mu , temu pestu

Komentarz

Nie trzeba być filosemitą, żeby NIE mówić "Jude raus"

PS Na wspomnienie ww. osób również dostaję mdłości, tylko co z tego.....
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
        W Izraelu niemal wszystkie kluby noszą nazwę Maccabi (syjonistyczna prawica) albo Hapoel (socjaliści).
        tabela końcowa sezonu 2001/2002
        1.Maccabi Hajfa
        2.Hapoel Tel Awiw
        3.Maccabi Tel Awiw
        4.Aszdod SC
        5.Hapoel Beer Sheva
        6.Hapoel Petah Tikva
        7.Maccabi Netanya
        8.Maccabi Petach Tikva
        9.Hapoel Ironi Rishon
        10.Beitar Jerozolima
        11.Hapoel Hajfa
        12.Maccabi Kirjat Gat

zajebać się można.
        -z kim dziś gramy?
        -z maccabi.
        -aha.
        :>

Komentarz

pesto --> uno rozumiem cie. bo tez tacy ludzie dzialaja mi na nerwy i wqrzaja. ale w przeciwienstwie do ciebie nie nazywam ich parchami, ani nie mowie jude raus. to nic nie da, jedyne co mozesz iosiagnac to plakietke przyglupa, wiec ja dziekuje, nie skorzystam...

secundo pozwole sobie zauwazyc, ze oni siedza na swojej ziemii. zreszta bylo to juz tu omwaiane :>

tercio wiesz tak sie sklada ze nie lubie jak ktos obraza moich przyjaciol, a tak sie sklada ze moj najlepszy przyajciel jest zydem, wiec sam rozumiesz

mini --> :buhaha: dobre

Komentarz

Temat żydostwa i ich panoszenia sie niedawno był poruszany na hyde -parku.

Myśle ze to jedna z bardziej ekspansywnych nacji na świecie.
            Nie chce ich w Polsce i tyle...zreszta tak samo jak niemców,ukrainców,białorusinów,arabuchów ,azjatów...itd.
            posumowując-żydzi tak........lecz w izraelu .
            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju

Nie chce ich w Polsce i tyle...zreszta tak samo jak niemców,ukrainców,białorusinów,arabuchów ,azjatów...itd.
              posumowując-żydzi tak........lecz w izraelu
              .
              bardzo nie podoba mi sie to co piszesz. z pewnoscia jestes tak bardzo przywiazany do swojego miasta, ze nigdy z niego nie wyjezdzasz, nie wspominajac juz o wyjazdach za granice, ale gdyby zdarzylo Ci sie wyjechac gdzie do Europy to sie nie zdziw jesli zostaniesz np. opluty przez kogos kto mysli tak jak Ty.
              i nie przywiazywalbym sie tak bardzo do narodowsci. sa Zydzi jak Ariel Szaron, ktorzy sa po prostu zrbodniarzami i sa Zydzi, ktorzy sa normalnymi, wartosciowymi ludzmi. i to trzeba rozgraniczyc, a nie znizac sie do poziomu debila i wykrzykiwac kretynskie hasla.
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Porównywanie nacji i wyciaganie wniosków o ludziach ze wzgledu na narodowsc jest szczeniactwem i ciemnota.
                Wkładanie sił w to aby przekonywac dlaczego tak jest uwazam ze bezsensowne.
                Mam nadzieje ze zmadrzejesz kiedy od Polaka dostaniesz kosą w brzuch a zycie uratuje ci Żyd.

Komentarz

Jak by nie patrzeć - temat się rozmywa 8-

Ad. Żydów było rozprawiane w innym wątku, np.:
                  http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=872

Tu trzymać się tematu - "Żydowskie" kluby w Polsce i na świecie.
                  "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

My tez w Krakowie mamy taki klub po drugiej stronie błoń
                    i jakos sie z tym nie kryja (mowie o cracovii) rzecz jasna !
                    jude gangi i te inny....nazywanie ich zydami,parchami stoi na porzadku dziennym!!
                    jude jude jude cracovia
                    w sumie nic nie mam do zydow poza tym ze ich nie lubie 8o 8o
                    ULTRA WISŁA-We call it revolution

Komentarz

A mi się przypomniało, że: "raz dwa trzy..... siedem, nie ma jak Maccabi Wiedeń". Jak ktoś wie kto powiedział te słowa ma u mnie browara.
                      Sadybiańska żuliganka

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                        Zamieszczone przez Kiju

posumowując-żydzi tak........lecz w izraelu
                        .
                        bardzo nie podoba mi sie to co piszesz. z pewnoscia jestes tak bardzo przywiazany do swojego miasta, ze nigdy z niego nie wyjezdzasz, nie wspominajac juz o wyjazdach za granice, ale gdyby zdarzylo Ci sie wyjechac gdzie do Europy to sie nie zdziw jesli zostaniesz np. opluty przez kogos kto mysli tak jak Ty.
                        i nie przywiazywalbym sie tak bardzo do narodowsci. sa Zydzi jak Ariel Szaron, ktorzy sa po prostu zrbodniarzami i sa Zydzi, ktorzy sa normalnymi, wartosciowymi ludzmi. i to trzeba rozgraniczyc, a nie znizac sie do poziomu debila i wykrzykiwac kretynskie hasla.
                        Maxxxim ,nie chodziło mi o turystyke ,czy nawet o osiedlenie sie...chodzi mi o to aby żydostwo nie pchało sie do rządzenia w Polsce,aby nie dyktowali nam co mamy robic i aby nie oczerniali nas przed światem.

faktycznie ,temat sie rozmył.Niedawno był wałkowny.

Nie bede selił sie na tolerancyjnosc,gdyż jestem nietolerancyjny.Nie lubie zydów,ich działąń,sposobu życia i tyle.
                        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez crolick
                          secundo pozwole sobie zauwazyc, ze oni siedza na swojej ziemii. zreszta bylo to juz tu omwaiane :>
                          ONZ dokonała w 1948 rozgraniczenia między Żydami a Arabami. W 1967 Izrael bezprawnie anektował Zachodni Brzeg Jordanu , Strefę Gazy i Wzgórza Golan. I te właśnie tereny miałem na myśli.

PS Pirx - masz jeszcze coś do napierdzenia?
                          bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                            Przed wojną były w Polsce prawdziwe żydowskie kluby - Maccabi Wilno, Hasmonea Lwów, a teraz to jest tylko dorabianie ideologii - przeciwnikom (Widzew z Łksem nawzajem) lub sobie (Cracovia).
                            Zasadniczo nie tylko..
                            Tak z klubami, jak i z dorabianiem ideologii..

W samym Krakowie funkcjonowały dwa kluby stricte żydowskie: Jutrzenka Kraków i Maccabi Kraków..

Obydwa połączyły się (jeszcze przed wojną) z KS Cracovia Kraków..
                            Zatem dorabianie ideologii przez Craxe? W jakimś tam zakresie (cały ten judegang) byc może.. ale w tym opisanym już niekoniecznie..

Określenie Żyd, Żydek w Krakowie jest w środowiskach kibicowskich tożsame z określeniem kibica Cracovii..
                            I tak to właśnie w Kraku wygląda
                            Pro-Mis supporters front.

Komentarz

Najbardziej żydowski klub w Polsce to Widzew Łódź , a na świecie oczywiście cała liga izraelska

Komentarz

Dla mnie to jest Cracovia, tylko oni się z tym utożsamiają.

Komentarz

Pracuję...
                                X