Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jon Drummond

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Endrju
    odpowiedział(a)
    Z tym Drumondem faktycznie niezły przekręt 8- Szkoda że nie przylutował temu sędziemu a tak swoją drogą jak można tak ślepo ufać maszynie 8o :* :fu:

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mini
    ale wczoraj powiezieli że Montgomery coś tam cos tam i nie wystartuje do końca sezonu.po 5 minutach moje zdziwienie zniknęło jak wrócili do rozmowy już oczywiście o Drummondzie. ale co to za różnica Montgomery-Drummond jedno i to samo. Komantarze - :fu: :fu: :fu: dlaczego ja nie mam eurosportu :fu: :fu: :fu:
    ja mam i całe szczescie ze po niemiecku , o stary by nie zniosl tej polskiej gadki , i ogląda tylko szwabów

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    ale wczoraj powiezieli że Montgomery coś tam cos tam i nie wystartuje do końca sezonu.po 5 minutach moje zdziwienie zniknęło jak wrócili do rozmowy już oczywiście o Drummondzie. ale co to za różnica Montgomery-Drummond jedno i to samo. Komantarze - :fu: :fu: :fu: dlaczego ja nie mam eurosportu :fu: :fu: :fu:

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez DonCypis
    To po kiego grzyba non stop komentatorzy pierdzielili o Greenie?
    Ja caly czas myslalem ze to Green nie chcial wstac.
    Gadali o Greenie bo brał udzieł w nastepnym biegu. Po tym zamieszaniu z Drummondem, najpierw wyglądało to tak jakby sedziowie dopuścili obydwu zawodników do biegu, jednak został on przełozony na sam koniec. Zawodnicy biegnący w serii z Drummondem zeszli do szatni i wyszła na bieżnię grupa z Greenem, pewnie dlatego Ci sie pomyliło.
    Najwidoczniej.Dzieki za uswiadomienie bo zylem w blednym przekonaniu.

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Gadali o Greenie bo brał udzieł w nastepnym biegu. Po tym zamieszaniu z Drummondem, najpierw wyglądało to tak jakby sedziowie dopuścili obydwu zawodników do biegu, jednak został on przełozony na sam koniec. Zawodnicy biegnący w serii z Drummondem zeszli do szatni i wyszła na bieżnię grupa z Greenem, pewnie dlatego Ci sie pomyliło.

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez dyha
    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez yusta
    [i]Jon Drummond został zdyskwalifikowany za falstart w drugiej serii biegu ćwierćfinałowego na 100 m lekkoatletycznych mistrzostw świata w Paryżu. Amerykanin przez kilkanaście minut odmawiał uznania decyzji sędziów.
    A przypadkiem to nie Maurice Green lezal przez te kilkanascie minut na biezni i odmawial wstania?
    Nie, to był Jon Drummond. Green biegł w nastepnym ćwierćfinale i dobiegł jako trzeci.
    Kurde ja jestem pewien ze to Green lezal i nie chcial wstac. W koncu dopuscili obu i po parunastu minutach jak bieg doszedl do skutku Green dobiegl jako trzeci. A ten koles ktory faktycznie za szybko ruszyl byl w zoltej koszulce.
    to byl drummond , a ten co byl w zoltej to Astafa Powwel , a green moze i jest podobny do niego bo ten sam kolor .

pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez yusta
    [i]Jon Drummond został zdyskwalifikowany za falstart w drugiej serii biegu ćwierćfinałowego na 100 m lekkoatletycznych mistrzostw świata w Paryżu. Amerykanin przez kilkanaście minut odmawiał uznania decyzji sędziów.
    A przypadkiem to nie Maurice Green lezal przez te kilkanascie minut na biezni i odmawial wstania?
    Nie, to był Jon Drummond. Green biegł w nastepnym ćwierćfinale i dobiegł jako trzeci.
    Kurde ja jestem pewien ze to Green lezal i nie chcial wstac. W koncu dopuscili obu i po parunastu minutach jak bieg doszedl do skutku Green dobiegl jako trzeci. A ten koles ktory faktycznie za szybko ruszyl byl w zoltej koszulce.
    to byl drummond , a ten co byl w zoltej to Astafa Powwel , a green moze i jest podobny do niego bo ten sam kolor .

pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez yusta

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yusta
    Zamieszczone przez Nova
    Zamieszczone przez yusta
    Kiedy doszło do powtórzenia drugiej serii Drummond chodził w kółko po murawie, polewał się wodą i krzyczał "to był mój czas!".Kibice zgromadzeni na trybunach Stade de France gwizdali i buczeli za każdym razem jak zawodnicy zbliżali się do bloków startowych a spiker prosił o ciszę. Taka sytuacja trwała przez 45 minut.
    8-
    Postawa kibiców pozostawiająca wiele do życzenia...
    Niestety nie widziałam tego ale z tego co zacytowała Yusta to pozostaje tylko Drummondowi współczuć.Mam nadzieje że przy następnej okazji pokaże na co go stać!
    Co do tego przepisu o falstarcie-IMO jest krzywdzący ale czego się nie robi żeby podnieść adrenaline u widzów!Bo to przepis wybitnie pod amerykańskie stacje telewizyjne a nie sportowców!
    Kibice staneli murem po stronie Drummonda i nie chcieli dopuścić do wystartowania tego biegu bez Jona, a przepis nie dość, że jest krzywdzący to jeszcze jest absurdalnie głupi, co było widac dzisiaj. Transmisja przedłużyła się o około godzinę, a celem wprowadzenia tej bzdury było ścisłe trzymanie się ramówki.
    ale przecierz mieli TV i widzieli ze nie bylo falstartu , to ze sobie ruszal noga to **** a nie falstar jest , ale sie wkurzylem ja to oglądałem :/ wrrrrrrr

Zostaw komentarz:

• Nova
    odpowiedział(a)
    No to zonk z mojej strony!!! :fu:
    I to już nie pierwszy :/
    Znów czytam to co chcę przeczytać a nie to co jest napisane...
    Sorka za małe zamieszanie,

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    bylo na powtorkach widac (a te powtorki pokazywali do znudzenia i z najroznejszych ujec) ze nie bylo falstartu z jego udzialem. w pewnym momencie myslalem, ze idzie przylutowac sedziemu, po tym jak ktos z ekipy do niego podszedl i zawrocil. szkoda czlowieka. tym bardziej ze mial racje

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nova
    Zamieszczone przez yusta
    Kiedy doszło do powtórzenia drugiej serii Drummond chodził w kółko po murawie, polewał się wodą i krzyczał "to był mój czas!".Kibice zgromadzeni na trybunach Stade de France gwizdali i buczeli za każdym razem jak zawodnicy zbliżali się do bloków startowych a spiker prosił o ciszę. Taka sytuacja trwała przez 45 minut.
    8-
    Postawa kibiców pozostawiająca wiele do życzenia...
    Niestety nie widziałam tego ale z tego co zacytowała Yusta to pozostaje tylko Drummondowi współczuć.Mam nadzieje że przy następnej okazji pokaże na co go stać!
    Co do tego przepisu o falstarcie-IMO jest krzywdzący ale czego się nie robi żeby podnieść adrenaline u widzów!Bo to przepis wybitnie pod amerykańskie stacje telewizyjne a nie sportowców!
    Kibice staneli murem po stronie Drummonda i nie chcieli dopuścić do wystartowania tego biegu bez Jona, a przepis nie dość, że jest krzywdzący to jeszcze jest absurdalnie głupi, co było widac dzisiaj. Transmisja przedłużyła się o około godzinę, a celem wprowadzenia tej bzdury było ścisłe trzymanie się ramówki.

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Ale wielki szacunek do widowni ! Pokazali swoją postawe wobec Sedziow tymi gwizdami i buczeniem , i to ze są z Johnem , ale koles byl wkurwiony , maskarycznie , az plakal :/

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X