Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłka Ręczna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ten cały RTL to jest niekodowany kanał? Dają to z Astry czy Hot Birda? Ktoś kto ma Cyfrowy Polsat to odbiera? Bo lecą też te mistrzostwa całe na DSF, ale to kiurwa z Astry i musiałbym antenę przestawiać

edit:

32:24. Teraz czekanie do wtorku. Najpierw 17.30, a potem miejmy nadzieję, że meczu o wszystko o 20.30. Bez kitu nie pamiętam, żeby się kiedyś tak szczęśliwie poukładało Polakom. Jak to mówią: sukces rodzi się w bólach. Idziemy na majstra!
    Ostatnio edytowany przez Andrzej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• RTL niekodowany, ale pokazują tylko mecze Niemców.
      Z jakiej satelity nie wiem - po prostu mam to w kablu.
      Moja uwaga odnośnie meczu Dania - FYROM, jak to chcą Grecy, jedynie na podstawie relacji internetowej (zawsze to lepsze niż info telefoniczne hehe).
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• aby ni było remisu, to już tylko jeden warunek do spełnienia. A później wszystko w rękach naszych A jakby był ten remis, to niech Wenta wystawi tylko 4 do gry i bez bramkarza. Niech przynajmniej hitlerowcy nie bronią tytułu
        jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• http://pl.youtube.com/watch?v=gMXtset8KV0

0:58 - bezcenne
          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
            A jakby był ten remis, to niech Wenta wystawi tylko 4 do gry i bez bramkarza. Niech przynajmniej hitlerowcy nie bronią tytułu
            Jeżeli nie jest nam dane zagrać w półfinale to również zdecydowanie wolę widzieć tam rodaków Olava Tryggvasona, Bjoerna Deahlie i Ole Einara Bjoerndalena niż Niemców.
            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta

Majstersztyk w wykonaniu sedziego sam bym tego lepiej nie wykombinował

Jezeli utrzymamy taka forme jaka teraz prezentujemy i daj Bog wejdziemy do 1/2 to teraz moge powiedziec ze mamy spore szanse na zloto. Tylko tak jak mowie, musimy utzrymac ta forme jaka mamy w tym momencie.

Szmal musialby zagrac w tych ostatnich dwóch meczach jeszcze lepiej niż teraz. Panowie robić swoje.
              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jeden z najciekawszych scenariuszy:
                Serbia ogrywa Macedonię
                Niemcy dostają od Danii
                Polska remisuje z Norwegią
                Wtedy Niemcy, Polska, Norwegia i Serbia mają po 5 punktów Co więcej każdy z zespołów w małej tabeli ma po 3 pkt i decydują bramki
                Tu niestety jesteśmy gorsi od Niemców o jedna bramkę

Najlepiej zatem będzie jak Niemieszki ograją Duńczyków, bo wtedy Norwegowie są już out i mamy spacerek po 1/2.

Komentarz

• Wie ktoś może czy dzisiejszy mecz można obejrzec gdzieś w necie, bo niestety w tyrce będę do 22.00

Komentarz

• http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

do wyboru, ja polecam itvp - polski komentarz i ładnie śmiga, przynajmniej biathlon, więc ręczna pewnie też.

e: Polska!
                    nowy podpis

Komentarz

• Dzięki

Komentarz

• po 40 minutach Serbia prowadzi 21-17 z Macedonią

Komentarz

• 32-28-Serbia.

Coraz bliżej dużych emocji
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                            Jeden z najciekawszych scenariuszy:
                            Serbia ogrywa Macedonię
                            Niemcy dostają od Danii
                            Polska remisuje z Norwegią
                            Wtedy Niemcy, Polska, Norwegia i Serbia mają po 5 punktów Co więcej każdy z zespołów w małej tabeli ma po 3 pkt i decydują bramki
                            Tu niestety jesteśmy gorsi od Niemców o jedna bramkę

Najlepiej zatem będzie jak Niemieszki ograją Duńczyków, bo wtedy Norwegowie są już out i mamy spacerek po 1/2.
                            Jeśli dobrze zozumiem Twoje wyliczenia i mają się liczyć bramki:

To przy naszym remisie blians bramek Polski i Norwegii zostaje taki sam, czyli wyprzedzamy Nowrwegie, Serbie też. A bilans bramek Niemców byłby zależny od tego jak wysokiego łupnia dostaliby od Dunczyków (a musiałby być wysoki)

Nie ma co liczyć bramek i punkcików.
                            Wystarczy wygrać z Norwegią(nie wierze w remis Danii z Niemcami). Wszystko w ich(Lijewskich, Tłuczyńskich, Szmalach i Wleklakach) rękach i nogach, a oni doskonale to wiedzą. Półfinały albo nic, a potem każdy mecz jeszcze trudniejszy od dotychczasowych, w którym każdy może wygrać z każdym.
                            Niestety w dokładnie takiej sytuacji może znajdować się Norwegia, czyli spacerku nie będzie, pomimo że miałbyć to teoretycznie najłtwiejszy mecz w tej grupie...
                            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• smiga komus ten mecz na stronie tvp?pytam bo nie wiem czy jest jakis blad od nich czy u mnie cos sie zacina.
                              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• U mnie śmiga elegancko.

Z 3-1,do 3-5 dla Danii,Kvidt wyprawia cuda w bramce.
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                                X