Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Formuła 1

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki innemu tematowi wpadłem na coś tak pięknego:

Było tu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
      Dzięki innemu tematowi wpadłem na coś tak pięknego:

Było tu?
      Zajebiste.

Komentarz

• I jak podobał się dzisiejszy sprint?
        Ja jakoś nie jestem szczególnie przekonany. Za długie toto, może 3 okrążenia i już?

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
          I jak podobał się dzisiejszy sprint?
          Ja jakoś nie jestem szczególnie przekonany. Za długie toto, może 3 okrążenia i już?
          Też tak pomyślałem, góra 5 okrążeń.
          Czekam z niecierpliwością na GP Holandii, Hamilton poczuje się jak Marciniak na Łazienkowskiej.

Komentarz

• Dobry wyścig dziś.

Komentarz

• Zawsze mnie cieszy jakaś odmiana gdy na podium stają (lub wygrywają) kierowcy spoza dwóch dominujących zespołów. Nie inaczej jest dziś.

Hamilton i jego samotny start...

Obrazek który przejdzie do historii F1. Jeszcze lepsze jest to, ze rasista pięknie się w tym momencie sam wydymał

No i mamy kolejną odsłonę wojenki RedBulla z Mercedesem. Dwa ostatnie wyścigi i skasowali 3 razy auta RedBullowi.

Wreszcie Williams i Russell doczekali się upragnionego punkciku. Choć Russell pewnie wkurzony bo tak jak Kubica 2 lata temu, tak teraz Latifi ma punktów więcej.

P. S. Jak kiedyś ludzkość będzie potrafiła ujarzmić i sterować pogodą, to na każdy wyścig F1 powinni zsyłać deszcz. Byłoby losowo, ale jak ciekawie.

Komentarz

• Hamilton, co by nie mówić, jest cholernie szybki. Szkoda, że Fernando nie wskoczył na podium, ale i tak super ściganie.

Komentarz

• Mercedes zdecydowanie wyrasta nomen omen na czarny charakter tego sezonu. Bottas dodatkowo się totalnie skompromitował swoim startem. Mam nadzieję że karma wróci.

Komentarz

• Senna w Prosta też ładował, mało to ma wspólnego z ściganiem, ale jak widać ci najwięksi nie zawsze czysto grali.

Komentarz

Pracuję...
                    X